MojaAstronomiaPL

W Patronite od 23.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
50 łącznie
Od zawsze patrzę w rozgwieżdżone niebo. Astronomia jest moją pasją i chcę dzielić się nią z Wami. Jeśli tylko uważacie że warto jeszcze wspierać takich wariatów to zapraszam do współpracy. Oferuję to co mam jedynie czyli zakażenie astronomią i tego się nie leczy.

O Autorze

Astronomia od małego towarzyszy mojemu życiu. To coś co daje chwilę wytchnienia, zastanowienia, rozwagi i świadomości istnienia. Od zawsze moje oczy kierowały się ku górze nie na ziemię. Wszechświat to coś co daje nam poczucie wyjątkowości jak i małości.

Kiedyś bardzo dawno temu w odległej galaktyce stworzyłem pierwsze internetowe forum miłośników astronomii w Polsce, prowadzę wykłady, prelekcje i pogadanki na temat astronomii, szczególnie chętnie dla dzieci i młodzieży bo cały czas wierzę, że pomogę wzbudzić pasję do najpiękniejszej z nauk.

Chcę propagować astronomię dlatego pozyskane środki w całości przeznaczone będą na rozwój mediów, sprzętu i wyposażenia by jeszcze lepiej pomagać poznać otaczający nas Wszechświat.

Chciałbym również dzielić się z Wami obserwacjami, uczyć Was jak samodzielnie podejmować obserwacje oraz zachęcić do brania udziału w projektach naukowych jakich jest dużo obecnie i każdy może być odkrywcą lub naukowcem. Wystarczy chcieć !

Jeśli interesuje Was moja propozycja i podobnie jak ja lubicie podnieść głowę do góry gdy niebo usiane jest gwiazdami zapraszam do Mojej Astronomii.

Często możecie mnie spotkać w Obserwatorium Astronomicznym im. T. Banasiewicza na Lubomirze, gdzie prowadzę pokazy astronomiczne i wykłady popularnonaukowe dla osób odwiedzających obserwatorium. Często możecie spotkać mnie również w mediach internetowych KMY.pl , gdzie prowadzę audycje radiowe w radiu internetowym oraz dział naukowy na portalu KMY.pl.

W planach jest kilka ciekawych projektów związanych z astronomią, jeśli pozwoli na to czas i środki moi patroni o nich dowiedzą się jako pierwsi.

Więcej informacji o mnie i mojej drodze astronomicznej: https://mojaastronomia.pl/kontakt/o-mnie/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Arkadiusz Brych
Arkadiusz Brych
Próg: 5 zł