1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

500 zł miesięcznie

Coś wspaniałego! Utrzymujesz nas przez jeden miesiąc w roku. Dzięki tobie nie muszę się już tłumaczyć rodzinie, że zaniedbuję ich potrzeby. Kilka takich Patronów, a będę mógł się zajmować już tylko walką, którą taj hojnie wspierasz. Dla Ciebie wszystko!

Kiedy zacznę prowadzić szkolenia online z białego wywiadu, otrzymasz zaproszenie. Chętnie się spotkam osobiście z Tobą i twoimi przyjaciółmi na prywatnej sesji, aby pokazać, jak się robi biały wywiad i to nie tylko w mojej okolicy, ale gdziekolwiek w Polsce.

Jeśli sobie tego życzysz (napisz do mnie), podziękuję Ci pod każdą publikacją i wymienię Ciebie w comiesięcznej liście podziękowań za wsparcie. Jeśli za twoje wsparcie spotkają Ciebie nieprzyjemności, zrobię wszystko co w mojej mocy, by dopaść sprawców.

avatar

Nowy użytkownik

Marcin Rey

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.