Na Setkę

W Patronite od 23.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2164

Liczba Patronów: 1771

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
85 miesięcznie
12 878 łącznie

Stałe koszty prowadzenia programu

1 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

915 zł

brakuje

Regularne prowadzenie internetowego talk-show to nie tylko godzina miłej rozmowy z gościem wieczoru i naszymi widzami raz w tygodniu - to również codzienna praca nad kwestiami organizacyjnymi, technicznymi i marketingowymi, a także związane z tym koszty operacyjne. Do tej pory pokrywaliśmy je z własnej kieszeni, ale abyśmy mogli ze spokojem działać i z nadzieją patrzeć w przyszłość, potrzebne nam dodatkowe źródło finansowania na zaspokojenie podstawowych potrzeb Na Setkę.

Na Setkę w formie podcastu

1 500 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

1 415 zł

brakuje

Bardzo chcielibyśmy rozwinąć Na Setkę o podcast, ale ponieważ zależy nam na odpowiednim przygotowaniu nagrań audio, konieczna jest ich dodatkowa edycja przez naszego asystenta. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli powierzyć mu tę odpowiedzialną pracę.
Ponadto planujemy w przyszłym podcaście oferować słuchaczom dodatkowy, branżowy content poza cotygodniowymi rozmowami live z YouTube!

Współpraca z grafikiem

2 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

1 915 zł

brakuje

Naszym kolejnym marzeniem jest stała współpraca z grafikiem, który będzie projektował i przygotowywał regularnie materiały marketingowe zgodnie z identyfikacją wizualną Na Setkę, aby podrasować promocję i budować spójny, profesjonalny obraz marki. Nie będzie to możliwe bez kolejnego, regularnego zastrzyku gotówki.

Upgrade sprzętu i oprogramowania wideo

3 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

2 915 zł

brakuje

Na realizacji audio i produkcji muzyki znamy się całkiem nieźle, ale dziedzina streamingu wideo to dla nas zupełnie nowa dziedzina, wymagająca pewnego obycia oraz przygotowania technicznego. O ile doświadczenia nabywa się z czasem - a uczymy się dosłownie z dnia na dzień! - to lepsze wyposażenie samo nie chce się zmaterializować... Chcielibyśmy zaoferować Ci dużo lepszą jakość i stabilność obrazu niż do tej pory było to możliwe z użyciem dostępnych nam narzędzi - w tym celu potrzebujemy profesjonalnego oprogramowania do streamingu wideo, a także lepszej kamery dla każdego z nas. Dzięki osiągnięciu tego progu będziemy mogli sukcesywnie ulepszać naszą konfigurację sprzętową z pożytkiem dla wszystkich widzów Na Setkę.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Mikołaj Kiciak
Mikołaj Kiciak
Próg: 20 zł
Dawid Zieliński
Dawid Zieliński
Próg: 20 zł
Wojtek Sarwa
Wojtek Sarwa
Próg: 20 zł
Mikołaj  Żewierżejew
Mikołaj Żewierżejew
Próg: 5 zł