1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

BRĄZOWY PATRON

Twoje wsparcie na tym poziomie pozwoli mi, aby wpisy oraz Vlogi na Monitorze Leśnym pojawiały się regularnie, w lepszej jakości obrazu i dzwięku, z dodatkowymi pomysłami, być może ze specjalnymi gośćmi?

Za tak chojne wsparcie otrzymasz ode mnie zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku dla Patronów, gdzie:

- będę publikować moje Vlogi na tydzień przed ich publiczną premierą na YouTube i naszym blogu. Będziecie mieli możliwość przesłać mi Wasz feedback.

- pojawią się również zdjęcia które nie były wcześniej publikowane nigdzie indziej

- będziecie mogli jeszce raz obejrzeć materiały, które z różnych względów zostały usunięte z naszych kanałów :)

- grupa stanie się również platformą dyskusji i wymiany myśli

200 zł miesięcznie

PATRON VIP

Dla moich Patronów VIP mam specjalne nagrody:

- Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy znajdą się na naszym portalu Monitor Leśny (ponad 382 tysiące wyświetleń rocznie).

- otrzymasz również zaproszenie na osobiste spotkanie ze mną i innymi VIPami w Łodzi, w ustalonym wspólnie terminie. Przy dobrej kawie porozmawiamy o leśnictwie, ochronie przyrody czy obecnych konfliktach w sektorze leśno-drzewnym i co jeszcze można poprawić, aby było po prostu lepiej. Tematów do rozmowy nam nie zabraknie.

- dodatkowo otrzymasz 10% zniżkę na International Forest Business Conference, którą współorganizuję w Sopocie co 2 lata. Konferencja przyciąga najbardziej wpływowych interesariuszy sektora leśno-drzewnego oraz technologicznego z całego świata. Kolejna edycja już 24-25 maja 2022 roku.

Masz też oczywiście dostęp do nagród z progu 10, 25, 50 i 100 zł :)

avatar

Nowy użytkownik

Rafał Chudy

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.