1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

14 zł miesięcznie

Pismo muzyczne z plakatem lub bez (ew. sztuczna wrona na balkon)

Dzięki! To już nie kubek kawy, ale pieniądz, za który można kupić np. gazetę muzyczną albo raz na zawsze uwolnić się od towarzystwa gołębi. Chociaż nie mamy jeszcze własnej drukarni, ta kwota pomoże nam docierać do Was dzięki serwisom streamingowym - opłacimy koszt miesięcznej dystrybucji podcastu. Większa suma, pozwoli nam docierać do większego grona słuchaczy.

Co z tego masz?
✔️ Pojawisz się na liście patronów na koniec naszych materiałów na YouTubie.
✔️ Dostęp do specjalnego pokoju, wyłącznie dla Patronów, na naszym Discordzie. Pokój będzie miał zarówno czaty tekstowe jak i głosowe. Obiecujemy aktywnie się w nim udzielać, słowo harcerza. A kto wie, może w przyszłości dane Ci będzie wziąć udział w nagraniach odcinka?

28 zł miesięcznie

Płyta CD albo 25 opakowań jogurtu naturalnego

To już poważne wsparcie, dziękujemy - zrzekasz się na naszą rzecz z równowartości jednej płyty albo niemałej porcji białka. Dzięki niemu będziemy mogli opłacić opłacić chmurę, w której umieścimy pliki projektowe, backupy itp. Z takim archiwum nawet zagłada serwerów YouTube nam nie zaszkodzi.

Co z tego masz?
✔️ Oprócz nagród z poprzednich progów, dostaniesz link do dwóch, aktualizowanych regularnie playlist na Spotify. Co w nich takiego specjalnego? Pierwszą z nich będzie zarządzał Piotr a drugą Michał. W każdej z nich znajdziesz muzyczne odkrycia oraz nasze ulubione utwory - trochę tak, jakbyś miał dostęp do naszej miesięcznej historii odtworzeń na Spotify, ale tylko do najlepszych rzeczy.
✔️ Do tego otrzymasz dostęp do niektórych materiałów przed wszystkimi innymi widzami.

50 zł miesięcznie

Dwa miesiące oglądania “Grace i Frankie” na Netfliksie

Chyba naprawdę nas lubisz. Na tyle, żeby zrezygnować z binge-watchingu 7 sezonów perypetii Grace Hanson i Frankie Bergstein. Dzięki! Te pięć dych to część kwoty, którą musimy płacić miesięcznie za program do montażu. A w przyszłości, być może, pozwoli nam również zainwestować w inne aplikacje, jak program do tworzenia animacji. Animowany odcinek Co to był za miesiąc to by było dopiero coś, prawda?

Co z tego masz?
✔️ Oprócz powyższych? Możesz zaproponować temat odcinka, który nagramy na kanał lub poruszymy w podcaście. Obiecujemy, że wszystkie tematy weźmiemy pod uwagę. Oczywiście nie dotyczy to recenzji - chcemy być niezależni i obiektywni. Chodzi o materiał współtworzony z Wami, odbiorcami, a nie płatną promocję.
✔️ Zajrzysz także za kulisy Metalurgii - specjalnie dla Ciebie przygotujemy materiały z nagrań, bloopery, klipy, które nie załapały się do odcinka. Czasami wychodzi tego sporo.

avatar

Nowy użytkownik

Metalurgia

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.