1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

200 zł miesięcznie

Wspinasz się z nami w górę - okno pogodowe nie oznacza, że wyprawa zamienia się w popołudniowy spacer. Pod rakami czyhają zdradliwe szczeliny, w każdej chwili może nas zaskoczyć lawina... Jesteśmy jednak zwarci i gotowi, bo do przodu popycha nas marzenie, w którym Ty współuczestniczysz!

Patronie - otrzymasz dedykowane zdjęcie ze szczytu lub z najwyższego punktu do którego uda mi się dotrzeć! Na odwrocie zdjęcia znajdziesz osobiste podziękowania za Twoją pomoc i wkład w rozwój mojej pasji. Chciałbym Cię również poznać osobiście - spotkajmy się prywatnie podczas festiwalu lub innego eventu związanego z górami! (szczegóły ustalimy indywidualnie).

* Próg 200 zł zawiera w sobie wszystkie formy podziękowania z niższych progów.

avatar

Nowy użytkownik

Paweł Michalski

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.