1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Poziom wpłaty: 火锅 HUO GUO

Huo guo to hot pot, czyli rozgrzany do czerwoności gar wypełniony wrzącym i aromatycznym wywarem, w którym gotują się wrzucane przez nas składniki.

Żarty się skończyły, czas na prawdziwą ucztę w Szanghaju. Wpłacając tę kwotę możecie poczuć się tak, jakbyście zasiadali z Mao Powiedziane do hot potu. To posiłek w gronie najbliższych osób.

Patroni wpłacający 50 złotych otrzymają pocztówkę z Szanghaju z podziękowaniem i dedykacją od Weroniki, Nadii i Piotra + dostęp do cotygodniowych briefingów w formie audio i newsletter.

Dodatkowo, raz na kilka tygodni otrzymacie na swoją skrzynkę ładny plik pdf z praktycznymi informacjami o kulturze Chin. Lista chińskich gier alkoholowych czy przepisów to tylko niektóre z naszych pomysłów.

avatar

Nowy użytkownik

Mao Powiedziane

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.