Marcin Zieliński

W Patronite od 26.03.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 24

liczba Patronów: 61

182 patronów
8 630 zł miesięcznie
175 345 zł łącznie

Zakup sprzętu!

15 000 zł

miesięcznie

57%

osiągnięto

6 370 zł

brakuje

Podstawowy i niezbędny cel do zrealizowania, który pomoże nam w rozwoju jakości kanału YouTube i wejścia na bardziej profesjonalny poziom to właśnie zakup dobrego, przeznaczonego do takich celów sprzętu.

Często mogliście zauważyć, że na kanale pojawiało się wiele technicznych błędów - czy to z dźwiękiem, czy z obrazem. Powód? Było ich wiele i były różne. Czasem nagrywaliśmy telefonem, innym razem aparatem, którego główne zastosowanie to robienie wakacyjnych zdjęć. Te bardziej profesjonalne filmiki, które mogliście zobaczyć na kanale to dobroć serc osób, które postanowiły użyczyć swojego sprzętu, a często nawet czasu, by stanąć po drugiej stronie obiektywu. Niestety nie zawsze jest taka możliwość.

Niezależny, profesjonalny sprzęt pozwoli nam tworzyć częściej i tworzyć lepiej :)

Rozwój kanału!

30 000 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

21 370 zł

brakuje

Po osiągnięciu pierwszego celu - czas na kolejny. Co to znaczy? Planujemy udoskonalenie już istniejących i stworzenie zupełnie nowych youtubowych serii. Uwaga! To znaczy, że będziemy widywać się częściej :) Może nie będzie to od razu rano i wieczorem, bo to wymaga kondycji dominikanina, ale z pewnością postaramy się Was miło zaskoczyć.

W wizji tego celu zawarliśmy również wszelkie wynagrodzenia, które chcielibyśmy przekazać osobom pracującym nad rozwojem kanału. Grafikom, montażystom, kamerzystom i wszystkim innym z końcówką „om”, bez których dążenie do wymarzonych efektów byłoby zwyczajnie niemożliwe.

A może w przyszłości te środki pozwolą nam stworzyć sztab ludzi, pracujących każdego dnia przy realizacji takich i większych ewangelizacyjnych projektów?

Sami jesteśmy ciekawi! :)
Zostań Patronem