1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Dziękuję serdecznie za wsparcie! 😊
Radość moja nie zna granic. Właśnie dołączasz do grona TWÓRCÓW kanału Mr. Nemezis! Zawsze, gdy ktoś mnie wspiera dobrym słowem czy symboliczną kawką, sprawia to, że mam ochotę poskakać jak kostek na cmentarzu... a najgorsza chwila staje się najlepszą.

W związku z Twoim wsparciem mam dla Ciebie coś w zamian.

1. Otrzymasz ode mnie WŁASNORĘCZNIE przygotowaną UNIKATOWĄ "BUZAŁĘ"
W pełni sprawna, niezawodna i funkcjonalna. Doskonała do własnego użytku jak i na prezent 😊 Wykonana z najlepszych materiałów według sprawdzonej i niezawodnej technologii.

2. Zaproszę Cię do grupy na Discordzie dostępnej wyłącznie dla wtajemniczonych.
Co na Ciebie tam czeka:

- Ciekawe dyskusje o tematach poruszanych na kanale Mr. Nemezis – chociaż oczywiście nie tylko.

- Cykliczne Q&A.

- Dywagacje, dysputy, dyskusje i wykłady, a także prelekcje i seminaria na temat polityki, historii, muzyki, sztuki, kina i wielu, wielu innych tematów – interesujących autora - et consortes.

- Z dyskusji może wyłonić się nowy temat na kolejny odcinek, którego możesz być pomysłodawcą.

3. Otrzymasz IMIENNY certyfikat w wersji cyfrowej – który będzie potwierdzać Twoje wsparcie oraz uczestnictwo w rozwoju podcastu Mr. Nemezis.
Możesz przechowywać go w wersji wirtualnej lub wydrukować i przyozdobić nim co tylko uznasz za stosowne. Gwarantuję, że spodoba Ci się oprawa graficzna.

Raz na kwartał otrzymasz dodatkowo gratis – niespodziankę, którą wyślę do Ciebie kurierem." 🎁📦

150 zł miesięcznie

Wódko - pozwól żyć...
Ten poziom wsparcia jest przewidziany dla wszystkich osób chcących uczestniczyć w programie walki z uzależnieniami. Przeczytaj cały poniższy opis - to bardzo ważne.

Bardzo się cieszę, że chcesz razem ze mną uczestniczyć w czymś wielkim. Moja walka, historia, przeżycia i doświadczenia, dno i odbicie się od niego.
Moja wiedza, empatia i umiejętności, które chcę wykorzystać w możliwie najlepszy sposób - wszystko to sprawia, że chcę pomagać innym - również TOBIE.

Chciałbym Ci zaoferować:
Dostęp do wszystkich odcinków o uzależnieniach. Nie mniej niż dwa nowe w każdym tygodniu. Przerabiam w nich cały program terapii uzależnień opracowany przez specjalistów w centrum terapii uzależnień.

Raz w tygodniu spotkamy się na Discordzie w grupie wsparcia,

Będę dla Ciebie dostępny zawsze, kiedy będzie taka potrzeba. Dopasuję kanał komunikacji do Twoich potrzeb.

Regularnie będziesz otrzymywał materiały do poczytania, zgłębienia swojej wiedzy i pracy nad sobą.

Będziesz mógł uczestniczyć w cyklicznych warsztatach online.

Dostaniesz ode mnie IMIENNY certyfikat uczestnictwa w programie

Dlaczego to tyle kosztuje?
Chodzi o kontrakt, który razem zawieramy. Zależy mi na tym, aby i Tobie zależało. Jeżeli zawrzesz ze mną taki kontrakt, który będzie Cię kosztował określoną kwotę, istnieje spora szansa, że będziesz czuł się wobec siebie samego zobowiązany do pełnego uczestnictwa.
Ponadto, co nie mniej ważne – przeznaczasz na swój nałóg sporo pieniędzy, a może już tego nie robisz, ale boisz się powrotu – dla własnego dobra lepiej zainwestować te pieniądze w siebie.
Na koniec – angażuję w ten projekt sporo własnego czasu oraz nie mniej cennego czasu ludzi, którzy ze mną współpracują, opracowują materiały i dzielą się swoją wiedzą. Doceń to.

avatar

Nowy użytkownik

Mister Nemezis

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.