Avatar użytkownika

Marcin Walczak

0
patronów
0 
miesięcznie
368 
łącznie
0
patronów
0 zł 368 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
CZYSTA KARTKA

Każda książka ma swój początek. Jest nim kawałek materiału, na którym można zapisać myśl. Kamień, pergamin, czy w końcu biała kartka papieru. Twoje wsparcie jest CZYSTĄ KARTKĄ, na której mogę zapisywać moje historie.

✅ Cieszę się, że jesteś. Super, że mnie wspierasz i we mnie wierzysz. 👍
17 zł miesięcznie
KROPKA

Interpunkcja to podstawa pisemnej komunikacji. Zdanie bez kropki bywa niezrozumiałe. Myśli zlewają się w jedno, trudno je ogarnąć i zrozumieć. Każda kropka musi zostać odpowiednio postawiona, tak by dopełnić sens zdania. Twoje wsparcie jest niczym KROPKA, umieszczona we właściwym miejscu.

✅ Twoje wsparcie jest dla mnie bardzo ważne 👍. Zaczynamy naszą wspólną przygodę. Dlatego otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy. Dzięki temu będziesz mieć możliwość "oderwania się od rzeczywistości" i uczestniczenia w niesamowitej zabawie 😀. To tutaj będę zamieszczał niepublikowane dotąd fragmenty moich przyszłych książek.

🖥 Chcesz mieć realny wpływ na to, o czym piszę w moich książkach? Zostań patronem i weź udział w spotkaniach live. Będzie to doskonała okazja, żeby lepiej się poznać i wymienić pomysłami.
27 zł miesięcznie
LITERA

Każda książka składa się z tysięcy słów, prostych lub bardziej złożonych zdań. Twoje wsparcie jest jak pierwsza LITERA, która pociąga za sobą kolejne. Z pozoru może Ci się wydawać, że jedna litera niewiele znaczy. Jednak to właśnie z takich liter tworzymy wszystkie znane nam słowa.

📝 Jeśli zechcesz, umieszczę Twoje imię i nazwisko na mojej stronie internetowej, w specjalnej sekcji przeznaczonej dla patronów. W ten sposób chcę wyrazić moją ogromną wdzięczność, że we mnie wierzysz 🤝.

⭐️ Oczywiście otrzymujesz również wszystkie nagrody z wcześniejszego progu.
47 zł miesięcznie
SŁOWO

Każda książka zawiera tysiące lub miliony słów. Bywa jednak tak, że bez jednego, dobrze dobranego słowa, tracimy możliwość zrozumienia całości. Twoje wsparcie jest jak SŁOWO, dzięki któremu moja pasja nabiera większego sensu i znaczenia.

🎙️ Otrzymujesz dostęp do podcastów z moimi autorskimi opowiadaniami. Na początku, będzie to seria "Crime Stories", którą osobiście będę dla Ciebie czytał. W dalszej perspektywie, oprócz kryminalnych historii, do niektórych podcastów zaproszę ciekawych gości na interesujące rozmowy.

⭐️ Oczywiście otrzymujesz również wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.
77 zł miesięcznie
ZDANIE

Każde, nawet najkrótsze zdanie składa się z wielu, z pozoru przypadkowych słów. Jednak dopiero połączone razem, stają się początkiem wyjątkowej więzi pomiędzy autorem słów, a czytającą je osobą. Ten dialog potrafi przekroczyć granice czasu i przestrzeni. Twoje wsparcie jest bardzo szczególnym ZDANIEM, które inspiruje mnie do dalszego działania.

🎁 Wszyscy lubimy otrzymywać prezenty, które świadczą o tym, że jesteśmy dla kogoś naprawdę ważni. Również ja, chciałbym podziękować za Twoje wsparcie, przesyłając Ci upominek.

⭐️ Oczywiście otrzymujesz również wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.
177 zł miesięcznie
STRONA

Każda strona książki jest inna. Prowadzi nas w głąb historii, losów bohaterów, ich przeżyć, uczuć i emocji. Twoje wsparcie jest STRONĄ, która dopełnia całości opowiedzianej historii.

📖 W dowód wdzięczności za udzielone przez Ciebie wsparcie, otrzymasz bezpłatny egzemplarz każdej nowo wydanej przeze mnie książki.

⭐️ Oczywiście otrzymujesz również wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.
377 zł miesięcznie
Wybierz 377 zł
77 dostępnych miejsc
ROZDZIAŁ

Dobrze napisany rozdział książki sprawia, że pozostaje w nas niedosyt. Jesteśmy ciekawi, co będzie dalej, jak potoczy się czytana przez nas historia. Twoje wsparcie jest niczym najważniejszy ROZDZIAŁ, bez którego opowiadana historia pozostanie niezrozumiana.

📖 W dowód wdzięczności za udzielone wsparcie, otrzymasz przygotowane specjalnie dla Ciebie KOLEKCJONERSKIE wydanie każdej mojej książki, wraz ze specjalną dedykacją. Nie bedą one dostępne w otwartej sprzedaży, przeznaczone są tylko dla patronów.

⭐️ Oczywiście otrzymujesz również wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.
777 zł miesięcznie
Wybierz 777 zł
7 dostępnych miejsc
OKŁADKA

Dobrze dopasowana okładka jest jak perfekcyjnie uszyty płaszcz, otulający człowieka w chłodne, jesienne dni. Przemawia do nas swoim niepowtarzalnym językiem: obrazów, symboli i barw. Twoje wsparcie jest niczym piękna OKŁADKA, która podkreśla wartość całego dzieła.

✅ Jeżeli zechcesz, Twoje imię i nazwisko znajdzie się w podziękowaniach książki.

🎥 Przygotuję specjalny filmik z podziękowaniami dla Ciebie lub z życzeniami dla bliskiej Ci osoby. Szczegóły ustalimy wspólnie. 🙂

🥂 Chciałbym osobiście wyrazić moją wdzięczność za zaufanie, jakim mnie obdarzasz. Dlatego zapraszam Cię na wyjątkową kolację, podczas której będziemy mogli się lepiej poznać i porozmawiać. Ale to nie wszystko, co dla Ciebie przygotowałem, gdyż głównym punktem będzie kameralny koncert w moim wykonaniu 🎤.

⭐️ Oczywiście otrzymujesz również wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.
7777 zł miesięcznie
Wybierz 7777 zł
1 dostępne miejsce
MECENAS

Gajusz Mecenas, rzymski polityk, doradca i przyjaciel Oktawiana Augusta, swoim wsparciem otaczał między innymi Wergiliusza czy Horacego. Od jego nazwiska MECENASEM nazywa się osobę lub instytucję, która udziela wsparcia finansowego artystom, instytucjom kulturalnym lub naukowym. Brakuje mi słów, którymi potrafiłbym wyrazić moją niesamowitą wdzięczność za pomoc, jakiej mi udzielasz. Jesteś prawdziwym Mecenasem!

✅ Jeśli zechcesz, Twoje imię i nazwisko znajdzie się w gronie patronów i sponsorów na okładce książki.

🌍 W jaki sposób mogę podziękować mojemu wyjątkowemu mecenasowi? Moim zdaniem, najlepszym sposobem będzie zorganizowanie wspólnego, kilkudniowego wyjazdu. Będziemy mogli lepiej się poznać. Jeżeli zechcesz, przedstawię Ci moje szalone pomysły na kolejne książki. A kto wie, może nasze rozmowy zainspirują mnie do stworzenia nowych historii? 😉

⭐️ Oczywiście otrzymujesz również wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marcin Walczak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Niepoprawny idealista, autor książek, w wolnym czasie kocham śpiewać😊

 

Cieszę się, że tutaj trafiłeś. Skupmy się na najważniejszym 🤓.

Jestem niepoprawnym idealistą, z pasją do dobrej literatury i porządnej muzyki, który lubi zanurzyć się w świecie filmów i seriali 😀 (Stranger Things rządzi).

Nade wszystko jednak kocham pisać ❤️. Uwielbiam tworzyć historie, które mogłyby się wydarzyć w realnym życiu.

 

 

Jednak książki nie piszą się same ✍️. Nie ukrywają się pod szczelinami brukowanych chodników.

Książki potrzebują błyskotliwej iskry 🔥, zapalającej w nas pokłady talentu i twórczej kreatywności.

Twoje wsparcie będzie dla mnie znakiem, że ciekawią Cię historie, poukrywane w mojej głowie.

Poszukajmy ich razem❗️

 

 

Był 7 sierpnia 1989 r. Około godziny 21:00, tuż po zachodzie słońca, w powiatowym szpitalu w Pleszewie przyszedłem na świat.

Z dzieciństwa pamiętam niewiele. Poza drapiącą mnie w twarz wełnianą czapką, bieganiem z kolegami po osiedlu 🏃‍♂️ i wchodzeniu na każde okoliczne drzewo.

Nieco więcej wydobywam z pamięci wspominając pierwszą szkołę. Wybite piłką okno 🪟, smak fluoryzacyjnej pasty, którą karmiono nas dwa razy w roku.

Pamiętam pierwszy występ w auli szkoły, pierwsze książki 📚, które otworzyły mi oczy na nieznane światy i krainy istniejące tylko w dziecięcej wyobraźni.

Później Liceum im. Stanisława Staszica w Pleszewie, biol-chem (człowiek młody, to głupi, wciąż nie wiem, po co ja to sobie zrobiłem 😉).

Pierwszy rockowy band 🎸, pierwsza dziewczyna, pierwsze poważne decyzje dotyczące dalszego życia.

 

 

Ktoś po raz pierwszy przeczytał teksty, które pisałem w tajemnicy przed wszystkimi.

W 2020 roku wydałem „Degustatora” i zrobię wszystko, by wydane zostały kolejne moje książki.

 

 

Na codzień jestem zwyczajnym facetem.

Lubię biegać, dużo czytam i oglądam seriale oraz filmy.

 

 

Kocham mojego psa, który cierpliwie znosi dźwięki stukającej klawiatury ⌨️.

 

 

W każdej wolnej chwili przelewam na wirtualny papier wszystkie historie, błąkające się po mojej głowie. 

Wierzę, że spodobają się również Tobie ❤️.

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Marcin Walczak w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marcin Walczak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krystian Grzegorek
Krystian Grzegorek
7 zł
Kinga Tserepis
Kinga Tserepis
27 zł
Nati
Nati
7 zł
Maciej Zadka
Maciej Zadka
7 zł
Anonimowy patron
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.