1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Sielski próg znajomości

Poznajmy się bliżej! Od teraz nie jesteś dla mnie tylko nieznajomą osobą z komentarzy, ale częścią wspaniałej sielskiej społeczności. To właśnie Wy dajecie mi największą motywację oraz możliwość dalszej pracy nad filmami, więc możecie też liczyć na dodatkowe korzyści. Dobro działa w dwie strony!

🏝 Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie codziennie odpowiadam na wiadomości w pierwszej kolejności.

🏝 Spontaniczne czaty na żywo tylko i wyłącznie w naszym wąskim gronie Patronów. Dostaniesz też zaproszenie na sielski kanał Discord, gdzie rozmawiamy głosowo i z wideo.

🏝 Realny wpływ na funkcjonowanie kanału. Możemy razem wybrać kolejne kierunki podróży, atrakcje, tytuły filmów, miniaturki i wiele innych rzeczy. Będę pytać Was o zdanie i robić ankiety.

🏝 Wcześniejszy dostęp do nowych odcinków, przed ich publikacją.

🏝 Zaproszenie na spotkanie dla Patronów! Jeśli kiedyś wrócę do Polski i zorganizuję dla Was pierwsze spotkanie, na pewno dowiesz się o tym pierwszy.

🏝 Twoje imię i nazwisko lub pseudonim znajdzie się na specjalnej planszy Patronite na końcu odcinka.**

*jeżeli nie wyrażasz na to zgody, wybierz anonimowy sposób wsparcia kanału.
**Ważne! Po wsparciu wypełnij koniecznie ankietę dla nowych Patronów dostępną w sekcji posty.

avatar

Nowy użytkownik

Marta Sielska

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.