Na Setkę

W Patronite od 23.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 491

Liczba Patronów: 485

Zostań Patronem
28 patronów
710 miesięcznie
3 235 łącznie

Stałe koszty prowadzenia programu

1 000 zł

miesięcznie

71%

osiągnięto

290 zł

brakuje

Regularne prowadzenie internetowego talk-show to nie tylko godzina miłej rozmowy z gościem wieczoru i naszymi widzami raz w tygodniu - to również codzienna praca nad kwestiami organizacyjnymi, technicznymi i marketingowymi, a także związane z tym koszty operacyjne. Do tej pory pokrywaliśmy je z własnej kieszeni, ale abyśmy mogli ze spokojem działać i z nadzieją patrzeć w przyszłość, potrzebne nam dodatkowe źródło finansowania na zaspokojenie podstawowych potrzeb Na Setkę.

Na Setkę w formie podcastu

1 500 zł

miesięcznie

47%

osiągnięto

790 zł

brakuje

Bardzo chcielibyśmy rozwinąć Na Setkę o podcast, ale ponieważ zależy nam na odpowiednim przygotowaniu nagrań audio, konieczna jest ich dodatkowa edycja przez naszego asystenta. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli powierzyć mu tę odpowiedzialną pracę.
Ponadto planujemy w przyszłym podcaście oferować słuchaczom dodatkowy, branżowy content poza cotygodniowymi rozmowami live z YouTube!

Współpraca z grafikiem

2 000 zł

miesięcznie

35%

osiągnięto

1 290 zł

brakuje

Naszym kolejnym marzeniem jest stała współpraca z grafikiem, który będzie projektował i przygotowywał regularnie materiały marketingowe zgodnie z identyfikacją wizualną Na Setkę, aby podrasować promocję i budować spójny, profesjonalny obraz marki. Nie będzie to możliwe bez kolejnego, regularnego zastrzyku gotówki.

Upgrade sprzętu i oprogramowania wideo

3 000 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

2 290 zł

brakuje

Na realizacji audio i produkcji muzyki znamy się całkiem nieźle, ale dziedzina streamingu wideo to dla nas zupełnie nowa dziedzina, wymagająca pewnego obycia oraz przygotowania technicznego. O ile doświadczenia nabywa się z czasem - a uczymy się dosłownie z dnia na dzień! - to lepsze wyposażenie samo nie chce się zmaterializować... Chcielibyśmy zaoferować Ci dużo lepszą jakość i stabilność obrazu niż do tej pory było to możliwe z użyciem dostępnych nam narzędzi - w tym celu potrzebujemy profesjonalnego oprogramowania do streamingu wideo, a także lepszej kamery dla każdego z nas. Dzięki osiągnięciu tego progu będziemy mogli sukcesywnie ulepszać naszą konfigurację sprzętową z pożytkiem dla wszystkich widzów Na Setkę.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Paweł Pietrucha
Paweł Pietrucha
30 zł jednorazowo
Mike
Mike
150 zł miesięcznie
Mack Górski
Mack Górski
50 zł miesięcznie
Maria Łaska
Maria Łaska
60 zł jednorazowo
Tomasz Białowolski
Tomasz Białowolski
20 zł miesięcznie
Tomasz Kycia
Tomasz Kycia
60 zł jednorazowo