1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

75 zł miesięcznie

♃ - Jowisz

Planeta olbrzym, można by rzec król Układu Słonecznego. To już bardzo duże wsparcie i zasługuje na taką planetę. To planeta na którą swoją lunetę skierował Galileusz i odkrył przy niej cztery księżyce.

Wsparcie z tego progu jak zawsze zawiera poprzednie przywileje ale jak zasługuje na króla musi być królewski dodatek i takim będzie prezent niespodzianka, który trafi raz do roku do patronów z tego progu, dodatkowo mogą oni liczyć na indywidualne wsparcie przy wyborze sprzętu obserwacyjnego czy innych problemach jakich jest mnóstwo podczas rozpoczynania przygody z astronomią. Każdy taki patron może liczyć na pól godziny wsparcia w miesiącu, a że czas to pojęcie relatywistyczne to w zależności od prędkości poruszania się może on trochę zwolnić w zależności od potrzeby.

200 zł miesięcznie

☼ - Słońce

To oczywiście nie planeta a nasza jedyna gwiazda, ale i próg jest wyjątkowy dlatego musi być inny. Od Słońca zależy wszystko podobnie jak od patronów z tego progu.

Myślę że osoby, które zdecydują się na takie wsparcie nie zawsze liczą na nagrody i przywileje, które i tak jak zawsze im przysługują. To ludzie którzy wiedzą że warto, którzy wiedzą że tylko to ma znaczenie i że nie ma nic nad Wszechświat.

Dla mnie to symbol centrum Układu Słonecznego (☼) i dlatego osoby które będą wspierać mnie w tym progu zostaną zaproszone na wspólne obserwacje, do odwiedzenia mnie w moim obserwatorium domowym lub w pracy oraz na wspólne pogaduchy o Wszechświecie przy ognisku lub przy teleskopie.

Pamiętajcie to Układ Słoneczny i Słońce jest tutaj najważniejszym graczem.

avatar

Nowy użytkownik

MojaAstronomiaPL

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.