Marcin Zieliński

W Patronite od 26.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 7

Liczba Patronów: 33

Zostań Patronem
Kup na prezent
618 patronów
35 940 miesięcznie
1 013 810 łącznie

ChwałaMU 2023 Tarczyński Arena Wrocław - 30 tys. osób!

100 000 zł

miesięcznie

35%

osiągnięto

64 060 zł

brakuje

Przed nami ChwałaMU 2023! 8 lipca 2023 r. wraz z 30 tys. osób zbierzemy się na ogromnym uwielbieniu Boga na stadionie.

Dnia 28.08.2022 r. mogliśmy wspólnie uczestniczyć w pierwszym, tak wielkim i nowym wydarzeniu chrześcijańskim w Polsce "ChwałaMU 2022" w Atlas Arenie w Łodzi. Wydarzenie zgromadziło wtedy ponad 10 tysięcy uczestników, a wiele osób mimo chęci nie mogło uczestniczyć przez ograniczone możliwości hali.

Zdecydowaliśmy się podjąć szalony projekt i chcemy kontynuować go również w tym roku! Dlaczego?

Naszym marzeniem było i jest, aby Polska napełniła się modlitwą uwielbienia, poprzez którą Bóg będzie dotykał i przemieniał nasze społeczeństwo. Wierzymy, że tworzymy przestrzeń na działanie Boga w mocy Jego uzdrowienia, zarówno ciał, serc jak i przywrócenia nadziei tym, którzy ją utracili. Chcemy dotrzeć do chorych, uzależnionych, do rodzin w kryzysie i młodych osób, które korzystają dziś z wielu, często złych alternatyw w swoim życiu.

ChwałaMU to połączenie wysokiej jakości muzycznej i wizualnej, aby za przykładem Króla Dawida oddać Bogu chwałę w najlepszy możliwy sposób.

ChwałaMU 2022 było 6h, nieustanną modlitwą uwielbienia, która wprowadziła nas w doświadczenie obecności Boga i przeżycia spotkania z Nim, które przemieniło wiele ludzkich serc.

W modlitwie w 2022 r. prowadzili nas:

- Adam Sztaba z 70 osobową orkiestrą i wspaniałymi artystami: Agnieszka Musiał, Julia Stolpe, Marta Ławska, Gabi Gąsior, Maja Kowalczuk, Paweł Augustyn czy Mateusz Ziółko.

A także:

- Zespół PAW
- Zespół Fisheclectic i przyjaciele z TGD
- Michał Król z zespołem

Jeżeli masz to w sercu - zaangażuj swoje finanse, aby pomóc w organizacji edycji w 2023 r., aby zobaczyć na żywo przestrzenie wypełnione wieloma tysiącami ludzi, którzy przyjeżdżają z Polski i całego świata, ze względu na jeden cel - oddać Chwałę Bogu lub pierwszy raz usłyszeć o tym, kim tak naprawdę jest Jezus.

To nasz wspólny projekt!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/ChwalaMU/ i na www.rozpalwiare.pl

Wsparcie dotychczasowych działań | Razem stawiamy kolejne kroki

10 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu mogę:

-> przekazać należne i stałe wynagrodzenie za wykonywaną pracę: grafikom, montażystom, kamerzystom, marketingowcom i wszystkim innym z końcówką „om”, bez których osiąganie efektów byłoby zwyczajnie niemożliwe.

-> Opłacić wynajem i wyposażenie studia, w którym wraz z ekipą techniczną nagrywamy (czasem nocą, czasem nad ranem, ale nagrywamy) stałe odcinki na kanał. To tu poświęcamy wiele godzin, aby myśleć i modlić się o nowe projekty. To miejsce rozmów z wieloma ludźmi angażującymi się w działania Rozpal Wiarę i moją służbę.

-> Pokryć koszty techniczne np. wyjazdu kilku osób w Polskę w celu nakręcenia nowej serii czy wynajęcia ekipy streamowej w celu relacjonowania posług live.

-> Inwestować w nowe źródła informacji. Rok 2020/2021 pozwolił stworzyć stronę internetową rozpalwiare.pl, która wymaga stałego utrzymania, a na której znajdziemy wszystko, co najważniejsze - kalendarz posług, rekomendacje, miejsce dla świadectw, aktualności o nowych projektach itd.

-> Realizować misję i cele fundacji Rozpal Wiarę. Te dwa słowa „rozpal wiarę”, są dla mnie przypomnieniem, że warto iść za głosem Pana i wierzyć Mu szczególnie wtedy, kiedy coś wydaje się niemożliwe. Inaczej mówiąc chcemy budować wiarę nas wszystkich, niezależnie od okoliczności - przez różne działania!

...
Kiedy 3 lata temu pojawiłem się na Patronite - pierwszym celem był zakup sprzętu, który miał za zadanie pomóc mi w rozwoju jakości kanału YouTube i wejścia na bardziej profesjonalny poziom. Rozważanie Słowa Bożego to od początku główny cel istnienia kanału, a słaba jakość dźwięku czy obrazu była nie raz, nie dwa - sporym rozproszeniem. Dziś możemy mówić, że wspólnie z Wami - udało się wskoczyć na kolejny etap.

Jak mogliście zauważyć widujemy i słyszymy się częściej! Może nie rano i wieczorem, bo to wymaga kondycji dominikanina, ale już minimum 3 razy w tygodniu. : )))

Ciekawe co dalej...

Dziękuję Wam za wsparcie!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
garstkanieba
garstkanieba
Próg: 10 zł
Joanna  Galas
Joanna Galas
Próg: 100 zł
Monika Klak
Monika Klak
Próg: 200 zł