Marcin Zieliński

W Patronite od 26.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 7

Liczba Patronów: 27

Zostań Patronem
Kup na prezent
667 patronów
38 045 miesięcznie
668 770 łącznie

10 000 osób w jednym miejscu! ChwałaMU 2022

500 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

461 955 zł

brakuje

Po projekcie ChwałaMU na kanale YouTube - czas wskoczyć na kolejny etap!

Wydarzenie "ChwałaMU 2022" w Atlas Arenie w Łodzi - 28 sierpnia 2022 r.

Czy jesteście w tym ze mną?

Zdecydowaliśmy się podjąć szalony projekt! Zapytasz dlaczego?

Naszym marzeniem jest, aby Polska napełniła się modlitwą uwielbienia, poprzez którą Bóg będzie dotykał i przemieniał nasze społeczeństwo. Wierzymy, że modlitwa ta stworzy przestrzeń na działanie Boga w mocy Jego uzdrowienia, zarówno ciał, serc jak i przywrócenia nadziei tym, którzy ją utracili.

Chcemy połączyć wysoką jakość, poziom muzyczny i wizualny, aby za przykładem Króla Dawida oddać Bogu chwałę w najwyższej możliwej jakości. Dlatego ChwałaMU to 6 godzin nieustannej modlitwy uwielbienia, która wprowadzi nas w doświadczenie obecności Boga i przeżycia spotkania z Nim, które przemieni nasze dotychczasowe życie.

W modlitwie poprowadzą nas:

- Adam Sztaba z 70 osobową orkiestrą i artystami, którzy wykonają wiele wspaniałych utworów na Bożą Chwałę.

- Zespół PAW

- Zespół Fisheclectic

- Michał Król z zespołem

Czy takie wydarzenie jest drogie? Oczywiście, że jest, ale jeszcze bardziej niż drogie - jest warte, aby w pełni w nie zainwestować.

Bądź jednym z 10 000 uczestników tego ogromnego uwielbienia dla Boga.

Jeżeli masz to w sercu - zaangażuj swoje finanse, aby następnie 28 sierpnia, zobaczyć na żywo ogromną, piękną halę, wypełnioną wieloma tysiącami ludzi, którzy przyszli ze względu na jeden cel - oddać Chwałę Bogu lub pierwszy raz usłyszeć o tym, kim tak naprawdę jest Jezus.

To nasz wspólny projekt!

Kup bilet: bit.ly/bilety-chwalamu

Więcej informacji: https://www.facebook.com/ChwalaMU/ i na www.rozpalwiare.pl

Wsparcie dotychczasowych działań | Razem stawiamy kolejne kroki

10 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu mogę:

-> przekazać należne i stałe wynagrodzenie za wykonywaną pracę: grafikom, montażystom, kamerzystom, marketingowcom i wszystkim innym z końcówką „om”, bez których osiąganie efektów byłoby zwyczajnie niemożliwe.

-> Opłacić wynajem i wyposażenie studia, w którym wraz z ekipą techniczną nagrywamy (czasem nocą, czasem nad ranem, ale nagrywamy) stałe odcinki na kanał. To tu poświęcamy wiele godzin, aby myśleć i modlić się o nowe projekty. To miejsce rozmów z wieloma ludźmi angażującymi się w działania Rozpal Wiarę i moją służbę.

-> Pokryć koszty techniczne np. wyjazdu kilku osób w Polskę w celu nakręcenia nowej serii czy wynajęcia ekipy streamowej w celu relacjonowania posług live.

-> Inwestować w nowe źródła informacji. Rok 2020/2021 pozwolił stworzyć stronę internetową rozpalwiare.pl, która wymaga stałego utrzymania, a na której znajdziemy wszystko, co najważniejsze - kalendarz posług, rekomendacje, miejsce dla świadectw, aktualności o nowych projektach itd.

-> Realizować misję i cele fundacji Rozpal Wiarę. Te dwa słowa „rozpal wiarę”, są dla mnie przypomnieniem, że warto iść za głosem Pana i wierzyć Mu szczególnie wtedy, kiedy coś wydaje się niemożliwe. Inaczej mówiąc chcemy budować wiarę nas wszystkich, niezależnie od okoliczności - przez różne działania!

...
Kiedy 3 lata temu pojawiłem się na Patronite - pierwszym celem był zakup sprzętu, który miał za zadanie pomóc mi w rozwoju jakości kanału YouTube i wejścia na bardziej profesjonalny poziom. Rozważanie Słowa Bożego to od początku główny cel istnienia kanału, a słaba jakość dźwięku czy obrazu była nie raz, nie dwa - sporym rozproszeniem. Dziś możemy mówić, że wspólnie z Wami - udało się wskoczyć na kolejny etap.

Jak mogliście zauważyć widujemy i słyszymy się częściej! Może nie rano i wieczorem, bo to wymaga kondycji dominikanina, ale już minimum 3 razy w tygodniu. : )))

Ciekawe co dalej...

Dziękuję Wam za wsparcie!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kamila Slo
Kamila Slo
Próg: 20 zł
Tomasz Tomczak
Tomasz Tomczak
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Arleta Wilk-Pawleta
Arleta Wilk-Pawleta
Próg: 10 zł
Aleksandra Łątka
Aleksandra Łątka
Próg: 20 zł
Katarzyna Jabłońska
Katarzyna Jabłońska
Próg: 100 zł