Marcin Zieliński

W Patronite od 26.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 10

Liczba Patronów: 28

Zostań Patronem
554 patronów
30 290 miesięcznie
378 955 łącznie

Modlitwa Uwielbienia #ChwałaMU | Nowy projekt na kanale YouTube!

50 000 zł

miesięcznie

60%

osiągnięto

19 710 zł

brakuje

Jakiś czas temu pojawił się w mojej głowie pomysł, który dojrzał i chcę się nim z Wami podzielić. Jak wiecie modlitwa uwielbienia odgrywa w moim życiu istotną rolę. Chciałbym pomóc Wam odkryć niezwykłą moc tej modlitwy, dlatego do tego projektu zaprosiłem dwanaście zespołów uwielbienia, które w swojej modlitwie wprowadzą nas w doświadczenie obecności Boga. Będzie tam przestrzeń na spontaniczność oraz słuchanie głosu Ducha Świętego.

Czas modlitwy z każdym z zespołów zostanie zarejestrowany w formie około godzinnego nagrania audio/video, aby następnie gotowe materiały, w najwyższej jakości, mogły trafić na mój kanał YouTube i były dostępne dla wszystkich.

Chcemy, aby ten projekt był przeprowadzony w najlepszej jakości, aby cały czas podnosić poziom robienia rzeczy dla Boga w Kościele, dlatego potrzebujemy Waszego zaangażowania, aby udało nam się zrealizować ten projekt już jesienią tego roku!

Suma tego celu, czyli 50 tys. zł to część kwoty potrzebnej do realizacji całego projektu - spróbujemy ją zebrać przez najbliższe 3 miesięce, począwszy od września, a następnie zakończymy ten cel zbiórki.

Więcej informacji wkrótce...
Mamy nadzieję, że nie możecie się doczekać!

Wsparcie dotychczasowych działań | Razem stawiamy kolejne kroki

10 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu mogę:

-> przekazać należne i stałe wynagrodzenie za wykonywaną pracę: grafikom, montażystom, kamerzystom, marketingowcom i wszystkim innym z końcówką „om”, bez których osiąganie efektów byłoby zwyczajnie niemożliwe.

-> Opłacić wynajem i wyposażenie studia, w którym wraz z ekipą techniczną nagrywamy (czasem nocą, czasem nad ranem, ale nagrywamy) stałe odcinki na kanał. To tu poświęcamy wiele godzin, aby myśleć i modlić się o nowe projekty. To miejsce rozmów z wieloma ludźmi angażującymi się w działania Rozpal Wiarę i moją służbę.

-> Pokryć koszty techniczne np. wyjazdu kilku osób w Polskę w celu nakręcenia nowej serii czy wynajęcia ekipy streamowej w celu relacjonowania posługi live.

-> Inwestować w nowe źródła informacji. Rok 2020/2021 pozwolił stworzyć stronę internetową rozpalwiare.pl, która wymaga stałego utrzymania, a na której znajdziemy wszystko, co najważniejsze - kalendarz posług, rekomendacje, miejsce dla świadectw, aktualności o nowych projektach itd.

-> Realizować misję i cele fundacji Rozpal Wiarę. Te dwa słowa „rozpal wiarę”, są dla mnie przypomnieniem, że warto iść za głosem Pana i wierzyć Mu szczególnie wtedy, kiedy coś wydaje się niemożliwe. Inaczej mówiąc chcemy budować wiarę nas wszystkich, niezależnie od okoliczności - przez różne działania.

...
Kiedy 3 lata temu pojawiłem się na Patronite - pierwszym celem był zakup sprzętu, który miał za zadanie pomóc mi w rozwoju jakości kanału YouTube i wejścia na bardziej profesjonalny poziom. Rozważanie Słowa Bożego to od początku główny cel istnienia kanału, a słaba jakość dźwięku czy obrazu była nie raz, nie dwa - sporym rozproszeniem. Dziś możemy mówić, że wspólnie z Wami - udało się wskoczyć na kolejny etap.

Jak mogliście zauważyć widujemy i słyszymy się częściej! Może nie rano i wieczorem, bo to wymaga kondycji dominikanina, ale już minimum 3 razy w tygodniu. : )))

Ciekawe co dalej...

Dziękuję Wam za wsparcie!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Sebastian Małek
Sebastian Małek
Próg: 5 zł
Rajmund Piechowiak
Rajmund Piechowiak
Próg: 20 zł
Małgorzata Giżyńska
Małgorzata Giżyńska
Próg: 20 zł
Anna i Marcin Kubiczek
Anna i Marcin Kubiczek
Próg: 200 zł
Kamila Tomanek
Kamila Tomanek
Próg: 20 zł