1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

17 zł miesięcznie

Dziękujemy, że razem z nami budujesz fundamenty miejsca, w którym prawda i niezależność będą wartościami pierwotnymi.

Zapraszamy Cię do zamkniętej grupy patronów „Czyż tak” na Facebooku. Do śledzenia postępów w organizacji redakcji. Znajdziesz tutaj nagrania, relacje Marka z przygotowań do startu, a później codzienną dawkę informacji z pracy naszego zespołu.

Nasza zamknięta Grupa Patronów będzie miejscem, gdzie na bieżąco będą wykuwały się pomysły, będzie miejscem dyskusji o kierunkach rozwoju naszego projektu. Będzie także miejscem uczciwej dyskusji o Polsce, o polityce, o społeczeństwie. Tam też znajdziesz przedpremierową wersję naszego serwisu.

Przy rocznym wsparciu otrzymujesz od Marka sygnowaną maseczkę bawełnianą.

37 zł miesięcznie

Twoje wsparcie to paliwo rozwojowe „Czyż -tak! ”. Dzięki Tobie będziemy mogli każdego dnia tworzyć komentarze, prowadzić uczciwe, pogłębione wywiady, dociekać prawdy, nie ulegać propagandzie.

Patroni tego poziomu wsparcia oprócz zaproszenia do zamkniętej grupy na Facebooku otrzymują dostęp do indywidualnego kanału komunikacji z redakcją (poprzez kilka rodzajów komunikatorów). Dzięki takiej formie komunikacji z redakcją na bieżąco będziemy odpowiadać na Wasze pytania, dzielić się opiniami.

Poprzez ten kanał komunikacji otrzymacie także zaproszenie na wszystkie wydarzenia, które będziemy organizować. Spotkania z naszymi autorami, live chaty, debaty, dyskusje oraz inne formy aktywności.

Przy rocznym wsparciu otrzymujesz od Marka sygnowaną maseczkę bawełnianą oraz kubek firmowy.

177 zł miesięcznie

Mamy szczęście, że są z nami tacy Patroni, jak Ty. Dzięki takiemu wsparciu projekt będzie się dynamicznie rozwijał, z miesiąca na miesiąc budując coraz większe zasięgi, jednocześnie propagując wartości, które wspólnie uważamy za podstawowe i niepodważalne.

Zostajesz fundatorem dziennikarstwa opartego o opokę przyzwoitości i uczciwości. Razem z Tobą będziemy budować przestrzeń nieskrępowanej dyskusji o Polsce i Europie.

Marek oraz inni członkowie projektu nagrają dla Ciebie i wyślą podziękowania.

Ten pakiet zawiera wszystkie świadczenia z poprzednich poziomów. Wspierając projekt tą kwotą okazujesz swoją hojność i przywiązanie do uczciwej debaty publicznej, której dziś tak bardzo brakuje.

Przy rocznym wsparciu otrzymujesz od Marka worek prezentów.

avatar

Nowy użytkownik

Marek Czyż

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.