1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

FAN
Jesteś prawdziwym Fanem kanału i tego co robię. Dziękuję serdecznie. Dzięki Tobie wiem, że moja praca nie tylko ma sens, ale również w znaczący sposób przybliżasz nas do realizacji postawionych celów. Tym samym, jestem przekonany, iż zarówno ilość jak i wartość merytoryczna wiedzy przekazywanej przeze mnie na blogu i na kanale Youtube znacząco zwiększy się w kolejnych miesiącach. Po prostu będę mógł przeznaczyć na tą działalność więcej czasu i środków.
W zamian otrzymujesz ode mnie:
- imienne podziękowanie na końcu każdego filmu (jeśli wyrazisz zgodę);
- jedną dowolnie wybraną fotografię z mojego portfolio w kwartale, w formie pliku w wysokiej rozdzielczości. Będziesz mógł ją wydrukować w celu oprawy i powieszenia na ścianie lub ozdobić nią pulpit swojego komputera. Plik do użytku prywatnego;
- dodatkowe materiały, w tym tutoriale z obróbki zdjęć dostępne tylko dla Patronów.
Raz jeszcze wielkie dzięki za wsparcie :-)

20 zł miesięcznie

WSPÓŁPRACOWNIK
Brawo! Teraz jesteś już nie tylko Mega Fanem mojej twórczości, ale i Współpracownikiem kanału. Jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwy. W zamian pragnę przekazać Ci:
- imienne podziękowanie na końcu każdego filmu (jeśli się zgodzisz);
- jedną dowolnie wybraną fotografię z mojego portfolio w miesiącu, w formie pliku w wysokiej rozdzielczości (do samodzielnego wydrukowania lub ustawienia jako tapetę). Plik do użytku prywatnego;
- dodatkowe materiały, w tym tutoriale z obróbki zdjęć dostępne tylko dla Patronów;
- możliwość wpływania na tematykę odcinków (oczywiście z zakresu tematyki, którą się zajmuję, czyli fotografii krajobrazowej, zwłaszcza nocnej i astrofotografii).
Zatem do dzieła. Zacznijmy wspólnie tworzyć kanał :-)

avatar

Nowy użytkownik

Michał Rakowski FOTOGRAFIA

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.