1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

17 zł miesięcznie

KROPKA

Interpunkcja to podstawa pisemnej komunikacji. Zdanie bez kropki bywa niezrozumiałe. Myśli zlewają się w jedno, trudno je ogarnąć i zrozumieć. Każda kropka musi zostać odpowiednio postawiona, tak by dopełnić sens zdania. Twoje wsparcie jest niczym KROPKA, umieszczona we właściwym miejscu.

✅ Twoje wsparcie jest dla mnie bardzo ważne 👍. Zaczynamy naszą wspólną przygodę. Dlatego otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy. Dzięki temu będziesz mieć możliwość "oderwania się od rzeczywistości" i uczestniczenia w niesamowitej zabawie 😀. To tutaj będę zamieszczał niepublikowane dotąd fragmenty moich przyszłych książek.

🖥 Chcesz mieć realny wpływ na to, o czym piszę w moich książkach? Zostań patronem i weź udział w spotkaniach live. Będzie to doskonała okazja, żeby lepiej się poznać i wymienić pomysłami.

777 zł miesięcznie

OKŁADKA

Dobrze dopasowana okładka jest jak perfekcyjnie uszyty płaszcz, otulający człowieka w chłodne, jesienne dni. Przemawia do nas swoim niepowtarzalnym językiem: obrazów, symboli i barw. Twoje wsparcie jest niczym piękna OKŁADKA, która podkreśla wartość całego dzieła.

✅ Jeżeli zechcesz, Twoje imię i nazwisko znajdzie się w podziękowaniach książki.

🎥 Przygotuję specjalny filmik z podziękowaniami dla Ciebie lub z życzeniami dla bliskiej Ci osoby. Szczegóły ustalimy wspólnie. 🙂

🥂 Chciałbym osobiście wyrazić moją wdzięczność za zaufanie, jakim mnie obdarzasz. Dlatego zapraszam Cię na wyjątkową kolację, podczas której będziemy mogli się lepiej poznać i porozmawiać. Ale to nie wszystko, co dla Ciebie przygotowałem, gdyż głównym punktem będzie kameralny koncert w moim wykonaniu 🎤.

⭐️ Oczywiście otrzymujesz również wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.

7777 zł miesięcznie

MECENAS

Gajusz Mecenas, rzymski polityk, doradca i przyjaciel Oktawiana Augusta, swoim wsparciem otaczał między innymi Wergiliusza czy Horacego. Od jego nazwiska MECENASEM nazywa się osobę lub instytucję, która udziela wsparcia finansowego artystom, instytucjom kulturalnym lub naukowym. Brakuje mi słów, którymi potrafiłbym wyrazić moją niesamowitą wdzięczność za pomoc, jakiej mi udzielasz. Jesteś prawdziwym Mecenasem!

✅ Jeśli zechcesz, Twoje imię i nazwisko znajdzie się w gronie patronów i sponsorów na okładce książki.

🌍 W jaki sposób mogę podziękować mojemu wyjątkowemu mecenasowi? Moim zdaniem, najlepszym sposobem będzie zorganizowanie wspólnego, kilkudniowego wyjazdu. Będziemy mogli lepiej się poznać. Jeżeli zechcesz, przedstawię Ci moje szalone pomysły na kolejne książki. A kto wie, może nasze rozmowy zainspirują mnie do stworzenia nowych historii? 😉

⭐️ Oczywiście otrzymujesz również wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.

avatar

Nowy użytkownik

Marcin Walczak

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.