1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

Bardzo dziękuję, że postanowiłeś/aś mnie wspierać. Twoje wsparcie jest dla mnie bardzo ważne. Ułatwi mi to realizację marzeń i osiąganie licznych celów, które sobie wyznaczyłem. Jeśli obserwujesz mnie już jakiś czas, to zauważyłeś/aś zapewne, że nie należę do ludzi, którzy łatwo się poddają. Ta cecha charakteru uważana wprawdzie za pozytywną, bywa czasem bardzo męcząca, ale właśnie dzięki konsekwencji jestem w stanie sięgać po rzeczy trudne do zdobycia.

Zostając moim Patronem, wspierasz dwa rodzaje mojej działalności jednocześnie:
1. Pisanie powieści i opowiadań. W chwili obecnej poruszam się w świecie fantasy, ale myślę, że na tym się nie skończy. Pod koniec 2019 r., ukaże się drukiem moja pierwsza powieść KRÓL MYŚLI, która w chwili obecnej jest na etapie ostatecznego opracowania - wprowadzam do niej korekty i poprawki.
2. Wyprawy wędkarskie, które rejestruję kamerą i publikuję na Youtube. W swoich filmach pokazuję nie tylko wędkowanie i ryby, widzowie mają możliwość podziwiania piękna przyrody oraz śledzenia moich przygód. Nie ukrywam przed widzami swoich porażek, pokazując same tylko sukcesy. Moje filmy z serii Na ryby z Markiem cieszą się już od lat dużą popularnością w wędkarskim świecie.

Wspierając mnie kwotą 5 zł miesięcznie proszę abyś wnikliwie śledził/a moją aktywność tu na Patronite, na Youtube i Facebooku. Być może uznasz, że warto zainwestować we mnie więcej.

W nagrodę za Twoje wsparcie umieszczę Cię na liście Patronów na mojej stronie marfish.pl

avatar

Nowy użytkownik

Marek Malman

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.