W Patronite od 27.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1563

Liczba Patronów: 2368

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
200 miesięcznie
11 060 łącznie
Cześć. Moją pasją jest akwarela i dlatego też zdecydowałem się zabrać Was w ten magiczny świat malarstwa. Uchylam przed Wami drzwi, wejdźcie... A co znajdziecie w środku? Niesamowity świat barw, plam i płynnego pigmentu. Świat który, jak w bursztynie, zastygł w czasie i przestrzeni.

O Autorze

Mariusz Kula - malarz, ilustrator, grafik komputerowy.

Absolwent Instytutu Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dyplom z malarstwa i grafiki. Członek International Watercolor Society Polska oraz ZPAP PSU. 

W malarstwie głównie zajmuję się akwarelą starając się w jak największym stopniu zrozumieć tą niełatwą technikę.

 

Eksperymentuje z różnymi stylami i tematami w akwareli tak by jak najbardziej rozwinąć się. Wymaga to ode mnie sporej otwartości i elastyczności co nie zawsze jest proste :)

Najbardziej "czuję się" w kategorii Cityscape czyli miejskim pejzażu. Uwielbiam te miejskie zaklęte rewiry. Monumentalne budynki, przechodniów zajętych swoimi sprawami, zróżnicowane warunki atmosferyczne potrafiące to samo miejsce po wielokroć przedstawiać w odmienny sposób. 

 Akwarela potrafi być realistyczna jak i mocno symboliczna gdzie główne akordy to pozostawione przez artystę plamy do dowolnej interpretacji, uwielbiam w niej to...

Mam nadzieję że Wy również to poczujecie.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ula Reniecka
Ula Reniecka
Próg: 50 zł
Marta Maciak
Marta Maciak
Próg: 100 zł
Artur Kulesza
Artur Kulesza
Próg: 50 zł
agnieszka plona
agnieszka plona
Próg: 5 zł
Michał Balcerzak
Michał Balcerzak
Próg: 50 zł