Muzeum Elektroniki

W Patronite od 17.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1864

Liczba Patronów: 1611

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
125 miesięcznie
4 560 łącznie

Początki są zawsze tudne

2 500 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 375 zł

brakuje

Taka kwota chociaż w małej części pokryje nasze rachunki związane z muzeum. Dzięki niej będziemy mogli bardziej skupić się na naszej działalności i rozwoju. Po osiągnięciu tego celu stworzymy nasz limitowany plakat który zostanie rozesłany dla każdego kto wsparł nas progiem "Amator" lub wyższym. Aby nasza komunikacja nie ograniczała się tylko do pisania, zaczniemy raz w miesiącu prowadzić wideo konferencję z Patronami gdzie będziecie mogli z nami porozmawiać :D

Zaczynamy się rozwijać

5 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 875 zł

brakuje

Powoli zaczynamy wychodzić na swoje. Dzięki takiemu wsparciu opłacimy około połowę naszych zobowiązań! Po osiągnięciu tego progu skupimy się na rozwoju! Po pierwsze rozszerzymy naszą współprace z PZN okręg Małopolska., dzięki Wam będziemy organizować 2 razy w miesiącu darmowe zwiedzanie dla niewidomych. Zrobimy coś co już od dawna chcieliśmy zrobić czyli przebudujemy wystawę telefonów specjalnych tak aby po podniesieniu słuchawki można było usłyszeć historię danego eksponatu! Dodatkowo zobowiązujemy się do zorganizowania przynajmniej raz w roku retro giełdy połączonej z wystawą starego sprzętu. Oczywiście nasi Patroni będą honorowymi gośćmi takiego eventu.

Muzeum na swoim!

10 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

9 875 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu pozwoli na bezproblematyczne działanie Muzeum Elektroniki. Przy takim wsparciu rozważymy rozszerzenie godzin otwarcia naszej wystawy. Zobowiązujemy się do organizacji przynajmniej raz w roku wystawy, propagującej retro elektronikę ( od gamingu aż po radia ) w mniejszym mieście ( miejsce będzie wybierane przez patronów ). Wstęp będzie oczywiście darmowy! Dodatkowo wykonamy plan GAMEBOY czyli interaktywną wystawę przenośnych konsol tak aby można było na nich zagrać w kulowe tytuły ( np.Pokemon ).

Liga w Muzeum Elektroniki!

25 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

24 875 zł

brakuje

Ogłaszamy Turbo rozwój w Muzeum Elektroniki. Zaczniemy od modernizacji naszej strony internetowej tak aby przystosować ją do nowych zadań! Otworzymy Ligę w jedną z starych gier wideo ( np.river ride, tetris,mario, doom ) to Patroni zadecydują w jaki konkretny tytuł będziemy rywalizować ( i nie koniecznie tylko w jeden ) Liga oczywiście doczeka się prawdziwych stream'ów oraz osobnych wydarzeń razem z finałowymi rozgrywkami ( oraz nagrodami )! Zobowiązujemy się do organizacji przynajmniej cztery razy w roku projekcji filmowych / wykładów związanych z tematyką naszego muzeum. Patroni oczywiście będą honorowymi gośćmi takiego wydarzenia. Dodatkowo postaramy się wprowadzić możliwość wypożyczenia retro konsoli/komputera specjalnie dla naszych Patronów oczywiście całkowicie za darmo! A żeby nie było za nudno będziemy tworzyć co miesiąc autorskie grafiki w postaci plakatów, kubków i innych retro gadżetów które potem będziemy rozdawać między naszych Patronów.

Muzeum Elektronik od nowa.

35 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

34 875 zł

brakuje

Taka kwota pozwoli praktycznie zbudować nasze Muzeum od nowa. Przy takim wsparciu deklarujemy powiększenie naszej ekspozycji! A dokładniej przejdziemy na większy lokal w którym będziemy mogli pokazać jeszcze więcej eksponatów. Lokal jest kluczowym kosztem z którym borykają się takiego typu wystawy. Nasze lokum aktualnie ma około 100m2 na których staramy się z wszelkich sił, jak najbardziej przejrzyście, zaprezentować naszą pasję i co za tym idzie ciekawostki z nią związane. Przejście na lokal wielkości minimum 240m2 powiększy zakres przedmiotów jakie chcemy Wam pokazać oraz da nam wolność doboru eksponatów. Aktualnie musimy dobierać sprzęty tak aby wszystkie się zmieściły i przy okazji ekspozycja dobrze wyglądała .Dodatkowo raz na jakiś czas delikatnie modyfikujemy ekspozycję tak aby wykożystać naszą bazę zgromadzonych eksponatów. Na większej przestrzeni nie będziemy musieli się tym przejmować a Wy będziecie mogli zobaczyć i poznać więcej ciekawych historii związanych z elektroniką. Plan powiększenia wystawy oczywiście nie odbędzie się w ciągu jednego dnia więc na realizacje naszego założenia będziecie musieli nam dać trochę czasu. Ale tylko po osiągnięciu tego progu rozpoczynamy intensywne prace nad otwarciem większego Muzeum Elektroniki!!!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mateusz Szarawarski
Mateusz Szarawarski
Próg: 15 zł
Bartosz Bazok Zelek
Bartosz Bazok Zelek
Próg: 15 zł
Tomasz Skuta sk00ter ;)
Tomasz Skuta sk00ter ;)
Próg: 15 zł
Karol Król
Karol Król
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł