1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Pisiont zeta? Kazimierz III Wielki lubi to! My również!

Co dostaniesz w zamian? Przy tym progu wchodzisz już na wyższy poziom, a także wspierasz nas daną kwotą. Oprócz ww. nagród, masz możliwość zaproponowania tematu artykułu, który pojawi się na portalu wraz z Twoim imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem z Patronite w stopce. Napisz o czym chcesz przeczytać na MN z zastrzeżeniem, że jest to propozycja, ale na pewno nie pozostanie ona obojętna i w miarę możliwości postaramy się nad nią pochylić.

Ponadto otrzymasz od nas zestaw pamiątkowych kostek gitarowych z naszym logo oraz ilustracją "Zombie Kruka", którą przygotował dla nas artysta Łukasz "Pachu" Pach. Kostki zostaną przesłane drogą pocztową po ustaleniu szczegółów.

avatar

Nowy użytkownik

MetalNews.pl

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.