1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

600 zł miesięcznie

Akwarelowy Złoty VIP
"Creme de la creme" wśród PATRONÓW!

Brakuje mi słów by opisać, jak bardzo cieszę się, że dostrzegasz wartość tego, co robię PATRONIE i to w takim stopniu że jesteś gotów wesprzeć mnie na tak wysokim poziomie. Wspierając mnie stajesz się prawdziwym mecenasem sztuki.

- Chcę ci okazać, jak istotne jest dla mnie to, co robisz. W zamian za Twoje zaufanie, otrzymasz ode mnie autorską akwarelę w formacie 56x38 cm, oprawioną w czarną, minimalistyczną ramę 70x50 cm. Jeśli utrzymasz to wsparcie przez okres 3 miesięcy, dostaniesz ode mnie, drugą, tym razem DUŻĄ akwarele w formacie 76x56 cm, również oprawioną w minimalistyczną czarną ramę w formacie 100x70 cm.

- PATRONI! Chcę Wam dodatkowo podziękować i wyróżnić za Waszą zgodą - Wasze nazwiska bądź pseudonimy lub dane firmy będą umieszczane zarówno tutaj na PATRONITE.pl w zakładce Mecenasi jak i na mojej stronie internetowej oraz na stronie na FB. Jednak to nie wszystko, dodatkowo znajdą się w publikacjach poligraficznych z moich wystaw i plenerów.

*Koszty wysyłki akwarel na terenie Polski są po mojej stronie.
*Zawiera nagrody z poprzednich progów!

avatar

Nowy użytkownik

Mariusz Kula Art

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.