Na Setkę

W Patronite od 23.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 714

Liczba Patronów: 673

Zostań Patronem
19 patronów
509 miesięcznie
6 294 łącznie

Stałe koszty prowadzenia programu

1 000 zł

miesięcznie

50%

osiągnięto

491 zł

brakuje

Regularne prowadzenie internetowego talk-show to nie tylko godzina miłej rozmowy z gościem wieczoru i naszymi widzami raz w tygodniu - to również codzienna praca nad kwestiami organizacyjnymi, technicznymi i marketingowymi, a także związane z tym koszty operacyjne. Do tej pory pokrywaliśmy je z własnej kieszeni, ale abyśmy mogli ze spokojem działać i z nadzieją patrzeć w przyszłość, potrzebne nam dodatkowe źródło finansowania na zaspokojenie podstawowych potrzeb Na Setkę.

Na Setkę w formie podcastu

1 500 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

991 zł

brakuje

Bardzo chcielibyśmy rozwinąć Na Setkę o podcast, ale ponieważ zależy nam na odpowiednim przygotowaniu nagrań audio, konieczna jest ich dodatkowa edycja przez naszego asystenta. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli powierzyć mu tę odpowiedzialną pracę.
Ponadto planujemy w przyszłym podcaście oferować słuchaczom dodatkowy, branżowy content poza cotygodniowymi rozmowami live z YouTube!

Współpraca z grafikiem

2 000 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

1 491 zł

brakuje

Naszym kolejnym marzeniem jest stała współpraca z grafikiem, który będzie projektował i przygotowywał regularnie materiały marketingowe zgodnie z identyfikacją wizualną Na Setkę, aby podrasować promocję i budować spójny, profesjonalny obraz marki. Nie będzie to możliwe bez kolejnego, regularnego zastrzyku gotówki.

Upgrade sprzętu i oprogramowania wideo

3 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

2 491 zł

brakuje

Na realizacji audio i produkcji muzyki znamy się całkiem nieźle, ale dziedzina streamingu wideo to dla nas zupełnie nowa dziedzina, wymagająca pewnego obycia oraz przygotowania technicznego. O ile doświadczenia nabywa się z czasem - a uczymy się dosłownie z dnia na dzień! - to lepsze wyposażenie samo nie chce się zmaterializować... Chcielibyśmy zaoferować Ci dużo lepszą jakość i stabilność obrazu niż do tej pory było to możliwe z użyciem dostępnych nam narzędzi - w tym celu potrzebujemy profesjonalnego oprogramowania do streamingu wideo, a także lepszej kamery dla każdego z nas. Dzięki osiągnięciu tego progu będziemy mogli sukcesywnie ulepszać naszą konfigurację sprzętową z pożytkiem dla wszystkich widzów Na Setkę.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Łukasz Kaliszek
Łukasz Kaliszek
Próg: 20 zł
Radek Bieńkuński
Radek Bieńkuński
Próg: 5 zł
Jakub Cybula
Jakub Cybula
Próg: 20 zł
Marcin Kudelski
Marcin Kudelski
Próg: 20 zł
Humbucker Cafe
Humbucker Cafe
Próg: 20 zł
Mikołaj  Żewierżejew
Mikołaj Żewierżejew
Próg: 5 zł