1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

👉 POMOC TECHNICZNA

Piona Cyfrowa 👏 Należysz do Teamu, Twoje wsparcie będzie odpowiedzialne za Serwis Rowerowy.

Środki zebrane z tego progu będą przeznaczane na naprawy i przeglądy naszych rowerów. Bez rowerów nie ma wypraw, one muszą być sprawne. Dziękujemy za Twoje wsparcie 😊

▶ Wszystkie progi to jeden Team. Każdy z Teamu realnie ma wpływ na powodzenie wyprawy. W związku z tym Cały nasz Zespół Wyprawowy będzie wymieniony w napisach końcowych każdego naszego filmu lub odcinka z serii, tak jak cała ekipa filmowa.

✅ Każdy z zespołu będzie miał dostęp do zamkniętej grupy na fejsie.

CO TAM ZNAJDZIESZ? 😊

▶️ Będzie to miejsce kontaktu z naszym Zespołem Wyprawowym

▶️ Dostęp do niego będą miały tylko te osoby które wspierają kanał poprzez Patronite ❤️

▶️ Każdy próg wspierania jest ważny, każda wspierająca osoba należy do Zespołu Wyprawowego

▶️ W zamkniętej grupie będziemy publikować zdjęcia i filmy backstage, które nie będą pokazane na żadnej innej platformie typu YouTube, Instagram, czy nasz oficjalny facebook otwarty dla wszystkich. 

▶️ Tam będziemy podawać link do nowych filmów jeszcze przed premierą

▶️ Będziemy robić Streamy Live

▶️ Dowiesz się gdzie planujemy najbliższą wyprawę

▶️ Pokazujemy dokładniej miejsca w których nocujemy na dziko, polach namiotowych, w kwaterach, hotelach itp. na Wasze życzenie podamy pinezki :)

▶️ Będą wlatywać krótkie Shorty gdzie aktualnie jesteśmy, co robimy :) 

▶️ Damy znać co robimy w dniu zero

▶️ Wlecą jakieś fotki priv z dni w których nie nagrywamy :) ale bez przesady w Big Brothera się nie będziemy bawić ;) 

▶️ Będziemy wzajemnie się motywować do aktywności nie tylko tych rowerowych.

20 zł miesięcznie

👉 SEKCJA LOGISTYCZNA

Cześć 😊 Czekaliśmy na Ciebie. Stanowisko w sekcji Logistycznej odpowiedzialne jest za sprawną organizację przemieszczania się do miejsca rozpoczęcia wyprawy oraz powrót po podróży.

Twoje środki będą przeznaczane na transport Marzi i Greya oraz ich rowerów z bagażami.
W zależności od odległości do miejsca przygody licząc od centrum dowodzenia... transport odbędzie się autem, pociągiem, promem... być może i samolotem.

Koszty paliwa oraz biletów będą realizowane przez Twoje wsparcie.
Bardzo Tobie dziękujemy, że wybrałeś tę sekcję.

✅ Za Twój wkład i jako członek Zespołu Wyprawowego pojawisz się w napisach końcowych naszych filmów w Sekcji Logistycznej.

✅ Będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy na fejsie. Co tam znajdziesz opisaliśmy w pierwszym progu wsparcia. Tam cały Zespół Wyprawowy będzie mógł porozumiewać się między sobą i z nami.

✅ Dział Logistyczny po wyprawie będzie otrzymywał nasze bilety, faktury i paragony (drogą elektroniczną) które były związane z transportem nas i naszych rowerów. Tylko ta sekcja otrzyma te pamiątki po wyprawie.

30 zł miesięcznie

👉 WSPARCIE MENTALNE

Witaj w Zespole Wyprawowym w sekcji psychologicznej. W tym progu Twoje środki będą przeznaczane na poprawienie naszego morale 🍔🍰🍕

Na wyprawach bywają chwile zwątpienia, osłabienia, zmęczenia, lub nawet kontuzji. Uwielbiamy spać na dziko, ale czasem trzeba zjechać do cywilizacji i naładować baterie naszej elektroniki oraz baterię mentalną.

Jesteś osobą, dzięki której wykupimy nocleg na polu namiotowym lub na kwaterze. Tam weźmiemy gorący prysznic 🚿🛁 i zregenerujemy mięśnie. W sytuacjach kryzysowych wyciągniemy batonika lub pójdziemy na obiad do knajpki, by poprawić morale. Dzięki Tobie pojedziemy dalej 😊

✅ Za Twój wkład i jako członek Zespołu Wyprawowego pojawisz się w napisach końcowych naszych filmów wraz z całym zespołem.

✅ Będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy na fejsie. Co tam znajdziesz opisaliśmy w pierwszym progu wsparcia. Tam cały Zespół Wyprawowy będzie mógł porozumiewać się między sobą i z nami.

✅ POCZTÓWKA
Będziesz otrzymywać pocztówkę z każdej naszej wyprawy, z miasta przez które będziemy przejeżdżać.

50 zł miesięcznie

👉 EKSPERT ROWEROWY

Dzięki Tobie zakupimy akcesoria i osprzęt do naszych rowerów 🚴🚴 Mając wsparcie z Twojej strony będziemy wymieniać części na lepsze i nowsze. 🎯 Środki z tego progu będą także angażowane w rowerowe wyposażenie wyprawowe.

Liczymy też na Twoją wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Chętnie skorzystamy z Twoich porad. Bardzo Tobie dziękujemy za wkład w rozwój tego kanału 💚

✅ Będziemy kontaktować się ze sobą telefonicznie i na WhatsApp-ie

✅ Za Twoje zaangażowanie w Zespole Wyprawowym wymienimy Ciebie w napisach końcowych naszych filmów w sekcji Ekspert Rowerowy.

✅ Będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy na fejsie. Co tam znajdziesz opisaliśmy w pierwszym progu wsparcia. W skrócie będziesz mieć z nami bliższy kontakt niż inni widzowie na YouTube i zobaczysz nigdzie niepublikowane nasze materiały.

✅ POCZTÓWKA
Będziesz otrzymywać pocztówkę z każdej naszej wyprawy, z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać. Na razie jest to jeszcze Polska, ale zaczną się też wypady zagraniczne.

✅ MAGNES
Otrzymasz także magnes z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać i będzie on taki sam jaki kupiliśmy sobie. Pocztówka + Magnes = Jedna Wyprawa, każda następna wyprawa to kolejny zestaw.

100 zł miesięcznie

👉 KREATOR WYPRAWY

Masz duszę P O D R Ó Ż N I K A oraz wielkie serce 💚 jeśli zdecydowałeś się na ten próg wsparcia!
Twoje zwariowane pomysły na Wyprawy Rowerowe mogą być inspiracją do naszych filmów.
Znasz miejsca, które urywają cztery litery?🔥 Jesteś w dobrym miejscu!

Dzięki Twojemu wsparciu i sugestiom będziemy wstanie tam pojechać i nagrać to dla Ciebie. Im Większa ilość Kreatorów Wyprawy tym więcej przygód, wyjazdów i filmów 🎥
W tym progu Twoje środki lądują w puszce z napisem WYPRAWA ROKU🙈🙊

Jesteśmy wdzięczni za Twoje zaangażowanie i chcemy podziękować Tobie w taki oto sposób:

✅ Będziemy odpowiadać na Twoje komentarze i wiadomości priv priorytetowo.

✅ Otrzymasz od nas status Moderatora na Fejsie w grupie zamkniętej oraz na otwartym fanpage. Dodatkowo rola Moderatora na premierze filmu i na lajwach😎

✅ Będziemy kontaktować się ze sobą telefonicznie i na WhatsApp-ie

✅ Za Twoje zaangażowanie w Zespole Wyprawowym wymienimy Ciebie w napisach końcowych naszych filmów w sekcji Kreator Wyprawy

✅ Będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy na fejsie + rola Moderatora😊

✅ POCZTÓWKA
Będziesz otrzymywać pocztówkę z każdej naszej wyprawy, z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać. Na niej napiszemy dla Ciebie coś motywującego.

✅ WPINKA
Będziesz otrzymywać także wpinkę z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać i będzie ona taka sama jaką kupiliśmy sobie.

Jeśli nas oglądasz regularnie to wiesz, że wpinki są dla nas bardzo ważne i że trudno je zdobyć. Jeszcze trudniej jest zdobyć kilka sztuk, więc jak tylko je zdobędziemy też taką dostaniesz 😊

W sytuacji gdy sami jej nie zdobędziemy otrzymasz fajny magnes + niespodziankę 😊

250 zł miesięcznie

👉 GŁÓWNY SPONSOR WYPRAWY

To nie jest próg dla przypadkowych osób 😎 Jesteś świadomy i zdecydowany wspierać nas finansowo. Znasz wartość pieniądza i wiesz co oznacza inwestycja w rozwój.

Dzięki Tobie uzupełnimy braki w szpeju oraz będziemy mogli kupić nowe lepsze rzeczy wyprawowe.

Poniżej przedstawiamy Ci naszą ofertę w zamian za Twój wkład w rozwój naszego kanału.

✅ Jeśli będziemy przyjeżdzać przez Twoje okolice zamieszkania, zapraszamy Ciebie na pogawędkę przy kawie lub wspólną przejażdżkę w Twoim rejonie. Gdzie się umówimy, ustalimy telefonicznie 😉

✅ Twój numer telefonu będzie zapisany w naszych książkach telefonicznych. Chcesz pogadać dzwoń jak dobry znajomy :) Będziesz z nami "na łączach" bardziej niż inni 😎

✅ Będziemy odpowiadać na Twoje komentarze i wiadomości priv w pierwszej kolejności.

✅ Za Twój wkład w nasze wyprawy będziesz wymieniony na początku każdego naszego filmu lub w pierwszym odcinku serii. Dodatkowo także w napisach końcowych zaczynając właśnie od Głównego Sponsora Wyprawy.

Otrzymasz także od nas wszystkie benefity z niższych progów, czyli:

✅ Będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy na fejsie + rola Moderatora jeśli zechcesz😊

✅ POCZTÓWKA
Będziesz otrzymywać pocztówkę z każdej naszej wyprawy, z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać. Na niej napiszemy dla Ciebie coś motywującego oraz sekret lub zdarzenie które nie pokażemy w filmie.

✅ WPINKA
Będziesz otrzymywać także wpinkę z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać i będzie ona taka sama jaką kupiliśmy sobie. To trudna rzecz do zdobycia, więc jej posiadanie jest jeszcze cenniejsze.

✅ MAGNES
Wyślemy także Tobie magnes z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać i będzie on taki sam jaki kupiliśmy sobie.

Zestaw który Tobie wyślemy:
Pocztówka + Wpinka + Magnes >>> dotyczy jednej wyprawy. Każda kolejna wyprawa to kolejny zestaw dla Ciebie od nas w podziękowaniu za wsparcie.

avatar

Nowy użytkownik

Marzi_and_Grey_na_Około

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.