Avatar użytkownika

Marcin Zieliński | Fundacja Rozpal Wiarę

623
patronów
35 960 
miesięcznie
623
patronów
35 960 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
W każdym z tych progów powinno pojawić się coś, co otrzymasz w zamian za wspieranie mnie jako autora. Tak działa Patronite. Wyższa kwota wsparcia pozwoliłaby uzyskać Ci większe korzyści. Za najmniejsze wsparcie, jak i to w kolejnych progach, kończąc na tym najwyższym, zamierzam otoczyć Cię szczerą modlitwą i dziękczynieniem Bogu za to, że poruszył Twoje serce do wsparcia!

Każda złotówka przeznaczona zostanie na rozwój i rozbudowę dzieł służącym szeroko pojętej ewangelizacji, zarówno tych już funkcjonujących jak np. kanał YouTube, jak i tych przyszłościowych, które Bóg włożył w moje serce jako wizje i marzenia.

Wraz z ludźmi, którzy pomagają mi w twórczości, zależy nam, żeby praca i projekty jakie wykonujemy były na jak najwyższym poziomie!

Koszty są i będą, ale niezależnie od obecnego stanu konta w dalszym ciągu będziemy angażowali w to przede wszystkim serce, 200% sił, a każde dzieło - otaczali modlitwą!

Jeśli chcesz nas wesprzeć, zrób to proszę w całkowitej wolności.

W imieniu swoim i ekipy, która mi pomaga - Dziękuję!
Niech Bóg Cię błogosławi!
10 zł miesięcznie
Dziękuję, że wybierasz ten próg wsparcia! Od teraz tworzymy coś wspólnie!
20 zł miesięcznie
Dziękuję, że wybierasz ten próg wsparcia! Od teraz tworzymy coś wspólnie!
30 zł miesięcznie
Dziękuję, że wybierasz ten próg wsparcia! Od teraz tworzymy coś wspólnie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję, że wybierasz ten próg wsparcia! Od teraz tworzymy coś wspólnie!
100 zł miesięcznie
Dziękuję, że wybierasz ten próg wsparcia! Od teraz tworzymy coś wspólnie!
200 zł miesięcznie
Dziękuję, że wybierasz ten próg wsparcia! Od teraz tworzymy coś wspólnie!
300 zł miesięcznie
Dziękuję, że wybierasz ten próg wsparcia! Od teraz tworzymy coś wspólnie!
500 zł miesięcznie
Dziękuję, że wybierasz ten próg wsparcia! Od teraz tworzymy coś wspólnie!
1000 zł miesięcznie
Dziękuję, że wybierasz ten próg wsparcia! Od teraz tworzymy coś wspólnie!
2000 zł miesięcznie
Dziękuję, że wybierasz ten próg wsparcia! Od teraz tworzymy coś wspólnie!
5000 zł miesięcznie
Dziękuję, że wybierasz ten próg wsparcia! Od teraz tworzymy coś wspólnie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marcin Zieliński | Fundacja Rozpal Wiarę w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Spotkałem Jezusa i od tego czasu wszystko się zmieniło. Teraz dzielę się Słowem Bożym i zachęcam ludzi do relacji z Bogiem.

Więcej na moim YouTube lub na www.rozpalwiare.pl.

Wspierając mnie finansowo przekazujesz środki na Fundację Rozpal Wiarę.

Wszystko, o czym tutaj przeczytasz, zawdzięczam doświadczeniu wyjątkowego spotkania.

*Będzie długo : )

Jeden wieczór, który nie miał różnić się od poprzednich - sprawił, że w moim życiu pojawiła się prawdziwa relacja z Bogiem.  

Co mam na myśli? Jak dziś wygląda moje życie? Może jesteś niewierzący, a może po prostu nigdy nie miałeś okazji usłyszeć o tym, że z Bogiem można żyć inaczej? Mieć relację, przyjaźnić się. Bóg nie jest tym, który jest daleko, którego nie interesujesz i liczy na Twoje niepowodzenie na każdym kroku.

Wiedziałeś o tym?

W video poniżej opowiadam swoją historię, która, jak wierzę, na swój sposób może być dla Ciebie inspirująca. Zachęcam do odsłuchania!
​​​​​...
Moja twórczość na YouTube!

Z końcem 2017 r. uruchomiłem mój youtubowy kanał, który wyraża to co jest dla mnie ważne, a który jest też odpowiedzią na propozycje od wielu z Was, aby wspólnie spotykać się online.


Korzystając z wszelkich możliwych domowych sposobów, ustawiając aparat na kartonach, ograniczając rodzinie swobodny dostęp do kanapy w salonie - udało się postawić pierwszy krok!

Odcinek nr 1 z serii „Kwadransik ze Słowem” 4 stycznia 2018 r. ujrzał światło dzienne : )Dziś licznik „Kwadransika ze Słowem” to ponad 450 odcinków!

Szustak u Zielińskiego...? Dokładnie! Wyjątkowych gości na kanale nigdy nie brakowało!Od początku istnienia kanału, wraz z zespołem przyjaciół, bez których ciężko byłoby cokolwiek zrobić, przygotowaliśmy dla Was kilkanaście nowych serii:

 „Słowo z Mocą” i „Góra Modlitwy” (2018 r.)

"Góra Ośmiu Błogosławieństw" i aż dwa, a nie jeden kwadransik tygodniowo (2019r.)

"Bóg nieznany", "Między cierpieniem a uzdrowieniem" (2020 r.)

Rozpal Wiarę - Podcast (2020/2021 r.) 

#ChwałaMU
(muzyczne sety uwielbienia online) (2021 r.) 

Vlogujemy -
Mocne historie z uśmiechem! (2022 r.)

21 dni z Duchem (2022 r.)

Szepty Boga Q&A (2023)

ABC Charyzmatów (2023)
 

i wiele, wiele więcej inspirujących treści...

Nie sposób opowiedzieć o każdej z serii dostępnej na moim kanale YouTube, dlatego słowem zachęty przedstawię Wam dwie.

1. Podcast "Rozpal Wiarę" to odcinki pełne inspirujących rozmów, historii, poruszających świadectw życia oraz treści, które jak ufam umocnią Waszą wiarę!

Podcast na kanale zawiera rozmowy z: - Elżbietą i Czesławem Lang, Tomaszem Rożkiem, Golec uOrkiestrą, Jackiem Magierą, Michałem Miśkiem Koterskim, Wojciechem Modestem Amaro,  Mateuszem Ziółko, Krzyśkiem Iwaneczko, Rafałem Szałajko i Magdaleną Lamparską.
 

Link do playlisty: http://bitly.pl/Q5PjP
 

2. ChwałaMU to wydarzenie, o którym mogłeś słyszeć, jednak ten projekt ma swój początek w przestrzeni online w 2021 r. przez profesjonalną realizację 14 odcinków audio-wizualnych opublikowanych na kanale YT, których forma polegała na dotarciu do odbiorców z przekazem muzycznym o wierze, nadziei i miłości, a przede wszystkim chęci otwarcia się na Boga w życiu człowieka.

Przedsięwzięcie było pierwszym, innowacyjnym projektem w przestrzeni mediów internetowych o tego typu charakterze, w skali kraju. Projekt zaangażował 14 profesjonalnych zespołów muzycznych z całej Polski oraz 96 muzyków, którzy swoją grą i śpiewem przekazywali odbiorcom zachętę, a jednocześnie świadectwo swojego podążania za Bogiem i wiary pomimo różnych życiowych okoliczności. W okresie roku projekt przyniósł ponad 2 mln wyświetleń na YouTube, a liczby te ciągle rosną.
 

Kliknij i zobacz 1 z 14 zrealizowanych nagrań: 

28 sierpnia 2022 r. dzięki początkowej serii na YouTube zgromadziliśmy w łódzkiej Atlas Arenie 10 000 osób, aby nieustannie, przez ponad 6 godzin - trwać w uwielbieniu naszego Pana - Jezusa Chrystusa. Zobacz jedno z zarejestrowanych nagrań z tego dnia: 

 

Każda seria niesie swoją historię, a było ich wiele...

Pamiętam te chwilę, jak podczas nagrywania „Góry Modlitwy” zjadały nas wszystkie możliwe leśne robaki.

Zdjęcie nr 1 - moją prawą rękę zjada mucha. Zdjęcie nr 2 - poza bicepsem? Nic z tych rzeczy -
kolejny raz odganiam leśne owady. Dlaczego to piszę? To był ważny odcinek o rozproszeniach na modlitwie! Nie dajcie się! :)Na kanale nie mogło zabraknąć znanych i lubianych Q&A, gdzie Wy pytaliście, a ja odpowiadałem. Tak wiem... twarz na zdjęciu poniżej mówi "hmmm" , ale ostatecznie nie było tak źle!


 Mój YouTube to też przestrzeń dla świadectw i historii uzdrowień z miejsc, w które byłem zapraszany, aby dzielić się swoim doświadczeniem wiary. 

Jeśli słuchałeś mojego świadectwa, w pierwszym filmie z tego opisu, to już to wiesz:

Jezus nigdy nie skończył czynić wyjątkowych rzeczy!

Chciałbym, żebyście usłyszeli o kilku z nich:


W ciągu ostatnich kilku lat miałem również niezwykły przywilej głosić Słowo Boże w takich miejscach jak: PGE Narodowym podczas wydarzenia „Jezus na Stadionie” wraz z Ojcem Johnem Bashoborą, a także podczas spotkania rekolekcyjnego „Stadion Młodych” dedykowanego wielu tysiącom młodych ludzi. A prywatnie?

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Sport był od zawsze nieodłączną częścią mojego życia, dlatego powyższe dzielenie się Ewangelią na stadionie to prawdziwa radość. Jako dziecko i młody chłopak kochałem grać w piłkę. Wiedziałem, że moja gra w Barcelonie jest tylko kwestią czasu...

Od kilku lat prowadzę rekolekcje, wieczory chwały oraz modlitwy o uzdrowienie w całej Polsce i wielu innych krajach, gdzie jestem zapraszany zarówno przez świeckich liderów, świeckie wspólnoty, jak i duchownych, by często wraz z księżmi czy biskupami dzielć się świadectwem wiary ku zbudowaniu innym. Wchodzę w skład zespołu Krajowej Służby Komunii Charis Polska. Studiuję teologię, a od ponad 15 lat mam przywilej bycia liderem Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana” ze Skierniewic. To właśnie wspólnota jest dla mnie miejscem poznania wyjątkowych ludzi, wspaniałych przyjaźni i łączącej nas miłości do Boga.

Aktywnie pracuję w Fundacji Rozpal Wiarę, którą zainicjowałem w 2021 r., aby podejmować wiele projektów ewangelizacyjnych i działań, które są w moim sercu.

 Książki mojego autorstwa to m.in. „Rozpal wiarę a będą działy się cuda”, „77 moc przebaczenia”, „To Bóg uzdrawia i czyni cuda”, „Wytrwaj do końca”, "Góra ośmiu błogosławieństw", "Między cierpieniem a uzdrowieniem", "Modlitwa w blasku Boga", "Życie w łasce", czy najnowsza pozycja "CHWAŁA MU JAK UWIELBIAĆ".

Marzę, by każdego dnia swoją ewangelizacyjną służbą przyprowadzać serca ludzi do osobistej relacji z Panem Jezusem.

Ewangelia wg św. Marka 16, 15 

I rzekł do nich: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!
 


*Poniższe informacje o ryzyku są formułą dołączoną przez administratorów Patronite.pl

 

Cele Autora

ChwałaMU 2024 - wesprzyj kolejną edycję
  • 100 000 zł miesięcznie
  • 64 040 zł brakuje
35%
Oczekujemy III edycji ChwałaMU 2024!

Więcej informacji o wydarzeniu:

https://www.facebook.com/ChwalaMU/

www.rozpalwiare.pl

8 lipca 2023 r. wraz z 25 tys. osób zebraliśmy się na ogromnym uwielbieniu Boga na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu. Dnia 28.08.2022 r. mogliśmy wspólnie uczestniczyć w pierwszym, tak wielkim i nowym wydarzeniu chrześcijańskim w Polsce "ChwałaMU 2022" w Atlas Arenie w Łodzi. Wydarzenie zgromadziło wówczas ponad 10 tysięcy uczestników, a wiele osób mimo chęci nie mogło uczestniczyć przez limit dostępnych miejsc w hali.

Zdecydowaliśmy się kontynuować nasz projekt!

Naszym marzeniem było i jest, aby Polska napełniła się modlitwą uwielbienia, poprzez którą Bóg będzie dotykał i przemieniał nasze społeczeństwo. Wierzymy, że tworzymy przestrzeń na działanie Boga w mocy Jego uzdrowienia, zarówno ciał, serc jak i przywrócenia nadziei tym, którzy ją utracili. Chcemy dotrzeć do chorych, uzależnionych, do rodzin w kryzysie i młodych osób, które korzystają dziś z wielu, często złych alternatyw w swoim życiu.

ChwałaMU to połączenie wysokiej jakości muzycznej i wizualnej, aby za przykładem Króla Dawida oddać Bogu chwałę w najlepszy możliwy sposób.

Jeżeli masz to w sercu - zaangażuj swoje finanse, aby pomóc w organizacji III edycji w 2024 r. Chcemy oglądać przestrzenie wypełnione wieloma tysiącami ludzi, którzy przyjeżdżają z Polski i całego świata, ze względu na jeden cel - oddać Chwałę Bogu lub pierwszy raz usłyszeć o tym, kim tak naprawdę jest Jezus.

Wy już wiecie, że to nasz wspólny projekt!
Bieżąca działalność | Razem stawiamy kolejne kroki
  • 10 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu mam możliwość:

-> realizować misję i cele fundacji Rozpal Wiarę, której jestem inicjatorem. Te dwa słowa „rozpal wiarę” to przypomnienie, że warto iść za Bożym głosem i wierzyć Mu szczególnie wtedy, kiedy coś wydaje się niemożliwe.

-> Przekazać należne i stałe wynagrodzenie za wykonywaną pracę: grafikom, montażystom, kamerzystom, marketingowcom i wszystkim innym z końcówką „om”, bez których osiąganie efektów byłoby zwyczajnie niemożliwe.

-> Opłacić wynajem i wyposażenie biura, w którym aktywnie podejmujemy pracę jako Fundacja Rozpal Wiarę. Wynagrodzić pracowników za ich ciężką pracę, a także nagrywać (czasem nocą, czasem nad ranem) nowe odcinki na kanał YouTube.

-> Inwestować w nowe źródła informacji i kontaktu, a także stale je utrzymywać np. narzędzie mailingowe czy strona internetowa rozpalwiare.pl, na której znajdziemy wszystko, co najważniejsze - kalendarz posług, rekomendacje, miejsce dla świadectw, aktualności o nowych projektach i inne.

...
Kiedy kilka lata temu pojawiłem się na Patronite - pierwszym celem był zakup sprzętu, który miał za zadanie pomóc mi w rozwoju jakości kanału YouTube i wejścia na bardziej profesjonalny poziom. Rozważanie Słowa Bożego to od początku główny cel istnienia kanału YouTube, a słaba jakość dźwięku czy obrazu była nie raz, nie dwa - sporym rozproszeniem. Dziś i Wy i ja możemy obserwować rozwój i cieszyć się z kolejnych działań, które są możliwe tylko dzięki Waszemu wsparciu.

Dziękuję, że jesteście!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marcin Zieliński | Fundacja Rozpal Wiarę już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
200 zł
Emilia Chodorowska
Emilia Chodorowska
300 zł
Bartosz Moskal
Bartosz Moskal
1 000 zł
Anonimowy patron
100 zł
Magdalena Klimczak
Magdalena Klimczak
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.