1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

Dzięki Twojemu zaangażowaniu co miesiąc powstają nowe artykuły, a nasze autorki i autorzy odwiedzają najciekawsze wystawy, spektakle i wydarzenia. Możemy swobodnie publikować, komentować otaczającą nas rzeczywistość i włączać się w działania aktywistyczne. Pomagasz nam trwać pomimo przeciwności. Nasza wdzięczność nie ma granic.

W ramach podziękowania otrzymasz wszystkie nagrody z niższych progów.

Dodatkowo raz na 6 miesięcy wyślemy Ci pocztą artystyczny plakat Miej Miejsce, zaprojektowany przez jednego z najlepszych łódzkich grafików i graficzek (m.in. Krzysztofa Ostrowskiego, Magdę Miszczak, Łukasza Zbieranowskiego, Bartosza Kosowskiego, Piotrka Bdsn Okrasę), wydrukowany w znakomitej jakości i sygnowany przez autorkę/autora.

avatar

Nowy użytkownik

Miej Miejsce

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.