Avatar użytkownika

Marzi_and_Grey_na_Około

13
patronów
13
patronów

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
👉 POMOC TECHNICZNA

Piona Cyfrowa 👏 Należysz do Teamu, Twoje wsparcie będzie odpowiedzialne za Serwis Rowerowy.

Środki zebrane z tego progu będą przeznaczane na naprawy i przeglądy naszych rowerów. Bez rowerów nie ma wypraw, one muszą być sprawne. Dziękujemy za Twoje wsparcie 😊

▶ Wszystkie progi to jeden Team. Każdy z Teamu realnie ma wpływ na powodzenie wyprawy. W związku z tym Cały nasz Zespół Wyprawowy będzie wymieniony w napisach końcowych każdego naszego filmu lub odcinka z serii, tak jak cała ekipa filmowa.

✅ Każdy z zespołu będzie miał dostęp do zamkniętej grupy na fejsie.

CO TAM ZNAJDZIESZ? 😊

▶️ Będzie to miejsce kontaktu z naszym Zespołem Wyprawowym

▶️ Dostęp do niego będą miały tylko te osoby które wspierają kanał poprzez Patronite ❤️

▶️ Każdy próg wspierania jest ważny, każda wspierająca osoba należy do Zespołu Wyprawowego

▶️ W zamkniętej grupie będziemy publikować zdjęcia i filmy backstage, które nie będą pokazane na żadnej innej platformie typu YouTube, Instagram, czy nasz oficjalny facebook otwarty dla wszystkich. 

▶️ Tam będziemy podawać link do nowych filmów jeszcze przed premierą

▶️ Będziemy robić Streamy Live

▶️ Dowiesz się gdzie planujemy najbliższą wyprawę

▶️ Pokazujemy dokładniej miejsca w których nocujemy na dziko, polach namiotowych, w kwaterach, hotelach itp. na Wasze życzenie podamy pinezki :)

▶️ Będą wlatywać krótkie Shorty gdzie aktualnie jesteśmy, co robimy :) 

▶️ Damy znać co robimy w dniu zero

▶️ Wlecą jakieś fotki priv z dni w których nie nagrywamy :) ale bez przesady w Big Brothera się nie będziemy bawić ;) 

▶️ Będziemy wzajemnie się motywować do aktywności nie tylko tych rowerowych.
20 zł miesięcznie
👉 SEKCJA LOGISTYCZNA

Cześć 😊 Czekaliśmy na Ciebie. Stanowisko w sekcji Logistycznej odpowiedzialne jest za sprawną organizację przemieszczania się do miejsca rozpoczęcia wyprawy oraz powrót po podróży.

Twoje środki będą przeznaczane na transport Marzi i Greya oraz ich rowerów z bagażami.
W zależności od odległości do miejsca przygody licząc od centrum dowodzenia... transport odbędzie się autem, pociągiem, promem... być może i samolotem.

Koszty paliwa oraz biletów będą realizowane przez Twoje wsparcie.
Bardzo Tobie dziękujemy, że wybrałeś tę sekcję.

✅ Za Twój wkład i jako członek Zespołu Wyprawowego pojawisz się w napisach końcowych naszych filmów w Sekcji Logistycznej.

✅ Będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy na fejsie. Co tam znajdziesz opisaliśmy w pierwszym progu wsparcia. Tam cały Zespół Wyprawowy będzie mógł porozumiewać się między sobą i z nami.

✅ Dział Logistyczny po wyprawie będzie otrzymywał nasze bilety, faktury i paragony (drogą elektroniczną) które były związane z transportem nas i naszych rowerów. Tylko ta sekcja otrzyma te pamiątki po wyprawie.
30 zł miesięcznie
👉 WSPARCIE MENTALNE

Witaj w Zespole Wyprawowym w sekcji psychologicznej. W tym progu Twoje środki będą przeznaczane na poprawienie naszego morale 🍔🍰🍕

Na wyprawach bywają chwile zwątpienia, osłabienia, zmęczenia, lub nawet kontuzji. Uwielbiamy spać na dziko, ale czasem trzeba zjechać do cywilizacji i naładować baterie naszej elektroniki oraz baterię mentalną.

Jesteś osobą, dzięki której wykupimy nocleg na polu namiotowym lub na kwaterze. Tam weźmiemy gorący prysznic 🚿🛁 i zregenerujemy mięśnie. W sytuacjach kryzysowych wyciągniemy batonika lub pójdziemy na obiad do knajpki, by poprawić morale. Dzięki Tobie pojedziemy dalej 😊

✅ Za Twój wkład i jako członek Zespołu Wyprawowego pojawisz się w napisach końcowych naszych filmów wraz z całym zespołem.

✅ Będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy na fejsie. Co tam znajdziesz opisaliśmy w pierwszym progu wsparcia. Tam cały Zespół Wyprawowy będzie mógł porozumiewać się między sobą i z nami.

✅ POCZTÓWKA
Będziesz otrzymywać pocztówkę z każdej naszej wyprawy, z miasta przez które będziemy przejeżdżać.
50 zł miesięcznie
👉 EKSPERT ROWEROWY

Dzięki Tobie zakupimy akcesoria i osprzęt do naszych rowerów 🚴🚴 Mając wsparcie z Twojej strony będziemy wymieniać części na lepsze i nowsze. 🎯 Środki z tego progu będą także angażowane w rowerowe wyposażenie wyprawowe.

Liczymy też na Twoją wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Chętnie skorzystamy z Twoich porad. Bardzo Tobie dziękujemy za wkład w rozwój tego kanału 💚

✅ Będziemy kontaktować się ze sobą telefonicznie i na WhatsApp-ie

✅ Za Twoje zaangażowanie w Zespole Wyprawowym wymienimy Ciebie w napisach końcowych naszych filmów w sekcji Ekspert Rowerowy.

✅ Będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy na fejsie. Co tam znajdziesz opisaliśmy w pierwszym progu wsparcia. W skrócie będziesz mieć z nami bliższy kontakt niż inni widzowie na YouTube i zobaczysz nigdzie niepublikowane nasze materiały.

✅ POCZTÓWKA
Będziesz otrzymywać pocztówkę z każdej naszej wyprawy, z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać. Na razie jest to jeszcze Polska, ale zaczną się też wypady zagraniczne.

✅ MAGNES
Otrzymasz także magnes z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać i będzie on taki sam jaki kupiliśmy sobie. Pocztówka + Magnes = Jedna Wyprawa, każda następna wyprawa to kolejny zestaw.
100 zł miesięcznie
👉 KREATOR WYPRAWY

Masz duszę P O D R Ó Ż N I K A oraz wielkie serce 💚 jeśli zdecydowałeś się na ten próg wsparcia!
Twoje zwariowane pomysły na Wyprawy Rowerowe mogą być inspiracją do naszych filmów.
Znasz miejsca, które urywają cztery litery?🔥 Jesteś w dobrym miejscu!

Dzięki Twojemu wsparciu i sugestiom będziemy wstanie tam pojechać i nagrać to dla Ciebie. Im Większa ilość Kreatorów Wyprawy tym więcej przygód, wyjazdów i filmów 🎥
W tym progu Twoje środki lądują w puszce z napisem WYPRAWA ROKU🙈🙊

Jesteśmy wdzięczni za Twoje zaangażowanie i chcemy podziękować Tobie w taki oto sposób:

✅ Będziemy odpowiadać na Twoje komentarze i wiadomości priv priorytetowo.

✅ Otrzymasz od nas status Moderatora na Fejsie w grupie zamkniętej oraz na otwartym fanpage. Dodatkowo rola Moderatora na premierze filmu i na lajwach😎

✅ Będziemy kontaktować się ze sobą telefonicznie i na WhatsApp-ie

✅ Za Twoje zaangażowanie w Zespole Wyprawowym wymienimy Ciebie w napisach końcowych naszych filmów w sekcji Kreator Wyprawy

✅ Będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy na fejsie + rola Moderatora😊

✅ POCZTÓWKA
Będziesz otrzymywać pocztówkę z każdej naszej wyprawy, z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać. Na niej napiszemy dla Ciebie coś motywującego.

✅ WPINKA
Będziesz otrzymywać także wpinkę z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać i będzie ona taka sama jaką kupiliśmy sobie.

Jeśli nas oglądasz regularnie to wiesz, że wpinki są dla nas bardzo ważne i że trudno je zdobyć. Jeszcze trudniej jest zdobyć kilka sztuk, więc jak tylko je zdobędziemy też taką dostaniesz 😊

W sytuacji gdy sami jej nie zdobędziemy otrzymasz fajny magnes + niespodziankę 😊
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
3 dostępne miejsca
👉 GŁÓWNY SPONSOR WYPRAWY

To nie jest próg dla przypadkowych osób 😎 Jesteś świadomy i zdecydowany wspierać nas finansowo. Znasz wartość pieniądza i wiesz co oznacza inwestycja w rozwój.

Dzięki Tobie uzupełnimy braki w szpeju oraz będziemy mogli kupić nowe lepsze rzeczy wyprawowe.

Poniżej przedstawiamy Ci naszą ofertę w zamian za Twój wkład w rozwój naszego kanału.

✅ Jeśli będziemy przyjeżdzać przez Twoje okolice zamieszkania, zapraszamy Ciebie na pogawędkę przy kawie lub wspólną przejażdżkę w Twoim rejonie. Gdzie się umówimy, ustalimy telefonicznie 😉

✅ Twój numer telefonu będzie zapisany w naszych książkach telefonicznych. Chcesz pogadać dzwoń jak dobry znajomy :) Będziesz z nami "na łączach" bardziej niż inni 😎

✅ Będziemy odpowiadać na Twoje komentarze i wiadomości priv w pierwszej kolejności.

✅ Za Twój wkład w nasze wyprawy będziesz wymieniony na początku każdego naszego filmu lub w pierwszym odcinku serii. Dodatkowo także w napisach końcowych zaczynając właśnie od Głównego Sponsora Wyprawy.

Otrzymasz także od nas wszystkie benefity z niższych progów, czyli:

✅ Będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy na fejsie + rola Moderatora jeśli zechcesz😊

✅ POCZTÓWKA
Będziesz otrzymywać pocztówkę z każdej naszej wyprawy, z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać. Na niej napiszemy dla Ciebie coś motywującego oraz sekret lub zdarzenie które nie pokażemy w filmie.

✅ WPINKA
Będziesz otrzymywać także wpinkę z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać i będzie ona taka sama jaką kupiliśmy sobie. To trudna rzecz do zdobycia, więc jej posiadanie jest jeszcze cenniejsze.

✅ MAGNES
Wyślemy także Tobie magnes z jednego miasta przez które będziemy przejeżdżać i będzie on taki sam jaki kupiliśmy sobie.

Zestaw który Tobie wyślemy:
Pocztówka + Wpinka + Magnes >>> dotyczy jednej wyprawy. Każda kolejna wyprawa to kolejny zestaw dla Ciebie od nas w podziękowaniu za wsparcie.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
2 dostępne miejsca
👉 PRODUCENT FILMOWY i UCZESTNIK WYPRAWY
status VIP

✅ Jedziesz z nami na trzy-dniową wyprawę ze spaniem na dziko, ale śpisz oczywiście w osobnym namiocie lub hamaku 😋

✅ Spotkamy się i ustalimy wszystko przy kawie 😊

✅ plus wszystkie benfity jeśli chcesz z tych niższych progów

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marzi_and_Grey_na_Około w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Marzi_and_Grey to rowerowa para, która postanowiła zwolnić w życiu i zaczęła cieszyć się małymi rzeczami. Jeździmy na wyprawy, śpimy na dziko, szukamy zachwytu i emocji w naturze. To wszystko nagrywamy, aby zachęcić innych do aktywności. Próbuj, Smakuj, Doświadczaj, nie Patrz tylko Zobacz 🙃

Cześć 😊

Jeśli tu trafiłeś to zapewne widziałeś już kilka naszych filmów i prawdopodobnie rozważasz dołączenie do Zespołu Wyprawowego który wspiera ten kanał. Poniższy tekst przygotowaliśmy dla Ciebie byś zrozumiał co się zmieni jeśli podejmiesz decyzję by nas wspierać. 

Wolność, doświadczanie, szaleństwo, ryzyko, zabawa, przygoda, miłość... to wszystko w nas umiera na stare lata w pogoni za nie wiadomo czym i nie wiadomo gdzie. 

ZWOLNIJ i poczuj więcej, tak jak my. 

 

Jeżeli filmy z naszego kanału na YouTube poprawiły Tobie humor, pobudziły Ciebie do działania i aktywności to znaczy, że drzemie w Tobie przygoda. 


 

Dlaczego otwieramy Patronite?

Ponieważ rezygnujemy częściowo z naszego życia zawodowego na poczet powstawania większej ilości filmów z rowerowych wycieczek sakwiarskich. Potrzebujemy wsparcia finansowego i mentalnego. 

Chcemy tu zebrać społeczność ludzi, którzy cieszą się każdą małą wyprawą, na którą zabieramy Ich w naszych filmach. Chcemy być bliżej z ludźmi którzy myślą podobnie jak my. W podziękowaniu jesteśmy bliżej nich a oni stają się Współtwórcami naszych wypraw.

ZESPÓŁ Wyprawowy który nas wspiera ma realny wpływ na powstawanie większej ilości filmów, nowych przygód i zachwytów które czekają na nas podczas wypraw. 

Zacznij nam Pomagać i Twórz z nami nowe filmy.

 

Zespół Wyprawowy to nasz wyjątkowy Team

Za Twoje wsparcie oraz każdego innego Członka w tym zespole przygotowaliśmy specjalne podziękowania i benefity. To co od nas otrzymasz zależy od wybranej przez Ciebie sekcji w której spodoba się Tobie najbardziej. Sekcja to Progi Wsparcia które wyświetlają się na górze tej strony.

 


Co znajdziesz na zamkniętej grupie facebook?

▶️ Dostęp do niego mają tylko te osoby które wspierają kanał poprzez Patronite ❤️

▶️ Każdy próg wspierania jest ważny, każda wspierająca osoba należy do Zespołu Wyprawowego oraz otrzymuje zaproszenie do zamkniętej grupy na fejsie.

▶️ Jest to miejsce kontaktu z naszym Zespołem Wyprawowym, tam będziesz rozmawiać z innymi członkami Zespołu oraz z nami. 

▶️ Tam dowiesz się gdzie planujemy najbliższą wyprawę.

▶️ Wrzucamy shorty z aktualnych wypraw na wiele tygodni przed emisją filmu, więc wiesz o wszystkim dużo wcześniej niż inni.

▶️ W zamkniętej grupie publikujemy zdjęcia i filmy backstage, które nie będą pokazane na żadnej innej platformie typu YouTube, Instagram, czy nasz oficjalny facebook otwarty dla wszystkich. 

▶️ To nie weszło do filmu.. Zdarza się dość często, że jakieś sceny nagrane podczas wyprawy nie wchodzą do filmu. Ty je zobaczysz 🙃

▶️ Robimy Streamy Live

▶️ Pokazujemy dokładniej miejsca w których nocujemy na dziko, polach namiotowych, kwaterach, hotelach itp. na Twoje życzenie podamy pinezki :)

▶️ Dajemy znać co robimy w dniu zero

▶️ W tej grupie wzajemnie się motywujemy do aktywności nie tylko rowerowych.

 


Z Tobą będziemy nagrywać więcej :)   

Doszliśmy do takiego etapu rozwoju naszego kanału na YouTube, że czas który poświęcamy na tworzenie filmów zabiera nam czas, w którym zarabiamy na życie.

W przyrodzie nic nie ginie. Jeśli mamy za mało czasu na filmy to po prostu jest mniej filmów, jeśli mamy za mało czasu na zarabianie pieniędzy to mamy mniej pieniędzy. 

Przygody, które nagrywamy podobają się nie tylko nam. Zbiera się coraz większa publika, która inspiruje się do działania a to cieszy nas bardzo. 

To oznacza, że nasza działalność na YouTube będzie także naszą pracą. Firma, którą prowadzimy poszerzyliśmy o twórczość cyfrową na YouTube. Ty dołączając do Zespołu Wyprawowego stajesz się współtwórcą przygód i produkcji filmowej. 

 

 

Jakie są najbliższe plany

➡️ Chcemy przejechać i sprawdzić większość turystycznych szlaków rowerowych w Polsce

➡️ Kręcą nas drogi poza szlakami i wytyczone przez nas samych. Spodobały się nam także trasy ultramaratonów, więc to co nas kręci, to będziemy to kręcić ;) 

➡️ Uwielbiamy biwaki na dziko 🌳🌲 hamakowanie i gotowanie w terenie, więc będą też takie wypady.

➡️ Będą pogawędki damsko- męskie nie tylko o rowerach

➡️ Będą prezentacje, recenzje, testy  sprzętu outdoorowego oraz rowerowego

➡️ Przyjdzie czas na kręcenie kilometrów i szukanie przygód poza granicami naszego kraju

Wchodzisz do Zespołu?

Jeśli chcesz być współtwórcą naszych filmów, 

jeśli chcesz doładować się pozytywnie,

jeśli chcesz być z nami bliżej niż inni,

jeśli zgadzasz się z tym co napisaliśmy powyżej,

jeśli masz podobny pogląd na świat, to:

Zobacz progi wsparcia i dołącz do naszego Zespołu Wyprawowego >>>

 

To wszystko :) więcej jak dołączysz do Zespołu :) 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marzi_and_Grey_na_Około już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

RenAndPrzem Aaa
RenAndPrzem Aaa
30 zł
Piotr Wieczorek
Piotr Wieczorek
10 zł
Tomasz Hoelm
Tomasz Hoelm
30 zł
Włodzimierz Karpiński
Włodzimierz Karpiński
30 zł
Anonimowy patron
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.