Avatar użytkownika

Marek Czyż

135
patronów
2 428 
miesięcznie
266 375 
łącznie
135
patronów
2 428 zł 266 375 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Stajesz się częścią społeczności nieobojętnej, która ceni sobie uczciwość i brak fałszu w debacie publicznej.

Witamy Cię i dziękujemy, że jesteś.

Za wsparcie projektu otrzymasz elektroniczne podziękowanie oraz newsletter z najciekawszymi propozycjami, które każdego tygodnia przygotujemy specjalnie dla Ciebie.
17 zł miesięcznie
Dziękujemy, że razem z nami budujesz fundamenty miejsca, w którym prawda i niezależność będą wartościami pierwotnymi.

Zapraszamy Cię do zamkniętej grupy patronów „Czyż tak” na Facebooku. Do śledzenia postępów w organizacji redakcji. Znajdziesz tutaj nagrania, relacje Marka z przygotowań do startu, a później codzienną dawkę informacji z pracy naszego zespołu.

Nasza zamknięta Grupa Patronów będzie miejscem, gdzie na bieżąco będą wykuwały się pomysły, będzie miejscem dyskusji o kierunkach rozwoju naszego projektu. Będzie także miejscem uczciwej dyskusji o Polsce, o polityce, o społeczeństwie. Tam też znajdziesz przedpremierową wersję naszego serwisu.

Przy rocznym wsparciu otrzymujesz od Marka sygnowaną maseczkę bawełnianą.
37 zł miesięcznie
Wybierz 37 zł
1985 dostępnych miejsc
Twoje wsparcie to paliwo rozwojowe „Czyż -tak! ”. Dzięki Tobie będziemy mogli każdego dnia tworzyć komentarze, prowadzić uczciwe, pogłębione wywiady, dociekać prawdy, nie ulegać propagandzie.

Patroni tego poziomu wsparcia oprócz zaproszenia do zamkniętej grupy na Facebooku otrzymują dostęp do indywidualnego kanału komunikacji z redakcją (poprzez kilka rodzajów komunikatorów). Dzięki takiej formie komunikacji z redakcją na bieżąco będziemy odpowiadać na Wasze pytania, dzielić się opiniami.

Poprzez ten kanał komunikacji otrzymacie także zaproszenie na wszystkie wydarzenia, które będziemy organizować. Spotkania z naszymi autorami, live chaty, debaty, dyskusje oraz inne formy aktywności.

Przy rocznym wsparciu otrzymujesz od Marka sygnowaną maseczkę bawełnianą oraz kubek firmowy.
57 zł miesięcznie
Wybierz 57 zł
994 dostępne miejsca
Zostajesz fundatorem projektu, który będzie aktywnie moderował debatę publiczną. Nazywał kłamstwo kłamstwem, a prawdę prawdą. Projektu, w którym nie będziemy przekonywać, że czarne jest białe a białe jest czarne. Projektu, którego patronami nie będą politycy, ani możni biznesmeni, a Fundatorzy tacy jak Ty.

Jako Patron tego poziomu oprócz dostępów z niższych poziomów otrzymasz pisemne podziękowanie od Marka.

Za to, że stoisz po stronie jakościowego dziennikarstwa, że szanujesz podobne wartości, co my - demokrację, europejskość, wolność i niezależność.

Przy rocznym wsparciu otrzymujesz od Marka sygnowaną maseczkę bawełnianą, kubek z naszym logo oraz praktyczny, brandowany "Czyż tak" worek.
177 zł miesięcznie
Wybierz 177 zł
99 dostępnych miejsc
Mamy szczęście, że są z nami tacy Patroni, jak Ty. Dzięki takiemu wsparciu projekt będzie się dynamicznie rozwijał, z miesiąca na miesiąc budując coraz większe zasięgi, jednocześnie propagując wartości, które wspólnie uważamy za podstawowe i niepodważalne.

Zostajesz fundatorem dziennikarstwa opartego o opokę przyzwoitości i uczciwości. Razem z Tobą będziemy budować przestrzeń nieskrępowanej dyskusji o Polsce i Europie.

Marek oraz inni członkowie projektu nagrają dla Ciebie i wyślą podziękowania.

Ten pakiet zawiera wszystkie świadczenia z poprzednich poziomów. Wspierając projekt tą kwotą okazujesz swoją hojność i przywiązanie do uczciwej debaty publicznej, której dziś tak bardzo brakuje.

Przy rocznym wsparciu otrzymujesz od Marka worek prezentów.
777 zł miesięcznie
Wybierz 777 zł
20 dostępnych miejsc
Zapraszamy do nas. Wpadaj na kawę do redakcji. Kiedy chcesz. Razem z nami opowiadaj o świecie, dziel się z naszymi czytelnikami i widzami swoimi przemyśleniami, oceną rzeczywistości. Nasz portal będzie otwarty na autorów zewnętrznych. Chcemy, byś został jednym z nich. By Twój głos był słyszalny, by Twoje oceny poszły dzięki naszej wspólnej platformie "w świat".

Tak, dobrze rozumiesz - mecenasi projektu zostają autorami zewnętrznymi „Czyż tak”. Poza tym mają dostęp do wszystkich świadczeń z niższych poziomów.
By podziękować Ci za tak mocne zaangażowanie w nasz projekt, prześlemy Ci zestaw gadżetów „Czyż- tak”.

Przy rocznym wsparciu otrzymujesz od Marka wyjątkowe pudełko z prezentami.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marek Czyż w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Razem budujemy nowe media. Nie publiczne, bo te nas zawiodły. Media Obywatelskie, finansowane dobrowolnie przez Was. Wy jesteście pracodawcami, Wy wymagacie, Wy recenzujecie ! To nie abonament, to nie podatek, które narzuciło nam PiS, to Wasza wola budowania nowej rzeczywistości ! To są wolne media!

Dzień dobry, znakomicie, że jesteście !

   Zapraszam Was do naszej wspólnej przestrzeni. To nie będzie miejsce dla każdego. Będzie starannie i z pogardą omijane przez wszystkich tych, którzy na nowo dali sobie zdefiniować demokrację, uczciwość, szacunek dla innych. 

 

  Nie zajrzą tu ci, którym nie przeszkadza, że z Państwa zrobiono folwark, ze społeczeństwa  wyznawców, z historii młot z tępym obuchem, a z prawdy partyjną własność.

O prawdę, w istocie, chodzi tu najbardziej, bo ją nam zabrano. Nie mamy do niej prawa,     a jeśli widzimy ją inaczej, to nie jesteśmy partnerem do dyskusji, ale wrogiem. A w świecie, który wokół nas zbudowano, wrogowie nie mają praw. Ani do pracy, ani do kariery, ani do poglądów. Nie zajrzą tu  z pewnością ci, którym za ślepotę i głuchotę zapłacono odszkodowanie. Stracili te zmysły, bo zyskali. Stanowisko, pieniądze, wpływy. Nie muszą już widzieć i czuć, bo widzi i czuje za nich partia, a skoro widzi i czuje, to może prowadzić. Tam, gdzie chce. 

   Ale tych, którzy nie oślepli i nie ogłuchli, jest jeszcze sporo. Sporo więcej. Tracą co chwila przestrzenie, w których mogą się wypowiadać, bo władza potrafi ich wydłubać z najbardziej niepozornych miejsc. Ale dla władzy każdy głos innej prawdy, niż jej prawda, brzmi zbyt doniośle, więc warto się postarać. Szukamy więc nowych przestrzeni, a jeśli trzeba, tworzymy swoje. 

I to jest właśnie tu.

   Zapraszam Was i wielu moich przyjaciół, by dzielić się słowem, informacją, komentarzem. By tu właśnie przypominać  jak naprawdę wygląda Polska, nie opisywana partyjnym przekazem dnia. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie mądrzy ludzie pomogą nam wyłapać łgarstwa, pokazać groteskę i odnaleźć PRAWDĘ. Mamy nadzieję zgromadzić tu ludzi połączonych wspólnie wyznawanymi wartościami demokracji, tolerancji, obywatelskości, europejskości. One mają bowiem pierwotne znaczenia. Nie do zmiany.

   Nie jesteśmy jedyni, ale trzeba nas wielu, bo przekaz dnia sączą dziś więksi i bogatsi od nas. Bogatsi są Waszymi pieniędzmi, bo nikt Was nie pyta, czy chcecie płacić za ich propagandę, za wszystkie łajdactwa wpisane w prompter, wyrecytowane bez mrugnięcia  i z uśmiechem prawdziwych „państwowców”. Jeśli macie ich dość- rozważcie proszę wsparcie nas.  My nie żądamy pieniędzy z Waszych podatków, my prosimy. Jeśli ta PRAWDA warta będzie złotówkę, nisko się pochylimy w podzięce tak, jak podziękujemy za każde wsparcie.

Zatem do zobaczenia. W świecie, w którym podstawowych pojęć nikt nie przeinacza           i nikomu nie tłumaczy na nowo.

 

Projekt uruchomimy według następującego harmonogramu:

  • maj - czerwiec - skompletowanie grona kilkudziesięciu zewnętrznych autorów oraz zespołu obsługi redakcyjnej (redaktorzy, pracownicy techniczni), utworzenie kanałów komunikacji social media portalu opinii czyztak.pl - YouTube, Facebook, Instagram, Twitter. Utworzenie grupy zamkniętej Zacnych Patronów i Sympatyków portalu, uruchomienie newslettera.   
  • czerwiec - lipiec - zakup technologii potrzebnej do prowadzenia wywiadów, emisji treści, organizacja siedziby redakcji 
  • maj - sierpień - praca nad funkcjonalnościami oraz projektem graficznym portalu czyztak.pl
  • III tydzień sierpnia - uruchomienie wersji beta portalu dla Patronów oraz Sympatyków czyztak.pl
  • 1 września 2020 - start portalu czyztak.pl 
  • Począwszy od maja będziemy przygotowywać kontent - komentarze, wywiady oraz teksty, które będą dystrybuowane w kanałach social media portalu, grupie zamkniętej, a także poprzez newsletter. 

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu szacujemy na ok 90 tys. złotych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marek Czyż już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Renata Hubar
Renata Hubar
17 zł
Maria Krystyna Jankowska
Maria Krystyna Jankowska
7 zł
Marek Kawaler
Marek Kawaler
7 zł
Elzbieta Ligeza
Elzbieta Ligeza
37 zł
Zbigniew Farion
Zbigniew Farion
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.