1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

MISTRZ.
Dziękujemy Ci za zaufanie. Twoje zaangażowanie w nasz projekt napawa nas otuchą i pozwala z optymizmem patrzyć w przyszłość upraw i wykorzystania pradawnych zbóż w kuchni Polaków. Poziom mistrzowski zobowiązuje nas wobec Ciebie do działania. Tylko wytężona praca i profesjonalizm, a także serce czynią Mistrza. Zapraszamy Cię do grona przyjaciół MAWT.
Oferujemy Ci :
- 10 % zniżki na zakupy w naszym internetowym sklepie Eko Złotna.
- 50 % zniżki na szkolenia i warsztaty organizowane w MAWT ( raz w ciągu roku kalendarzowego ).
- Bezpłatny pobyt weekendowy w naszym gospodarstwie połączony z pokazem przemiału zbóż w naszym młynie ( raz w ciągu roku kalendarzowego).
- Fartuch kuchenny z logo MAWT (jednorazowo). - Dostęp do zamkniętej grupy Patronów na Facebooku "Mazurska Akademia Wypieków Tradycyjnych".

500 zł miesięcznie

ARCYMISTRZ
Choć to tytuł szachowy a nie piekarniczy to z pewnością na niego zasługujesz. Twoja ofiarność i zaufanie do naszej idei zasługuje na najwyższe uznanie. Wspierając nas w ten sposób dajesz wszystkim szansę na poznanie pradawnych zbóż i zastosowanie ich w polskiej kuchni. Jesteś prawdziwym Mecenasem idei powrotu do zdrowego i smacznego chleba. Ogromne podziękowanie za Twoja hojność.
Oferujemy Ci:
- 10 % zniżki na zakupy w naszym internetowym sklepie Eko Złotna.
- Bezpłatny udział w trzydniowych warsztatach organizowanych w MAWT (raz w ciągu roku kalendarzowego).
- Bezpłatny weekendowy pobyt dla 2 osób w naszym gospodarstwie połączony z pokazem przemiału zbóż w naszym młynie ( raz w ciągu roku kalendarzowego).
- Fartuch kuchenny z logo MAWT (jednorazowo).
- Dostęp do zamkniętej grupy Patronów na Facebooku "Mazurska Akademia Wypieków Tradycyjnych".

avatar

Nowy użytkownik

Mazurska Akademia Wypieków Tradycyjnych

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.