1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

20 zł miesięcznie

Strefa VIP


Do kawy przyda się dobre towarzystwo, dlatego zapraszamy Cię do zamkniętej grupy naszych Patronów - Na Setkę V.I.P. na Facebooku. Tutaj dzielimy się naszym doświadczeniem i odpowiadamy na Wasze pytania dotyczące pracy nad muzyką.

Masz jakieś trudności na którymkolwiek z etapów produkcji utworu? Chętnie pomożemy Ci się z nimi uporać. Chcesz podzielić się swoimi dokonaniami z nami i innymi członkami grupy - z radością posłuchamy!

Jesteśmy również ciekawi Twoich wrażeń, opinii oraz wszelkich sugestii dotyczących Na Setkę, a więc nie wahaj się wyrazić ich na forum grupy. Jesteś tu wśród swoich!

Dla członków grupy VIP udostępniamy materiały nigdzie indziej nie publikowane - mogą to być przedpremierowe emisje nagrywanych odcinków Na Setkę, specjalne nagrania tematyczne od nas i/lub naszych gości oraz inne smakowite ciekawostki, a także okazjonalne transmisje i spotkania na żywo w zamkniętym, kameralnym gronie Patronów i dotychczasowych Gości programu.

Ponadto Twoje personalia pojawią się na honorowej tablicy Patronów wyświetlanej podczas każdego programu Na Setkę (tak jak przy progu 10 zł).

50 zł miesięcznie

Strefa VIP + Kubek Na Setkę


Uzyskujesz dostęp do zamkniętej grupy VIP i wszystkich przywilejów z tym związanych (patrz informacje dot. progu 20 zł).

Dodatkowo na wskazany przez Ciebie adres wyślemy specjalny prezent - oryginalny, designerski, kultowy i legendarny, a przede wszystkim w 100% analogowy kubek z naszym logotypem. Jest to także kubek paradoksalny: to kubek Na Setkę, który pomieści ponad trzy setki mililitrów cieczy! Jego czerwone wnętrze rozgrzeje i doda pikanterii każdej zawartości, a Tobie przysporzy supermocy o jakich tylko zamarzysz.

Teraz możesz raczyć się swoim ulubionym, ciepłym, zimnym, letnim lub lekkopółśrednim napojem podczas naszych cotygodniowych, wtorkowych spotkań w Pokoju VIP, środowych transmisji na żywo, a także w pozostałe dni tygodnia. Z każdym łykiem będzie on przypominać Ci o nas, dając jednocześnie pewność, że i my pamiętamy o Tobie.

Na zdrowie i do zobaczenia!

Próg niedostępny
100 zł miesięcznie

Strefa VIP + Indywidualne konsultacje produkcyjne


Jako producenci muzyczni z wieloletnim stażem dobrze wiemy, jak cenne i potrzebne jest czasem skonfrontowanie swojej pracy z "osobą trzecią". Świeże spojrzenie z zewnątrz, fachowe wsparcie i porada doświadczonego mentora potrafi wnieść dużo wartości i klarowności, rzucić światło na problemy i nakierować na odpowiednie tory lub odkryć zupełnie nową ścieżkę...

Sami mieliśmy swoich mistrzów, dzięki którym nasze kariery miały szansę się rozwinąć i doprowadzić nas do miejsca, w którym jesteśmy dziś. Dlatego teraz my oferujemy swoją wiedzę Tobie!

Niezależnie czy jesteś artystą-wykonawcą czy muzykiem sesyjnym, kompozytorem lub autorem piosenek, producentem czy realizatorem nagrań, otrzymasz od nas wsparcie na każdym etapie produkcji muzycznej: czy jest to aranżacja, wykonanie, rejestracja nagrania, miks czy mastering.

Wspierając nas kwotą 100 zł miesięcznie, otrzymujesz raz na miesiąc (czyli X razy w ciągu X miesięcy aktywnego wsparcia) godzinną konsultację - za pośrednictwem telekonferencji lub osobiście - z Krisem Górskim lub Grzegorzem Stasiukiem. Wybór osoby zastrzegamy sobie w zależności od stylistyki nadesłanego materiału, bo każdy z nas specjalizuje się w nieco innym rodzaju muzyki, ale możesz również wskazać preferowanego przez Ciebie konsultanta :)

Możesz wcześniej przesłać nam swoje utwory w dowolnej formie, a my odpowiemy na każde pytanie, pomożemy rozwiązać trudności, zasugerujemy rozwiązania lub wypracujemy je wspólnie z Tobą.

Ponadto jeśli będziesz potrzebować więcej takich spotkań, dostajesz 20% zniżki na każdą dodatkową godzinę (od naszej standardowej ceny 150 zł, co daje 120 zł za 1 godzinę).

Dodatkowo w ramach tego progu uzyskujesz dostęp do zamkniętej grupy VIP i wszystkich przywilejów z tym związanych (patrz informacje dot. progu 20 zł).UWAGA: dostępność tego progu ograniczona do 10 osób!

149 zł miesięcznie

Strefa VIP + Sesja nagraniowa w studiu

Profesjonalna rejestracja materiału muzycznego jest dziś możliwa nawet w domowych warunkach, ale bez odpowiedniej adaptacji akustycznej, zaplecza technicznego, przygotowania organizacyjnego, a przede wszystkim - świadomego realizatora, efekty sesji nagraniowej mogą być dalekie od zadowalających.

Oprócz pracy w wielu renomowanych studiach nagrań w całym kraju i za granicą, każdy z nas od wielu lat prowadzi swoje prywatne studio, realizując zarówno własne produkcje, jak i projekty indywidualnych klientów.

Dysponując dobrze przygotowaną przestrzenią nagraniową, bazą sprzętową oraz bogatym i różnorodnym doświadczeniem, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość rejestracji wokali, poszczególnych instrumentów czy nawet całych zespołów.

Wspierając nas kwotą 149 zł miesięcznie, otrzymujesz raz na miesiąc 1 godzinę sesji nagraniowej w którymś z naszych studiów - do wyboru masz:
Studio 7 Piętro w Warszawie (Grzesiek Stasiuk)
lub
studio AudioPlanet w Łąkie na Kaszubach (Kris Górski).

Czasami pojedyncza godzina to za mało, dlatego godziny sumują się - możesz wykorzystać 3 godziny w ciągu 3 miesięcy aktywnego wsparcia, 6 godzin w ciągu 6 miesięcy itd. Możesz również od razu dokupić więcej godzin ze zniżką 20% od standardowej ceny 150 zł, czyli po 120 zł za godzinę sesji.

Dodatkowo w ramach tego progu uzyskujesz dostęp do zamkniętej grupy VIP i wszystkich przywilejów z tym związanych (patrz informacje dot. progu 20 zł).

UWAGA: Ilość osób w tym progu ograniczona do 5!

avatar

Nowy użytkownik

Na Setkę

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.