1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

W grupie siła!

Dlatego w ramach podziękowania za tak znaczące wsparcie, zapraszam Cię do wyjątkowej grupy artystycznej na Facebooku wyłącznie dla Patronów!
Jeśli nie masz i nie chcesz mieć profilu na Facebooku, wszystkie materiały otrzymasz mailem.

Członkowie grupy jako pierwsi zobaczą każdy obraz, rysunek i film kilka dni przed premierą. W grupie publikowane też będą niedostępne gdzie indziej relacje z procesów twórczości i inne bonusowe materiały. Podyskutujemy też o sztuce i podzielimy się związanymi z nią przemyśleniami.

Po 3 miesiącach ciągłego wsparcia otrzymasz licencję na wykorzystanie w dowolnym celu moich obrazów w wersji cyfrowej. Zdjęcia zostaną do Ciebie wysłane mailem w wysokiej rozdzielczości.

PODSUMOWANIE NAGRÓD:

• Nagrody z poprzedniego progu

• Zaproszenie do grupy artystycznej na Facebook, tylko dla Patronów

• Wczesny dostęp do publikacji

• Ekskluzywne relacje z procesu tworzenia, wernisaży, targów i premier filmowych

• Po 3 miesiącach: Licencja na obrazy cyfrowe w wysokiej rozdzielczości

DZIĘKI!

50 zł miesięcznie

Dziękuję Mecenasie!

Z tak wielkim wsparciem moja działalność artystyczna może wreszcie rozwinąć skrzydła i nabrać rozpędu!

Jako oficjalny Mecenas Sztuki, oprócz wszystkich nagród z poprzednich progów znajdziesz się na liście publikowanej na tablicach informacyjnych i plakatach promocyjnych każdego wernisażu, premiery i wszystkich moich wydarzeń artystycznych organizowanych dzięki Twojemu wsparciu (jeśli sobie tego życzysz). Będziesz też oczywiście gościem honorowym na tych wydarzeniach, zaproszonym w pierwszej kolejności.

PODSUMOWANIE NAGRÓD:

• Nagrody z poprzedniego progu

• Wpisanie na listę Mecenasów publikowaną na tablicach informacyjnych i plakatach promocyjnych wszystkich wernisaży, premier i wydarzeń artystycznych (z zaproszeniem na te wydarzenia)

• Po 9 miesiącach: T-Shirt z nadrukiem jednej z moich wybranych prac (bawełna, kolor biały)

DZIĘKI!

90 zł miesięcznie

Twoje zaangażowanie jest niewiarygodne!

A moja wdzięczność bezgraniczna! Musisz wyjątkowo kochać sztukę! Dzięki Twojej ogromnej hojności mogę spokojnie opowiadać swoje historie, malując i produkując kolejne filmy! Takie wsparcie bardzo pomoże też przy organizacji wernisaży, premier i innych wydarzeń artystycznych sławiących świat sztuki!

Limit tego progu jest tak skromny ponieważ nagrody w nim zawarte są jedyne w swoim rodzaju. Specjalnym podarunkiem będzie oryginalny rysunek ołówkowy mojego autorstwa i oznaczenie we wszystkich postach mediów społecznościowych (jeśli sobie tego życzysz).

PODSUMOWANIE NAGRÓD:

• Nagrody z poprzedniego progu

• Oznaczenie w we wszystkich postach związanych ze sztuką, w mediach społecznościowych

• Po 12 miesiącach: Oryginalny rysunek ołówkowy mojego autorstwa

DZIĘKI!

190 zł miesięcznie

Brak mi słów! Jesteś już producentem!

Współtwórcą świata sztuki i filmu! Nasze wspólne realizacje artystyczne mogą podbijać Świat! Twój gigantyczny wkład przyniesie środki i czas nie tylko na tworzenie kolejnych dzieł sztuki ale także na ich promocję w kraju i za granicą.

Niech skromnym wyrazem mojej dozgonnej wdzięczności będzie namalowany specjalnie dla Ciebie oryginalny obraz olejny. Dzieło sztuki może być dla Ciebie zarówno cenną pamiątką jak i inwestycją, nad której przyszłością wspólnie pracujemy.

Zasługujesz na to żeby na wieki zapisać się na kartach historii sztuki! Twoje nazwisko lub pseudonim znajdzie się w napisach końcowych każdego mojego filmu animowanego oraz na odwrocie każdego namalowanego przeze mnie obrazu!

PODSUMOWANIE NAGRÓD:

• Nagrody z poprzedniego progu

• Wpisanie do napisów końcowych w filmach jako Producent

• Wpisanie na listę Patronów na odwrocie każdego obrazu i rysunku

• Po 15 miesiącach: Oryginalny obraz olejny mojego autorstwa

DZIĘKI!

avatar

Nowy użytkownik

Michał Jan Borucki

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.