Rafał Chudy

W Patronite od 13.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2292

Liczba Patronów: 2305

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
70 miesięcznie
5 845 łącznie

Monitor Leśny Vlog raz w tygodniu

3 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

2 930 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego celu, "Monitor Leśny VLog" będzie pojawiał się raz w tygodniu! Czym jest Vlog Monitor Leśny i jakie zagadnienia poruszam? Jest to NIEZALEŻNY kanał, który pozwala mi dzielić się z Wami materiałami wideo na temat lasów, leśnictwa, zarządzania i inwestycji w aktywa leśne w Polsce i na świecie. Jest to jest mój autorski wybór tematów, sytuacji o których chcę powiedzieć, i które chcę - w sposób autorski - skomentować.

Wsparcie w takiej wysokości będzie paliwem napędowym, gdyż do tej pory, czyli blisko 5 lat wszystkie wpisy na naszym blogu, nagrane odcinki oraz komentarze finansowałem wyłącznie z własnej kieszeni.

Z Waszą pomocą będę mógł ruszyć mocno do przodu i:

* opłacić profesjonalnego montażystę - odcinki będą nie tylko lepiej wyglądać, ale i pojawiać się częściej (a ja będę mógł spokojnie zająć się badaniami, śledztwem w Lasach Państwowych i przygotowywaniem newsów!)

* przyspieszyć proces tworzenia odcinków (dzięki Waszemu wsparciu, będę mógł poświęcić na Vloga znacznie więcej czasu - który do tej pory musiałem przeznaczyć na inne projekty czysto zarobkowe)

* stopniowo poprawić jakość video i dźwięku poprzez zakup dodatkowego sprzętu

* po osiągnięciu tego progu pojawi się specjalny film, dostępny tylko dla Patronów! Będzie się działo!

Jeśli podoba Ci się cały nasz blog i vlog Monitor Leśny, jeśli daje Ci choćby nieco radości i wartości - zostań Patronem i twórzmy tę serię wspólnie!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Paweł Piłat
Paweł Piłat
Próg: 10 zł
Dariusz Bączek
Dariusz Bączek
Próg: 50 zł
Artur Kawa
Artur Kawa
Próg: 200 zł