Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

95 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Wędkarz pasjonat. Ryby łowię odkąd siegam pamięcią. Prowadzę na Youtube kanał wędkarski. Publikuję na nim filmy będące relacjami z moich wędkarskich wypraw. Prowadzę ponadto poradniki dla młodych wędkarzy. Popieram zasadę ZŁÓW I WYPUŚĆ. Moją drugą pasją są książki. Nie tylko je czytam dla siebie lecz także nagrywam audiobooki i słuchowiska.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Moją życiową pasją jest wędkarstwo. Ryby łowię od niepamiętnych czasów. Od kilku lat prowadzę na Youtube swój wędkarski kanał. Publikuje na nim filmy pokazujące moje wędkarskie wyprawy. Seria tych filmów nosi tytuł "Na ryby z Markiem". Ponadto dzielę się z wędkarzami swoją wiedzą pokazując sprzęt wędkarski, metody połowu, węzły, przynęty itd. Stosuję sam i propaguję zasadę "złów i wypuść" znaną także pod nazwami: "No Kill" lub C&R. Moi widzowie mogą także raz w miesiącu oglądać Informator wędkarsko przyrodniczy: "Marfish News"

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki. Jesteś moim Patronem. Czynisz moją działalność o wiele łatwiejszą. Zostajesz wpisany na listę moich Patronów, która jest publikowana na http://marfish.pl
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dyszka, to już fajna kwota. Jesteś Patronem, którego imię i nazwisko umieszczę dodatkowo w napisach końcowych każdego filmu z serii: "Na ryby z Markiem" oraz w napisach końcowych moich audiobooków.
(Ten próg zawiera nagrodę z progu 5 zł)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Trzy dyszki, to już super. Masz pierwszeństwo uczestnictwa w moich Hangoutach na każdym z dwóch kanałów na Youtube. Otrzymasz także imienne pozdrowienia w moim filmie. Ty wybierasz na którym kanale.
(Ten próg zawiera nagrody z progu 5 zł i 10 zł)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Pięć dyszek robi wrażenie. Podaj mi swój adres mailowy a otrzymasz dostęp do materiałów roboczych nie dostępnych dla innych, takich jak próbne nagrania, nie udane sceny, odrzucone pliki audio-video.
(Ten próg zawiera nagrody z progów 5zł, 10zł i 30 zł)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziesięć dyszek, to już stówka. Otrzymasz na bieżąco plan moich wypraw wędkarskich na nadchodzący tydzień oraz spis przygotowywanych audiobooków. Ponadto otrzymasz kubek firmowy do wyboru wędkarski lub audiobookowy.
(Ten próg zawiera nagrody z progów 5zł, 10zł, 30zł i 50 zł)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Dwadzieścia dyszek, to już dwie stówki. Możesz wybrać sobie nagranie dowolnego audiobooka ( do 50 stron tekstu) albo zdecydować co mam pokazać w serialu "Na ryby z Markiem" lub też wskazać mi łowisko ( tylko teren woj. zachodniopomorskiego). Raz na pół roku spełnię któreś z Twoich życzeń określonych powyżej.
(Ten próg zawiera nagrody z progów 5zł, 10zł, 30zł, 50zł i 100 zł
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Próg dla sponsorów firmowych w celach reklamowych. Warunki do indywidualnego uzgodnienia.
Zostań patronem

Polecani Autorzy