1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Otrzymasz przedpremierowy dostęp do każdej mojej blognotki + wszystkie inne bonusy, jakie tylko przyjdą mi do głowy + możliwość wskazania mi tematu do napisania notki (raz na miesiąc) z poniższymi zastrzeżeniami:

- musi to być notka "recenzyjna" mająca na celu krytyczne spojrzenie na jakieś konkretne dzieło popkultury
- wspomniane dzieło musi być na tyle zwięzłe, bym miał fizyczną możliwość zapoznania się z nim (nie dam rady w miesiąc przeczytać jedenastotomowej sagi fantasy, ani obejrzeć ośmiu sezonów serialu).
- dzieło to nie może również swoją tematyką i poziomem wykonania obrażać rozumu i godności człowieka
- z oczywistych względów cena tego dzieła nie może przekraczać kwoty pięćdziesięciu polskich złotych. Oczywiście musi być również możliwe do zakupu lub pozyskania w inny legalny sposób w zrozumiałym dla mnie języku (polskim lub angielskim).

W wypadku gdy dane dzieło nie spełnia jedno lub kilku warunków wymienionych wyżej wciąż pozostaje możliwość negocjacji z zastrzeżeniem, że mam prawo taką propozycję odrzucić. Notka powstanie w przeciągu trzech miesięcy.

Próg niedostępny
avatar

Nowy użytkownik

Mistycyzm Popkulturowy

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.