1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

W każdym z tych progów powinno pojawić się coś, co otrzymasz w zamian za wspieranie mnie jako autora. Tak działa Patronite. Wyższa kwota wsparcia pozwoliłaby uzyskać Ci większe korzyści.
Za najmniejsze wsparcie, jak i to w kolejnych progach, kończąc na tym najwyższym, zamierzam otoczyć Cię szczerą modlitwą i dziękczynieniem Bogu za to, że poruszył Twoje serce!
Każda złotówka, niezależnie czy będzie to 5 złotych, czy 5 milionów złotych, przeznaczona zostanie na rozwój i rozbudowę dzieł służącym szeroko pojętej ewangelizacji, zarówno tych już funkcjonujących jak np. kanał YouTube, jak i tych przyszłościowych, które Bóg włożył w moje serce jako wizje i marzenia. Wraz z ludźmi, którzy pomagają mi w twórczości, zależy nam, żeby praca i projekty jakie wykonujemy były na jak najwyższym poziomie! Chcemy obalić stereotyp, że coś „chrześcijańskiego” musi wiązać się z czymś na „słabym poziomie".
Koszty są i będą, ale niezależnie od obecnego stanu konta w dalszym ciągu będziemy angażowali w to przede wszystkim serce, 200% sił, a każde dzieło - otaczali modlitwą!
Jeśli chcesz nas wesprzeć, zrób to proszę w całkowitej wolności.
„Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg". (2 Kor 9,7)
W imieniu swoim i ekipy, która mi pomaga - Dziękuję!
Niech Bóg Cię błogosławi!

avatar

Nowy użytkownik

Marcin Zieliński | Fundacja Rozpal Wiarę

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.