1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

15 zł miesięcznie

PIONIER
Stając się naszym Patronem dostajesz dostęp do naszego zamkniętego forum gdzie:
- masz dostęp do ekskluzywnych wiadomości z życia naszego Muzeum
- możesz decydować o drodze rozwoju Muzeum
- masz dostęp do naszej wewnętrznej retro giełdy

Po przekroczeniu sumarycznej ilości wpłat w wielkości:
100PLN - dostajesz od nas markowy brelok Muzeum Elektroniki
200PLN - dostajesz smyczke z logo i grafiką naszego Muzeum
300PLN - dostajesz nasz firmowy kubek bogaty w motywy z starych gier wideo
400PLN - dostajesz koszulkę z swoim Imieniem/Nickiem oraz grafiką Muzeum Elektroniki.
Po przekroczeniu sumarycznych wpłat w wysokości 500 PLN dostajesz od nas złotą kartę członka " Elite Club " która pozwala na darmowe wielokrotne i nie limitowane wejście do Muzeum Elektroniki. Jedyny warunek to bycie aktywnym Patronem i wspieranie nas jakąkolwiek kwotą z naszych progów. Darmowe wejście także obowiązuje po powrocie do wspierania ( przerwa w spieraniu nie usuwa tej możliwości ) . Dodatkowo każda osoba towarzysząca osobie z kartą Elite Club wchodzi w obniżonej cenie.

62 zł miesięcznie

Sega FAN
Ten próg jest przeznaczony dla miłośników elektroniki spod znaku SEGA. Część kwoty z tej puli pójdzie na zakup rzeczy produkowanych przez ww. producenta czyli np. gier, Mega-CD, dodatków do konsol, gadżetów itp. których jeszcze nie mamy w muzeum. Po takim zakupie będziemy informować na naszym wewnętrznym forum.
Każdy Sega Fan zostaje umieszczony na naszej ścianie chwały w Muzeum w postaci grawerowanej plakietki koloru czarnego, może to być twoje Imię i Nazwisko lub Nick. Na plakietce zagości również znaczek Sega. Dodatkowo umieścimy także odpowiedni wpis na naszej stronie w zakładce "Nasi Patroni"

Będąc naszym Patronem na tym progu możesz spodziewać się że w przypadku gdy wydamy nowy gadżet np. plakat, smyczkę. Dostaniesz od nas jeden egzemplarz takiego przedmiotu.

Oraz wszystkie nagrody z poprzednich progów.

500 zł miesięcznie

ZŁOTY PATRON

Wybierając ten próg stajesz się członkiem naszego " Elite Club "

Po pierwsze dostajesz pełen pakiet naszych gadżetów czyli:
-brelok
-smyczka
-kubek
-koszulka
Każdy Złoty Patron zostaje umieszczony na naszej ścianie chwały w Muzeum w postaci grawerowanej plakietki KOLORU ZŁOTEGO , może to być twoje Imię i Nazwisko lub Nick. Dodatkowo umieścimy także odpowiedni wpis na naszej stronie w zakładce "Nasi Patroni"

Po drugie dostajesz złotą kartę członkowską " Elite Club" która pozwala na darmowe wielokrotne i nie limitowane wejście do Muzeum Elektroniki. Jedyny warunek to bycie aktywnym Patronem i wspieranie nas jakąkolwiek kwotą z naszych progów. Darmowe wejście także obowiązuje po powrocie do wspierania ( przerwa w spieraniu nie usuwają tej możliwości ) . Dodatkowo każda osoba towarzysząca osobie z kartą Elite Club wchodzi w obniżonej cenie.

Po trzecie chcemy osobiście cię poznać więc zapraszamy Cię na ekskluzywne zwiedzanie naszego Muzeum a jeżeli to nie możliwe to chcielibyśmy spotkać się z tobą na prywatnym wideo czacie.

Po czwarte możesz spodziewać się że w przypadku gdy wydamy nowy gadżet np. plakat, smyczkę. Dostaniesz od nas jeden egzemplarz takiego przedmiotu.

Dodatkowo masz możliwość wybrania jednego z naszych eksponatów w Muzeum przy którym będzie widniała złota plakietka z twoim Imieniem/Nickiem jako Patrona tego urządzenia. Plakietka pozostaje tam już na zawsze!

1000 zł miesięcznie

DIAMENTOWY PATRON

Wybierając ten próg stajesz się diamentowym członkiem naszego " Elite Club "

Po pierwsze dostajesz pełen pakiet naszych gadżetów czyli:
-brelok
-smyczka
-kubek
-koszulka
Każdy Diamentowy Patron zostaje umieszczony na naszej ścianie chwały w Muzeum w postaci grawerowanej plakietki KOLORU BIAŁEGO , może to być twoje Imię i Nazwisko lub Nick. Dodatkowo umieścimy także odpowiedni wpis na naszej stronie w zakładce "Nasi Patroni"

Po drugie dostajesz Diamentową kartę członkowską " Elite Club" która pozwala na darmowe wielokrotne i nie limitowane wejście do Muzeum Elektroniki. Jedyny warunek to bycie aktywnym Patronem i wspieranie nas jakąkolwiek kwotą z naszych progów. Darmowe wejście także obowiązuje po powrocie do wspierania ( przerwa w spieraniu nie usuwają tej możliwości ) . Dodatkowo jedna osoba towarzysząca wchodzi z Tobą do Muzeum całkowicie za darmo a kolejne osoby w obniżonej cenie.

Po trzecie chcemy osobiście cię poznać więc zapraszamy Cię na ekskluzywne zwiedzanie naszego Muzeum z dowolną ilością osób towarzyszących a jeżeli to nie możliwe to chcielibyśmy spotkać się z tobą na prywatnym wideo czacie.

Po czwarte masz możliwość wybrania jednego z naszych eksponatów w Muzeum przy którym będzie widniała złota plakietka z twoim Imieniem/Nickiem jako Patrona tego urządzenia. Plakietka pozostaje tam już na zawsze!

Po piąte możesz spodziewać się że w przypadku gdy wydamy nowy gadżet np. plakat, smyczkę. Dostaniesz od nas jeden egzemplarz takiego przedmiotu.

avatar

Nowy użytkownik

Muzeum Elektroniki

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.