Mao Powiedziane

W Patronite od 20.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 187

Liczba Patronów: 159

Zostań Patronem
Kup na prezent
118 patronów
2 725 miesięcznie
13 670 łącznie

Opłacenie kosztów prowadzenia podcastu

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Serwer buzzsprout, pakiet Adobe i baza z muzyką, dzięki której mamy prawa do motywów używanych w odcinkach. Niejednokrotnie byliśmy chwaleni za jakość Mao Powiedziane i bardzo zależy nam na tym aby ona nie spadła. To jednak kosztuje. Dzięki uzbieraniu takiej kwoty nie będziemy musieli martwić się o koszty tworzenia treści!

Cotygodniowy briefing dla Patronów

1 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Newsy z Chin do polskich mediów przebijają się w niewielkiej liczbie. My jednak staramy się być z nimi na bieżąco, każdego tygodnia wertując anglo i chińsko języczne źródła. Oferujemy więc naszym patronom briefing w wersji do czytania (próg 20 złotych miesięcznie) oraz do słuchania (próg 25 złotych miesięcznie), który zawiera cztery–pięć najważniejszych naszym zdaniem newsów z Chin z danego tygodnia.

Odcinki specjalne na YouTube w formie wideo

3 000 zł

miesięcznie

90%

osiągnięto

275 zł

brakuje

Do tej pory wypuściliśmy taki jeden – na temat lockdownu w Szanghaju ale mamy na nie więcej pomysłów! Eksperymentowanie z formą wideo wymaga jednak mnóstwa energii, gdyż montaż materiałów z obrazem jest o wiele bardziej czasochłonny niż obróbka samych plików dźwiękowych. Dobijając do tego progu zobowiążemy się do nagrywania co najmniej dwóch odcinków specjalnych w każdym sezonie!

Q&A dla patronów w formie wideo

6 000 zł

miesięcznie

45%

osiągnięto

3 275 zł

brakuje

Zebranie takiej kwoty pozwoliłoby nam zaangażować się w ten projekt jeszcze bardziej. Chcielibyśmy po dwa razy w każdym sezonie zorganizować sesję odpowiedzi na pytania przesłane przez naszych patronów ze wszystkich progów. Film z takiego Q&A pojawiłby się na kanale YouTube do obejrzenia dla wszystkich!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Magdalena Mosakowska
Magdalena Mosakowska
Próg: 25 zł
by Art
by Art
Próg: 20 zł
Joanna Orlik
Joanna Orlik
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Jay Wawro
Jay Wawro
Próg: 25 zł
Barbara Ziemann
Barbara Ziemann
Próg: 50 zł