Marek Malman

W Patronite od 09.03.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2153

Liczba Patronów: 1981

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
90 miesięcznie
5 875 łącznie
Nie wiem, która z moich pasji jest tą wiodącą. Nie mam pojęcia czy łowię ryby w przerwach na pisanie książek, czy też piszę w przerwach na łowienie.
Wiem z całą pewnością, że jeszcze przede mną jest wiele książek do napisania i ryb życia do wyholowania.
Stać mnie na to.
Przekonacie się o tym.

O Autorze

Od drugiego kwartału 2019 r, raz na kwartał każdy Patron weźmie udział w losowaniu specjalnej niepowtarzalnej nagrody.

Proszę śledzić moje posty tu na Patronite oraz na Youtube i Facebooku.   

 

Od dziecka marzyłem o tym aby napisać książkę. Pewnego dnia przestałem marzyć i wziąłem się do pracy. Powieść fantasy KRÓL MYŚLI  jest już napisana. Powinna się ukazać jeszcze w 2019 r. Tymczasem pisanie spodobało mi się tak bardzo, że postanowiłem nie kończyć na tej jednej książce. Piszę II tom KRÓLA MYŚLI oraz opowiadania z uniwersum KRÓLA MYŚLI. 

Jako debiutant  na rynku księgarskim będę miał duże problemy z wydaniem swoich książek. Dlatego postanowiłem zwrócić się z propozycją do moich przyszłych czytelników, aby pomogli mi w tym dziele. Postaram się zainteresować Was światem KRÓLA MYŚLI i namówić do tego byście mnie wsparli.

Inną moją życiową pasją jest wędkarstwo. Ryby łowię od niepamiętnych czasów. Od kilku lat prowadzę na Youtube swój wędkarski kanał. Publikuje na nim filmy pokazujące moje wędkarskie wyprawy. Seria tych filmów nosi tytuł Na ryby z Markiem.

Niewątpliwą atrakcją dla widzów są nadawane z nad wody audycje live, podczas których łowię ryby (nie zawsze się udaje) i rozmawiam z widzami na czacie.

Oprócz filmów pokazujących moje wędkarskie zmagania prowadzę także cykliczną audycję Live After Marfish. Widzowie ją oglądający biorą udział w różnego rodzaju konkursach między innymi w znanej już Lidze Marfisha.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zajrzyj na moje konta na Youtube i Facebooku.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kuba Kuba
Kuba Kuba
Próg: 20 zł
Shadows of History
Shadows of History
Próg: 50 zł
Wędkarstwo po mojemu
Wędkarstwo po mojemu
Próg: 10 zł
Faust Goethe
Faust Goethe
Próg: 10 zł
Lukasz Wdowiak
Lukasz Wdowiak
Próg: 10 zł