Avatar użytkownika

Marek Malman

1
patron
50 
miesięcznie
6 555 
łącznie
1
patron
50 zł 6 555 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za tak duże wsparcie. Mnie nie trzeba mobilizować do pracy, ale nie ukrywam, że czasem potrzebuję wspierającej siły by odważniej wprowadzać zmiany i bez skrępowania oferować ludziom nowe pomysły. Myślę zarówno o swojej wędkarskiej widowni jak i tych, którym spodoba się moja twórczość jako pisarza.
Będąc Patronem na tym progu dodajesz mi tej siły i odwagi.

W ramach podziękowania za to wsparcie otrzymasz ode mnie bieżące informacje o tym nad czym obecnie pracuję. Poinformuję Cię także o planowanych premierach filmów zarówno wędkarskich jak i tych promujących moją twórczość literacką.
Ten próg zawiera nagrodę z progu niższego.
20 zł miesięcznie
Bardzo dziękuje, za mocne wsparcie mojej działalności. Dzięki temu będę mógł kontynuować moją działalność. Wspierając mnie na tym poziomie, uzyskasz dostęp do materiałów tworzonych tylko dla Patronów. Takie filmy będą ukazywały się z częstotliwością nie mniejszą niż raz na kwartał, docelowo raz w miesiącu. Każdorazowo otrzymasz link do filmu dla patronów, niezależnie od tego na którym kanale film będzie publikowany.
Ten próg zawiera nagrody z progów niższych.
30 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za tak solidne wsparcie mojej działalności. 30 zł, to już jest kwota, która pozwala zrobić coś więcej.
Dlatego w ramach podziękowania za to wsparcie Twoje nazwisko i imię, bądź jeśli wolisz Nick zostanie dodany do napisów końcowych w filmach z serii Na ryby z Markiem oraz w filmach promujących moją działalność pisarską.
Ten próg zawiera nagrody z progów niższych.
50 zł miesięcznie
To już jest solidne wsparcie, za które bardzo mocno dziękuję. Pozwoli mi to zrobić dużo więcej.
Wspierając mnie kwotą 50 zł miesięcznie stajesz się moim Super Patronem. W ramach podziękowania za to wsparcie Twoje imię i nazwisko pojawi się na początku każdego filmu z serii Na ryby z Markiem oraz w każdej mojej publikacji książkowej wydanej po 01.01.2020 r.
Ten próg zawiera nagrody z progów niższych.
100 zł miesięcznie
Wspierasz mnie dużą kwotą.
Otrzymasz wszystkie moje dotychczas wydane książki jeśli to wsparcie będzie trwało minimum trzy miesiące.
Jeśli nie wyrazisz sprzeciwu w napisach końcowych każdego filmu, który będzie je zawierał (nie zawsze umieszczam napisy końcowe), wymienię Cię z imienia i nazwiska jako sponsora głównego. Dotyczy to zarówno kanału wędkarskiego jak i literackiego.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marek Malman w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nie wiem, która z moich pasji jest tą wiodącą. Nie mam pojęcia czy łowię ryby w przerwach na pisanie książek, czy też piszę w przerwach na łowienie.
Wiem z całą pewnością, że jeszcze przede mną jest wiele książek do napisania i ryb życia do wyholowania.
Stać mnie na to.
Przekonacie się o tym.

Od drugiego kwartału 2019 r, raz na kwartał każdy Patron weźmie udział w losowaniu specjalnej niepowtarzalnej nagrody.

Proszę śledzić moje posty tu na Patronite oraz na Youtube i Facebooku.   

 

Od dziecka marzyłem o tym aby napisać książkę. Pewnego dnia przestałem marzyć i wziąłem się do pracy. Powieść fantasy KRÓL MYŚLI  jest już napisana. Powinna się ukazać jeszcze w 2019 r. Tymczasem pisanie spodobało mi się tak bardzo, że postanowiłem nie kończyć na tej jednej książce. Piszę II tom KRÓLA MYŚLI oraz opowiadania z uniwersum KRÓLA MYŚLI. 

Jako debiutant  na rynku księgarskim będę miał duże problemy z wydaniem swoich książek. Dlatego postanowiłem zwrócić się z propozycją do moich przyszłych czytelników, aby pomogli mi w tym dziele. Postaram się zainteresować Was światem KRÓLA MYŚLI i namówić do tego byście mnie wsparli.

Inną moją życiową pasją jest wędkarstwo. Ryby łowię od niepamiętnych czasów. Od kilku lat prowadzę na Youtube swój wędkarski kanał. Publikuje na nim filmy pokazujące moje wędkarskie wyprawy. Seria tych filmów nosi tytuł Na ryby z Markiem.

Niewątpliwą atrakcją dla widzów są nadawane z nad wody audycje live, podczas których łowię ryby (nie zawsze się udaje) i rozmawiam z widzami na czacie.

Oprócz filmów pokazujących moje wędkarskie zmagania prowadzę także cykliczną audycję Live After Marfish. Widzowie ją oglądający biorą udział w różnego rodzaju konkursach między innymi w znanej już Lidze Marfisha.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zajrzyj na moje konta na Youtube i Facebooku.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marek Malman już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Shadows of History
Shadows of History
50 zł
Faust Goethe
Faust Goethe
10 zł
Wędkarstwo po mojemu
Wędkarstwo po mojemu
10 zł
Kuba Kuba
Kuba Kuba
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.