Avatar użytkownika

Michał Rakowski FOTOGRAFIA

1
patron
10 
miesięcznie
540 
łącznie
1
patron
10 zł 540 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
DOBRY DUSZEK KANAŁU
Jesteś Dobrym Duchem i Przyjacielem mojej twórczości. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że tu jesteś i mnie wspierasz. Dzięki temu czuję, że to co robię ma sens i jest potrzebne innym. Daje mi to zapał do dalszej pracy nad rozwojem tego kanału. Jeśli się zgodzisz, to na końcu każdego filmu na Youtube dodam podziękowanie z Twoim imieniem i nazwiskiem. Raz jeszcze wielkie dzięki :-)
10 zł miesięcznie
FAN
Jesteś prawdziwym Fanem kanału i tego co robię. Dziękuję serdecznie. Dzięki Tobie wiem, że moja praca nie tylko ma sens, ale również w znaczący sposób przybliżasz nas do realizacji postawionych celów. Tym samym, jestem przekonany, iż zarówno ilość jak i wartość merytoryczna wiedzy przekazywanej przeze mnie na blogu i na kanale Youtube znacząco zwiększy się w kolejnych miesiącach. Po prostu będę mógł przeznaczyć na tą działalność więcej czasu i środków.
W zamian otrzymujesz ode mnie:
- imienne podziękowanie na końcu każdego filmu (jeśli wyrazisz zgodę);
- jedną dowolnie wybraną fotografię z mojego portfolio w kwartale, w formie pliku w wysokiej rozdzielczości. Będziesz mógł ją wydrukować w celu oprawy i powieszenia na ścianie lub ozdobić nią pulpit swojego komputera. Plik do użytku prywatnego;
- dodatkowe materiały, w tym tutoriale z obróbki zdjęć dostępne tylko dla Patronów.
Raz jeszcze wielkie dzięki za wsparcie :-)
20 zł miesięcznie
WSPÓŁPRACOWNIK
Brawo! Teraz jesteś już nie tylko Mega Fanem mojej twórczości, ale i Współpracownikiem kanału. Jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwy. W zamian pragnę przekazać Ci:
- imienne podziękowanie na końcu każdego filmu (jeśli się zgodzisz);
- jedną dowolnie wybraną fotografię z mojego portfolio w miesiącu, w formie pliku w wysokiej rozdzielczości (do samodzielnego wydrukowania lub ustawienia jako tapetę). Plik do użytku prywatnego;
- dodatkowe materiały, w tym tutoriale z obróbki zdjęć dostępne tylko dla Patronów;
- możliwość wpływania na tematykę odcinków (oczywiście z zakresu tematyki, którą się zajmuję, czyli fotografii krajobrazowej, zwłaszcza nocnej i astrofotografii).
Zatem do dzieła. Zacznijmy wspólnie tworzyć kanał :-)
50 zł miesięcznie
HONOROWY WSPÓŁPRACOWNIK
WOW! Sprawiasz, że chce mi się tworzyć nowe filmy i treści niemal nieustannie. Jestem niezmiernie wdzięczny za to wsparcie. W zamian, oprócz korzyści wynikających z progu trzeciego, oferuję Ci:
- możliwość wystąpienia w odcinku na kanale (częstotliwość do ustalenia);
- na koniec każdego roku kalendarzowego otrzymasz ode mnie wydruk dowolnie wybranej fotografii z mojego portfolio. Praca będzie elegancko oprawiona, gotowa by ozdobić Twoją ścianę :-) Warunkiem jest minimum 6 m-cy ciągłego wsparcia na tym progu.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
MECENAS KANAŁU
WOW! To już nie przelewki. Jesteś prawdziwym Mecenasem tego co robię. Nie wiem czy będę w stanie w należyty sposób odwdzięczyć się za to. Niemniej, oprócz korzyści wynikających z poprzedniego progu proponuję:
- konsultacje z dziedziny fotografii online (lub jeśli mieszkasz w okolicach Torunia to podczas spotkania w realu). Min 1 godzina w miesiącu;
- udział we wspólnych plenerach i warsztatach fotograficznych. Częstotliwość do ustalenia, jednak nie rzadziej niż raz w miesiącu.
Raz jeszcze dziękuję za zaufanie i to niezwykłe wsparcie!!! :-)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Michał Rakowski FOTOGRAFIA w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Moją pasją jest fotografia krajobrazowa, jak również (a może przede wszystkim) astrofotografia. Uwielbiam dzielić się wiedzą, co czynię na swoim blogu, a także na kanale Youtube. Zapraszam Cię do mojego świata fotografii :-)

Nazywam się Michał Rakowski. Mieszkam i pracuję w Toruniu, choć nie jestem rodowitym mieszkańcem grodu Kopernika. Na co dzień, już od niespełna dwóch dekad, realizuję się na polu handlu zagranicznego. Uwielbiam kontakt z ludźmi, dreszczyk emocji jaki towarzyszy negocjacjom handlowym, podróże i poznawanie Świata. Żyję według zasady, iż każdy dzień przynosi nowe wyzwania i przede wszystkim daje nam możliwość uczenia się, rozwijania, spojrzenia w nieco inny sposób na dany problem czy otaczającą nas rzeczywistość. Jednak mimo, iż praca, jak również wspaniała rodzina, dają mi wiele satysfakcji i radości, to kilka lat temu odkryłem, że warto oprócz tego rozwijać też swoje nieco uśpione, wręcz zapomniane pasje. To znowu według prawidła: uczyć się, doskonalić w różnych dziedzinach, sprawdzać nowe możliwości, a także – koniec końców – dzielić się wiedzą i wymieniać doświadczeniami z innymi.

 

 

Dlatego właśnie jakiś czas temu wpadłem na pomysł założenia bloga (www.michalrakowski.eu), jak również kanału na Youtube. Moim marzeniem jest, aby platformy te stały się nie tylko galerią zdjęć, czy prezentacją, ale przede wszystkim swoistym kompendium wiedzy i praktycznych porad z zakresu fotografii krajobrazowej i astrofotografii. Filmy, które tworzę na kanale mają za zadanie przede wszystkim inspirować i uczyć, ale także pokazywać miejsca, w których warto fotografować.

 

 

W moich materiałach znajdziesz testy sprzętu (ale tylko takiego, który sam używam lub przynajmniej sprawdziłem), opisy i rekomendacje miejscówek astrofotograficznych, wreszcie konkretne artykuły i filmy odnośnie tego jak i czym fotografować (nie tylko nocne niebo).

W planach na rozwój kanału mam między innymi wyprawy w nieco bardziej odległe zakątki Europy, a nawet dalej... Stąd też moja obecność tutaj :-)

Zatem, trzymaj kciuki. Dla mnie ten projekt to swoista wyprawa w nieznane, ale jak każda, powoduje ten znajomy, niespokojny dreszczyk emocji, który sprawia, że tak uwielbiam podróże. Sprawdźmy więc co z tego wyjdzie i gdzie uda się wspólnie dojść.

 

 

 

Cele Autora

Astro Wyprawa w Dolomity
  • 4 000 zł
  • 3 460 zł brakuje
13%
Kocham góry. Jednym z moich ulubionych pasm są włoskie Dolomity. Niestety, z różnych powodów nie byłem tam już wiele, wiele lat. Od pewnego czasu marzy mi się zorganizowanie wyprawy w to niezwykłe miejsce w Europie, która poświęcona byłaby wyłącznie fotografii krajobrazowej. Szczególny nacisk położyłbym oczywiście na kadry nocne, które stanowią obecnie trzon tego czym się zajmuję i uczę na kanale. Z pewnością z tego niezwykłego wypadu powstałoby przynajmniej kilka nowych, fascynujących odcinków.

Poprzez swoje wsparcie masz realną szansę przyczynić się do realizacji tego marzenia, za co już teraz z góry serdecznie dziękuję :-))

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Michał Rakowski FOTOGRAFIA już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartłomiej Stanach
Bartłomiej Stanach
10 zł
Sebastian Homel
Sebastian Homel
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.