Marek Malman

W Patronite od 09.03.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 657

liczba Patronów: 478

9 patronów
115 zł miesięcznie
765 zł łącznie
Nie wiem, która z moich pasji jest tą wiodącą. Nie mam pojęcia czy łowię ryby w przerwach na pisanie książek, czy też piszę w przerwach na łowienie. Wiem z całą pewnością, że jeszcze przede mną jest wiele książek do napisania i ryb życia do wyholowania. Stać mnie na to. Przekonacie się o tym.

O Autorze

Od drugiego kwartału 2019 r, raz na kwartał każdy Patron weźmie udział w losowaniu specjalnej niepowtarzalnej nagrody.

Proszę śledzić moje posty tu na Patronite oraz na Youtube i Facebooku.   

 

Od dziecka marzyłem o tym aby napisać książkę. Pewnego dnia przestałem marzyć i wziąłem się do pracy. Powieść fantasy KRÓL MYŚLI  jest już napisana. Powinna się ukazać jeszcze w 2019 r. Tymczasem pisanie spodobało mi się tak bardzo, że postanowiłem nie kończyć na tej jednej książce. Piszę II tom KRÓLA MYŚLI oraz opowiadania z uniwersum KRÓLA MYŚLI. 

Jako debiutant  na rynku księgarskim będę miał duże problemy z wydaniem swoich książek. Dlatego postanowiłem zwrócić się z propozycją do moich przyszłych czytelników, aby pomogli mi w tym dziele. Postaram się zainteresować Was światem KRÓLA MYŚLI i namówić do tego byście mnie wsparli.

Inną moją życiową pasją jest wędkarstwo. Ryby łowię od niepamiętnych czasów. Od kilku lat prowadzę na Youtube swój wędkarski kanał. Publikuje na nim filmy pokazujące moje wędkarskie wyprawy. Seria tych filmów nosi tytuł Na ryby z Markiem.

Niewątpliwą atrakcją dla widzów są nadawane z nad wody audycje live, podczas których łowię ryby (nie zawsze się udaje) i rozmawiam z widzami na czacie.

Oprócz filmów pokazujących moje wędkarskie zmagania prowadzę także cykliczną audycję Live After Marfish. Widzowie ją oglądający biorą udział w różnego rodzaju konkursach między innymi w znanej już Lidze Marfisha.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zajrzyj na moje konta na Youtube i Facebooku.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni