Avatar użytkownika

MojaAstronomiaPL

1
patron
5 
miesięcznie
80 
łącznie
1
patron
5 zł 80 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
☄ - Kometa

To niewielkie ciało niebieskie, które zawsze przyciąga wzrok obserwatora. To zawsze atrakcja na ciemnym niebie, kiedyś powód do trwogi, dziś powód do zachwytu.

To pierwszy próg , który chce by przyciągał wszystkich jak widoki pięknej komety z warkoczem przyciąga i przykuwa wzrok obserwatora. To próg na dobry początek naszej wzajemnej współpracy i poznania się oraz próg nadziei na wspaniałą przygodę.

To symbol, że widzisz potencjał na Moją Astronomię i początek, który może przerodzić się nie w małe ciało niebieskie a planetę jaka jest w kolejnych progach. Ten próg to przysłowiowa kawa jaką możesz postawić mi raz w miesiącu abym nie zasnął podczas obserwacji .
10 zł miesięcznie
☿ - Merkury

Niby niewielka planeta a jak bardzo ciekawa. Pierwsza od Słońca, zapewniająca ciekawe i trudne obserwacje, zawsze przy wschodzącym lub zachodzącym Słońcu.

To próg na jeszcze lepszy początek, to jak pierwsza planeta od Słońca naszej wspaniałej gwiazdy. Cieszy że jest. I podobnie z Wami, dziękuję że jesteście i że dajecie wiarę w naukę i moją pracę i pasję.

Każdy kto zdecyduje się na ten próg dostanie zaproszenie do zamkniętej grupy gdzie wspólnie będziemy poznawać astronomię i realizować fajne pomysły. Zarazem postaram się pomagać w początkach i rozpoczęciu przygody z najpiękniejszą z nauk.
20 zł miesięcznie
♀ - Wenus

Piękna, jasna i zawsze ciekawa do obserwacji planeta. Często lśni na niebie przebijając swoim blaskiem inne ciała niebieskie.

To kolejny próg, który pomoże w realizacji planów. Taki próg to już przejaw odwagi, która powinna być doceniona, bo to kwota którą może być przeznaczona na wypad do kina czy burgera a trafiła na wsparcie pasji i nauki. Dzięki - doceniam to.

Za dobrą monetę należy się dobra nagroda. Oczywiście podobnie jak w pierwszym progu zapraszam do grupy astromaniaków, ale zobowiązuje się że Twoje nazwisko będzie pojawiać się w materiałach które powstaną w czasie Twojego wsparcia profilu na patronite.pl.
35 zł miesięcznie
♁ - Ziemia

Nasza planeta, nasza "Błękitna kropka" jak mawiał Carl Sagan o naszym domu we Wszechświecie.

To próg, który pozwoli śmiało kroczyć po naszej planecie, a jednocześnie myśleć odważniej o astronomii jako celowi dla moich patronów.

Próg ten jest dla tych, którzy wierzą że warto, że twardy grunt pod nogami pozwala nie tylko raźnie po nim stąpać ale i ze spokojem patrzeć w gwiazdy bo mamy wsparcie pod stopami.
Ten próg jest dla tych, którzy właśnie tak myślą.

Podobnie jak "Wenus" będziemy widywać się na grupie i dane patrona pojawiać się będą w materiałach i planszach z podziękowaniami.
50 zł miesięcznie
♂ - Mars

Planeta wojownik o czerwonym obliczu. Symbol niespokojnej duszy i może nasz kolejny dom.

To już duże wsparcie, to wsparcie które przeznaczone jest dla wybranych i dla tych którzy chcą wspierać nie tylko mnie ale i popularyzację astronomii przez obserwacje, prelekcje czy wykłady. Oczywiście zyskujesz wszystkie przywileje z poprzednich progów ale za takie wsparcie musi być dodatkowa nagroda to możliwość sugestii gdzie powinna zostać zrealizowana obietnica z kolejnego celu czyli darmowy wykład lub obserwacje.

Dodatkowo patroni z tego progu jeśli sobie zażyczą, będą otrzymywać powiadomienia maile o ciekawych odkryciach, zjawiskach czy wydarzeniach związanych z astronomią.
75 zł miesięcznie
♃ - Jowisz

Planeta olbrzym, można by rzec król Układu Słonecznego. To już bardzo duże wsparcie i zasługuje na taką planetę. To planeta na którą swoją lunetę skierował Galileusz i odkrył przy niej cztery księżyce.

Wsparcie z tego progu jak zawsze zawiera poprzednie przywileje ale jak zasługuje na króla musi być królewski dodatek i takim będzie prezent niespodzianka, który trafi raz do roku do patronów z tego progu, dodatkowo mogą oni liczyć na indywidualne wsparcie przy wyborze sprzętu obserwacyjnego czy innych problemach jakich jest mnóstwo podczas rozpoczynania przygody z astronomią. Każdy taki patron może liczyć na pól godziny wsparcia w miesiącu, a że czas to pojęcie relatywistyczne to w zależności od prędkości poruszania się może on trochę zwolnić w zależności od potrzeby.
100 zł miesięcznie
♄ - Saturn

Planeta która zawsze wywołuje euforię podczas obserwacji. Jej pierścienie widoczne przez teleskop sprawiają, że nie można oderwać od niej oczu.

Podobnie jest z patronami tego progu to już osoby które swoje duże wyrzeczenie przeznaczają co miesiąc na wsparcie astronomii i jej popularyzację.

Jak zawsze poprzednie progi wchodzą w przywileje tego wsparcia ale dodatkowo osoby takie będą zapraszane na wspólne obserwacje lub wykłady w ich okolicy dodatkowo będą zapraszane do udziału w programach lub audycjach jakie powstaną z udziałem gości online.

Jeśli uda się zorganizować spotkania z patronami jakie mam w planie, patroni z tego progu będą zapraszani priorytetowo.
200 zł miesięcznie
☼ - Słońce

To oczywiście nie planeta a nasza jedyna gwiazda, ale i próg jest wyjątkowy dlatego musi być inny. Od Słońca zależy wszystko podobnie jak od patronów z tego progu.

Myślę że osoby, które zdecydują się na takie wsparcie nie zawsze liczą na nagrody i przywileje, które i tak jak zawsze im przysługują. To ludzie którzy wiedzą że warto, którzy wiedzą że tylko to ma znaczenie i że nie ma nic nad Wszechświat.

Dla mnie to symbol centrum Układu Słonecznego (☼) i dlatego osoby które będą wspierać mnie w tym progu zostaną zaproszone na wspólne obserwacje, do odwiedzenia mnie w moim obserwatorium domowym lub w pracy oraz na wspólne pogaduchy o Wszechświecie przy ognisku lub przy teleskopie.

Pamiętajcie to Układ Słoneczny i Słońce jest tutaj najważniejszym graczem.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora MojaAstronomiaPL w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od zawsze patrzę w rozgwieżdżone niebo. Astronomia jest moją pasją i chcę dzielić się nią z Wami. Jeśli tylko uważacie że warto jeszcze wspierać takich wariatów to zapraszam do współpracy. Oferuję to co mam jedynie czyli zakażenie astronomią i tego się nie leczy.

Astronomia od małego towarzyszy mojemu życiu. To coś co daje chwilę wytchnienia, zastanowienia, rozwagi i świadomości istnienia. Od zawsze moje oczy kierowały się ku górze nie na ziemię. Wszechświat to coś co daje nam poczucie wyjątkowości jak i małości.

Kiedyś bardzo dawno temu w odległej galaktyce stworzyłem pierwsze internetowe forum miłośników astronomii w Polsce, prowadzę wykłady, prelekcje i pogadanki na temat astronomii, szczególnie chętnie dla dzieci i młodzieży bo cały czas wierzę, że pomogę wzbudzić pasję do najpiękniejszej z nauk.

Chcę propagować astronomię dlatego pozyskane środki w całości przeznaczone będą na rozwój mediów, sprzętu i wyposażenia by jeszcze lepiej pomagać poznać otaczający nas Wszechświat.

Chciałbym również dzielić się z Wami obserwacjami, uczyć Was jak samodzielnie podejmować obserwacje oraz zachęcić do brania udziału w projektach naukowych jakich jest dużo obecnie i każdy może być odkrywcą lub naukowcem. Wystarczy chcieć !

Jeśli interesuje Was moja propozycja i podobnie jak ja lubicie podnieść głowę do góry gdy niebo usiane jest gwiazdami zapraszam do Mojej Astronomii.

Często możecie mnie spotkać w Obserwatorium Astronomicznym im. T. Banasiewicza na Lubomirze, gdzie prowadzę pokazy astronomiczne i wykłady popularnonaukowe dla osób odwiedzających obserwatorium. Często możecie spotkać mnie również w mediach internetowych KMY.pl , gdzie prowadzę audycje radiowe w radiu internetowym oraz dział naukowy na portalu KMY.pl.

W planach jest kilka ciekawych projektów związanych z astronomią, jeśli pozwoli na to czas i środki moi patroni o nich dowiedzą się jako pierwsi.

Więcej informacji o mnie i mojej drodze astronomicznej: https://mojaastronomia.pl/kontakt/o-mnie/

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj MojaAstronomiaPL w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Rozwój i utrzymanie Moja Astronomia.PL
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 495 zł brakuje
0%
Moja Astronomia ma być miejscem wspólnego poznawania Wszechświata, miejscem gdzie nie tylko ja ale i Wy wszyscy dzielicie się swoimi obserwacjami, pytaniami czy planami.

Praca nad mediami jest mi dobrze znana i pochłania ona duże ilości czasu. Jeśli uzyskam niezbędne wsparcie będę w stanie w więcej zaangażować się w projekty astronomiczne, które dają Wam dużo satysfakcji i wiedzy. Rozwój bloga, kanału czy podcastów wymaga wiele a chciałbym robić to dobrze dla Was dlatego potrzebuję wsparcia.

Dzięki Waszemu wsparciu to może się udać i stać się dobrą alternatywą dla projektów, które nie zawsze niosą w sobie dobrą wiedzę i często przekazują nie do końca poprawne treści z tej dziedziny.
Prelekcje/ wykłady to najlepszy kontakt
  • 2 900 zł miesięcznie
  • 2 895 zł brakuje
0%
Jeśli powiedzie się ten cel to zobowiązuję się do przeprowadzenia co miesięcznej prezentacji, wykładu lub obserwacji we wspólnie wybranym miejscu! Może być to szkoła, przedszkole, uniwersytet III wieku czy inne zainteresowane grono, które zgłosi się do mnie z taką propozycją.

Podobno dobrze opowiadam i potrafię zarażać astronomią (zdarza mi się dość regularnie prowadzić obserwacje i wykłady w Obserwatorium Astronomicznym na Lubomirze). Jeśli chcecie się przekonać jak można się pozytywnie zarazić to liczę na wsparcie i powiększanie grona ludzi patrzących w nocne i nie tylko nocne niebo.

W ten sposób pomagając mnie, możecie przyczynić się do zachęcenia młodych ludzi do rozpoczęcia przygody z astronomią, która obecnie nie istnieje praktycznie w programach edukacyjnych w naszym szkolnictwie.

P.S.
Posiadam kwalifikacje nauczycielskie czyli nie tylko mam pasję ale i w fachowy sposób potrafię wiedzę przekazać :)
Moja Astronomia - na pełny gwizdek
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 995 zł brakuje
0%
Jeśli uda nam się osiągnąć ten cel to Moja Astronomia ruszy na pełen "gwizdek" i Nasza Astronomia będzie regularnie publikowac filmy i programy naukowe na kanale YouTube, regularnie nagrywać podcasty i spotykać się z Wami na obserwacjach nie tylko online ale i pod niebem pełnym cudów.

Wiem że to duże wyzwanie ale jestem gotowy, a czy Wy jesteście przekonamy się wspólnie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora MojaAstronomiaPL już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Sebastian Szpakiewicz
Sebastian Szpakiewicz
5 zł
Arkadiusz Brych
Arkadiusz Brych
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.