Maja Karina Rozbicka

W Patronite od 13.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1718

Liczba Patronów: 1487

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
105 miesięcznie
1 543 łącznie
Tworzę obrazki ze śmieci, śpiewam piosenki, które piszę czasem z gitarą, czasem bez, projektuję też czasem bardziej graficzne rzeczy np. dzielę się tutaj z patronami autorskim kalendarzem, którego siatkę każdego miesiąca projektuję oddzielnie w oparciu o bazową matrycę.

O Autorze

Cześć! Dzięki, że zdecydowałaś_eś się tu zajrzeć!

W ostatnich latach moja ekspresja artystyczna przejawia się głównie w tworzeniu ze śmieci, ale też w śpiewaniu piosenek które piszę czasem z gitarą, czasem bez, czasem fale natchnienia mnie porwą i snując się staram się harmonizować z tajemniczą pieśnią żelaznych rzek miasta. Zdarza mi się zaprosić innych na takie wydarzenie/performance do dołączenia jako ucho bądź głos. Zapraszam do zapoznania się z wizualną stroną mojej twórczości w sekcji Galeria.

Tu na Patronite mam dla was piękny autorski kalendarz. Chciałam stworzyć estetyczną dekorację, która jednocześnie przypominałby mi o subtelnej magii którą podszyta jest czasoprzestrzeń i dziwaczności i istnienia, a przy okazji była nawet troszkę przydatna. 

W latach 2018-19 pomimo wielu pozytywnych komentarzy które otrzymałam prezentując i dzieląc się ze znajomymi, nie zdołałam sprzedać wcześniejszej wersji kalendarza z powodu trudności związanych z produkcją i dystrybucją.

Chciałam by pomimo tego, że nie dam rady na tym zarobić to jednak podzielić się ze światem czymś co stworzyłam. Włożyłam sporo wysiłku nie tylko w stronę artystyczną ale również w przygotowanie wszystkich informacji zawartych w kalendarzu. Były one aktualne w takiej aranżacji tylko w tamtym czasie, w końcu to kalendarz.

Lubię się dzielić kiedy tylko mogę twórczością zupełnie za darmo, niestety muszę również jeść.

 

 

Oprócz obrazków raczej w jakimś stopniu figuratywnych ze śmieci, staram się tez używać ścinki, które zostają po takiej pracy do tworzenia już bardziej abstrakcyjnych kompozycji.

Zapraszam do oglądania w galerii tutaj oraz w mediach społecznościowe gdzie wrzucam swoją twórczosć i artystyczne naprawy:

https://www.facebook.com/majakarinaart/

https://www.instagram.com/trashmajick/

tu jest parę moich piosenek, na fb można usłyszeć koncert, i czasem wrzucę też piosenki w social mediach, ale obecnie mój telefon nagrywa stukanie niestety :( mam nadzieję kiedyś zrobić lepsze nagrania i więcej na żywo śpiewać

https://soundcloud.com/neitherthisnorthat

a no i czasem rysuję Ż i przestrzeń wokół Ż

http://www.instagram.com/zeometria/

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Szajer
Michał Szajer
Próg: 21 zł
Anonimowy patron
Próg: 21 zł
Anonimowy patron
Próg: 21 zł
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek
Próg: 14 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Aleksander Wawrzyniak
Aleksander Wawrzyniak
Próg: 21 zł