Avatar użytkownika

Mariusz Kula Art

2
patronów
100 
miesięcznie
13 150 
łącznie
2
patronów
100 zł 13 150 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
5 zeta na kawę!

Nic tak nie pobudza do pracy twórczej, jak dobra i mocna kawa. Dzięki wam będę miał "paliwo" do działania. Dziękuję, PATRONI!
10 zł miesięcznie
Każda dyszka od was to kolejna tubka akwareli, kilka dyszek to już kolejny pędzel czy arkusze wysokiej jakości papierów akwarelowych. Sprzęt kosztuje i zużywa się - dzięki Wam nigdy mi go nie zabraknie. Dziękuję, PATRONI!
30 zł miesięcznie
Używane narzędzia malarskie mają różne progi cenowe. Wasze wsparcie na tym poziomie pozwoli mi sięgnąć po produkty z wyższej półki i tym samym, pozwoli na osiągnięcie wyższej jakości dzieł. Dziękuj, PATRONI!

Wasze wsparcie przekłada się bezpośrednio na moją twórczość. Wasz wkład w sposób symboliczny "odkłada" się w mojej twórczości :)
50 zł miesięcznie
To już ładny kawałek mamonki :) Dzięki Waszemu zaufaniu będę się jeszcze bardziej rozwijał, a cel będzie bliższy. Dziękuję, PATRONI!

- Każdy, kto zdecyduje się wesprzeć mnie w tej kwocie przez okres 3 miesięcy, dostanie wydruk wybranej przeze mnie akwareli.

*Zawiera nagrody z poprzednich progów!
100 zł miesięcznie
Akwarelowy Srebrny VIP

Cieszę się ogromnie że dostrzegasz wartość tego, co robię, i to w takim stopniu, że jesteś gotów wesprzeć mnie taką kwotą. Za twe wsparcie dostaniesz ode mnie wydruk akwareli w formacie A3, a jeżeli utrzymasz to wsparcie na okres kolejnych 3 miesięcy, dostaniesz ode mnie kolejny wydruk w formacie A2.

- PATRONI! Chcę Wam dodatkowo podziękować i wyróżnić za Waszą zgodą - Wasze nazwiska bądź pseudonimy lub dane firmy będą umieszczane zarówno tutaj na PATRONITE.pl w zakładce Mecenasi jak i na mojej stronie internetowej oraz na stronie na FB.

*Zawiera nagrody z poprzednich progów!
300 zł miesięcznie
Akwarelowy Złoty VIP
"Creme de la creme" wśród PATRONÓW!

Brakuje mi słów by opisać, jak bardzo cieszę się, że dostrzegasz wartość tego, co robię PATRONIE i to w takim stopniu że jesteś gotów wesprzeć mnie na tak wysokim poziomie. Wspierając mnie stajesz się prawdziwym mecenasem sztuki.

- PATRONI! Chcę Wam podziękować i wyróżnić za Waszą zgodą - Wasze nazwiska bądź pseudonimy lub dane firmy będą umieszczane zarówno tutaj na PATRONITE.pl w zakładce Mecenasi jak i na stronie na FB.
500 zł miesięcznie
Akwarelowy Platynowy VIP
"Master" wśród PATRONÓW!

Brakuje mi słów by opisać, jak bardzo cieszę się, że dostrzegasz wartość tego, co robię PATRONIE i to w takim stopniu że jesteś gotów wesprzeć mnie na tak wysokim poziomie. Wspierając mnie stajesz się prawdziwym mecenasem sztuki.

- PATRONI! Chcę Wam podziękować i wyróżnić za Waszą zgodą - Wasze nazwiska bądź pseudonimy lub dane firmy będą umieszczane zarówno tutaj na PATRONITE.pl w zakładce Mecenasi jak i na stronie na FB.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mariusz Kula Art w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć. Moją pasją jest akwarela i dlatego też zdecydowałem się zabrać Was w ten magiczny świat malarstwa. Uchylam przed Wami drzwi, wejdźcie... A co znajdziecie w środku? Niesamowity świat barw, plam i płynnego pigmentu. Świat który, jak w bursztynie, zastygł w czasie i przestrzeni.

Mariusz Kula - malarz, ilustrator, grafik komputerowy.

Absolwent Instytutu Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dyplom z malarstwa i grafiki. Członek International Watercolor Society Polska oraz ZPAP PSU. 

W malarstwie głównie zajmuję się akwarelą starając się w jak największym stopniu zrozumieć tą niełatwą technikę.

 

Eksperymentuje z różnymi stylami i tematami w akwareli tak by jak najbardziej rozwinąć się. Wymaga to ode mnie sporej otwartości i elastyczności co nie zawsze jest proste :)

Najbardziej "czuję się" w kategorii Cityscape czyli miejskim pejzażu. Uwielbiam te miejskie zaklęte rewiry. Monumentalne budynki, przechodniów zajętych swoimi sprawami, zróżnicowane warunki atmosferyczne potrafiące to samo miejsce po wielokroć przedstawiać w odmienny sposób. 

 Akwarela potrafi być realistyczna jak i mocno symboliczna gdzie główne akordy to pozostawione przez artystę plamy do dowolnej interpretacji, uwielbiam w niej to...

Mam nadzieję że Wy również to poczujecie.

Cele Autora

  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 400 zł brakuje
4%
Kochani cel jest bardzo prosty i czytelny... chcę rozwijać się w malarstwie akwarelowym tak by stopniowo tylko tym się zajmować. Malować i organizować warsztaty, plenery. Jeżeli tak jak Ja widzicie w tym celu wartość to zapraszam Was do wsparcia bo każdy z Nas chce śpiewać pieśń swojego życia!
Wszyscy dobrze wiemy że każda aktywność, każda pasja wymaga nakładów finansowych. W moim przypadku pieniądze idą na kosztowne materiały (wysokiej jakości papier, farby, pędzle) chciałbym również móc wynająć niewielką pracownie w której mógłbym malować i organizować zajęcia, warsztaty.
W zamian za wasze wsparcie, które sprawi że pasja stanie się moją pracą, przygotowałem różnego rodzaju "bonusy". Przeczytajcie proszę zawartość progów wsparcia i być może, znajdziecie tam również coś dla Siebie :)

Gorąco Wam dziękuję i pozdrawiam PATRONI!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mariusz Kula Art już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

hanna lipka
hanna lipka
50 zł
Artur Kulesza
Artur Kulesza
50 zł
Z Szuflady Artystki
Z Szuflady Artystki
30 zł
Ula Reniecka
Ula Reniecka
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.