Avatar użytkownika

Na Setkę

4
patronów
100 
miesięcznie
13 848 
łącznie
4
patronów
100 zł 13 848 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wrzuć piątaka :)


Każdy twórca potrzebuje wiadomości zwrotnej od swoich odbiorców. Gdy w kapeluszu ulicznego muzyka ląduje dźwięczna moneta, od razu w jego duszy pojawia się uśmiech, a dźwięki nabierają większej ekspresji.

Miło jest wiedzieć, że dociera do Ciebie to, co robimy i że daje Ci to jakąś wartość. Dlatego dziękujemy Ci, że jesteś z nami, Twoje wsparcie dużo dla nas znaczy.

Gramy dalej!
10 zł miesięcznie
Postaw nam kawę!


Wielogodzinne sesje nagraniowe i jeszcze dłuższa post-produkcja materiału muzycznego wymagają specjalnego wspomagania...

Bez kawy nie napisano by wielu wspaniałych piosenek, nie byłoby wielu ponadczasowych albumów, Keith Richards nie miałby czym popijać aspiryny, a większość asystentów w studiach nagrań straciłaby robotę.

Stawiając nam choćby jedną kawę w miesiącu, ratujesz krajowy przemysł muzyczny przed katastrofą, więc zasługujesz na specjalne miejsce w historii!

W podziękowaniu Twoje personalia zostaną umieszczone na honorowej tablicy Patronów, wyświetlanej podczas każdego programu oraz w naszych mediach społecznościowych.
20 zł miesięcznie
Strefa VIP


Do kawy przyda się dobre towarzystwo, dlatego zapraszamy Cię do zamkniętej grupy naszych Patronów - Na Setkę V.I.P. na Facebooku. Tutaj dzielimy się naszym doświadczeniem i odpowiadamy na Wasze pytania dotyczące pracy nad muzyką.

Masz jakieś trudności na którymkolwiek z etapów produkcji utworu? Chętnie pomożemy Ci się z nimi uporać. Chcesz podzielić się swoimi dokonaniami z nami i innymi członkami grupy - z radością posłuchamy!

Jesteśmy również ciekawi Twoich wrażeń, opinii oraz wszelkich sugestii dotyczących Na Setkę, a więc nie wahaj się wyrazić ich na forum grupy. Jesteś tu wśród swoich!

Dla członków grupy VIP udostępniamy materiały nigdzie indziej nie publikowane - mogą to być przedpremierowe emisje nagrywanych odcinków Na Setkę, specjalne nagrania tematyczne od nas i/lub naszych gości oraz inne smakowite ciekawostki, a także okazjonalne transmisje i spotkania na żywo w zamkniętym, kameralnym gronie Patronów i dotychczasowych Gości programu.

Ponadto Twoje personalia pojawią się na honorowej tablicy Patronów wyświetlanej podczas każdego programu Na Setkę (tak jak przy progu 10 zł).
50 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Strefa VIP + Kubek Na Setkę


Uzyskujesz dostęp do zamkniętej grupy VIP i wszystkich przywilejów z tym związanych (patrz informacje dot. progu 20 zł).

Dodatkowo na wskazany przez Ciebie adres wyślemy specjalny prezent - oryginalny, designerski, kultowy i legendarny, a przede wszystkim w 100% analogowy kubek z naszym logotypem. Jest to także kubek paradoksalny: to kubek Na Setkę, który pomieści ponad trzy setki mililitrów cieczy! Jego czerwone wnętrze rozgrzeje i doda pikanterii każdej zawartości, a Tobie przysporzy supermocy o jakich tylko zamarzysz.

Teraz możesz raczyć się swoim ulubionym, ciepłym, zimnym, letnim lub lekkopółśrednim napojem podczas naszych cotygodniowych, wtorkowych spotkań w Pokoju VIP, środowych transmisji na żywo, a także w pozostałe dni tygodnia. Z każdym łykiem będzie on przypominać Ci o nas, dając jednocześnie pewność, że i my pamiętamy o Tobie.

Na zdrowie i do zobaczenia!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Strefa VIP + Indywidualne konsultacje produkcyjne


Jako producenci muzyczni z wieloletnim stażem dobrze wiemy, jak cenne i potrzebne jest czasem skonfrontowanie swojej pracy z "osobą trzecią". Świeże spojrzenie z zewnątrz, fachowe wsparcie i porada doświadczonego mentora potrafi wnieść dużo wartości i klarowności, rzucić światło na problemy i nakierować na odpowiednie tory lub odkryć zupełnie nową ścieżkę...

Sami mieliśmy swoich mistrzów, dzięki którym nasze kariery miały szansę się rozwinąć i doprowadzić nas do miejsca, w którym jesteśmy dziś. Dlatego teraz my oferujemy swoją wiedzę Tobie!

Niezależnie czy jesteś artystą-wykonawcą czy muzykiem sesyjnym, kompozytorem lub autorem piosenek, producentem czy realizatorem nagrań, otrzymasz od nas wsparcie na każdym etapie produkcji muzycznej: czy jest to aranżacja, wykonanie, rejestracja nagrania, miks czy mastering.

Wspierając nas kwotą 100 zł miesięcznie, otrzymujesz raz na miesiąc (czyli X razy w ciągu X miesięcy aktywnego wsparcia) godzinną konsultację - za pośrednictwem telekonferencji lub osobiście - z Krisem Górskim lub Grzegorzem Stasiukiem. Wybór osoby zastrzegamy sobie w zależności od stylistyki nadesłanego materiału, bo każdy z nas specjalizuje się w nieco innym rodzaju muzyki, ale możesz również wskazać preferowanego przez Ciebie konsultanta :)

Możesz wcześniej przesłać nam swoje utwory w dowolnej formie, a my odpowiemy na każde pytanie, pomożemy rozwiązać trudności, zasugerujemy rozwiązania lub wypracujemy je wspólnie z Tobą.

Ponadto jeśli będziesz potrzebować więcej takich spotkań, dostajesz 20% zniżki na każdą dodatkową godzinę (od naszej standardowej ceny 150 zł, co daje 120 zł za 1 godzinę).

Dodatkowo w ramach tego progu uzyskujesz dostęp do zamkniętej grupy VIP i wszystkich przywilejów z tym związanych (patrz informacje dot. progu 20 zł).UWAGA: dostępność tego progu ograniczona do 10 osób!
149 zł miesięcznie
Wybierz 149 zł
5 dostępnych miejsc
Strefa VIP + Sesja nagraniowa w studiu

Profesjonalna rejestracja materiału muzycznego jest dziś możliwa nawet w domowych warunkach, ale bez odpowiedniej adaptacji akustycznej, zaplecza technicznego, przygotowania organizacyjnego, a przede wszystkim - świadomego realizatora, efekty sesji nagraniowej mogą być dalekie od zadowalających.

Oprócz pracy w wielu renomowanych studiach nagrań w całym kraju i za granicą, każdy z nas od wielu lat prowadzi swoje prywatne studio, realizując zarówno własne produkcje, jak i projekty indywidualnych klientów.

Dysponując dobrze przygotowaną przestrzenią nagraniową, bazą sprzętową oraz bogatym i różnorodnym doświadczeniem, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość rejestracji wokali, poszczególnych instrumentów czy nawet całych zespołów.

Wspierając nas kwotą 149 zł miesięcznie, otrzymujesz raz na miesiąc 1 godzinę sesji nagraniowej w którymś z naszych studiów - do wyboru masz:
Studio 7 Piętro w Warszawie (Grzesiek Stasiuk)
lub
studio AudioPlanet w Łąkie na Kaszubach (Kris Górski).

Czasami pojedyncza godzina to za mało, dlatego godziny sumują się - możesz wykorzystać 3 godziny w ciągu 3 miesięcy aktywnego wsparcia, 6 godzin w ciągu 6 miesięcy itd. Możesz również od razu dokupić więcej godzin ze zniżką 20% od standardowej ceny 150 zł, czyli po 120 zł za godzinę sesji.

Dodatkowo w ramach tego progu uzyskujesz dostęp do zamkniętej grupy VIP i wszystkich przywilejów z tym związanych (patrz informacje dot. progu 20 zł).

UWAGA: Ilość osób w tym progu ograniczona do 5!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Na Setkę w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Na Setkę" to pierwszy polski talk-show poświęcony produkcji muzycznej. Prowadzony na żywo jako transmisja na YouTube, co tydzień gromadzi przed ekranami producentów muzycznych, kompozytorów, realizatorów nagrań, muzyków itd. Jego gospodarzami są Kris Górski i Grzegorz Stasiuk.

Cześć, witamy Cię na Patronite!

Kim jesteśmy?

Kris Górski: jestem producentem muzycznym, kompozytorem i inżynierem dźwięku. Ukończyłem SAE (School of Audio Enginering) w Paryżu. Po 16 latach intensywnej pracy we Francji jako realizator nagrań, producent oraz kompozytor, wróciłem do rodzinnej Polski, gdzie otworzyłem studio AudioPlanet w Trójmieście. Od wielu lat współpracuję z telewizją, tworząc muzykę głównie do filmów dokumentalnych i seriali. Ponadto nagrywam i pracuję jako producent z wieloma artystami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się na warsztatach oraz jako wykładowca Politechniki Gdańskiej. Jestem też współtwórcą polskiej firmy APS - Audio Pro Solutions, która produkuje aktywne monitory studyjne o światowej renomie.
https://audioplanet.pl/
https://www.facebook.com/AudioPlanetW...
https://www.linkedin.com/in/krisgorski/

Grzegorz Stasiuk: jestem pianistą, kompozytorem, aranżerem i producentem. Prowadzę Studio 7 Piętro - moje prywatne, produkcyjne studio nagrań w Warszawie. Oprócz tego sam jestem muzykiem sesyjnym: studyjnym i koncertowym. Na scenie towarzyszyłem między innymi Krystynie Prońko, Januszowi Radkowi, Maryli Rodowicz, Kasi Wilk czy Andrzejowi Rybickiemu. Przez osiem lat grałem z Maciejem Maleńczukiem & Psychodancing, obecnie jestem związany z zespołem Jacka Wójcickiego. Na co dzień nagrywam i produkuję wielu różnych artystów z polskiej sceny muzycznej.
https://grzegorzstasiuk.pl
https://www.facebook.com/studio7pietro/
https://www.linkedin.com/in/grzegorz-...

Co robimy?

Razem prowadzimy na YouTube cotygodniowy talk-show poświęcony produkcji muzycznej, transmitowany na żywo w każdą środę o godzinie 20:00.

Dlaczego to robimy?

Kierowani narastającą potrzebą dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziedziny produkcji muzycznej, a także chęcią zaprezentowania naszym widzom i słuchaczom ciekawych postaci z krajowej branży muzycznej, w roku 2020 postanowiliśmy wspólnie stworzyć program, pokazujący różne aspekty pracy producenta muzycznego - i nie tylko, bo nasze rozmowy i wywiady mogą w równym stopniu zainteresować także muzyków, kompozytorów, aranżerów, realizatorów dźwięku, managerów muzycznych i inne osoby związane zawodowo lub hobbystycznie z branżą muzyczną.

Jednym z założeń naszego programu jest aktywizacja krajowego środowiska muzycznego, dlatego ważnym elementem każdego odcinka jest udział widzów w dyskusji na żywo poprzez zadawanie pytań, na które my i nasi goście staramy się jak najlepiej odpowiedzieć.

W pierwszej połowie roku 2020 zrealizowaliśmy 10 odcinków w ramach pierwszego sezonu "Na Setkę". Sezon drugi to już 18 odcinków, a od początku roku 2021 ruszył sezon 3! Wszystkie archiwalne odcinki można cały czas obejrzeć na naszym kanale YouTube.

 

Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia?

Ponieważ regularne prowadzenie i promowanie kanału na YouTube, a także profilu i grupy na Facebooku jest nie tylko czasochłonne, ale też związane z pewnymi stałymi kosztami, przyda nam się Twoje wsparcie!

Ponadto mamy w zanadrzu mnóstwo pomysłów na rozwój "Na Setkę", których nie będziemy w stanie zrealizować bez dodatkowych źródeł finansowania - jeśli chcesz pomóc nam w dalszym ulepszaniu programu, a także w kolejnych przedsięwzięciach z nim związanych, zostań jednym z naszych patronów!

 

Co ofiarujemy w zamian?

Zostając Patronem Na Setkę, masz do wyboru kilka progów, w ramach których możesz po prostu wrzucić nam piątaka do kapelusza, postawić nam kawę i zostać wpisanym na honorową tablicę Patronów, uzyskać dostęp do naszej "strefy VIP", otrzymać oficjalny kubek Na Setkę lub nawet wykupić konsultacje lub sesje nagraniowe u któregoś z nas - wybór należy do Ciebie!

 

Dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia w najbliższym odcinku "Na Setkę" oraz... w Strefie VIP!

 

Kris & Grzesiek

Cele Autora

Stałe koszty prowadzenia programu
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 900 zł brakuje
10%
Regularne prowadzenie internetowego talk-show to nie tylko godzina miłej rozmowy z gościem wieczoru i naszymi widzami raz w tygodniu - to również codzienna praca nad kwestiami organizacyjnymi, technicznymi i marketingowymi, a także związane z tym koszty operacyjne. Do tej pory pokrywaliśmy je z własnej kieszeni, ale abyśmy mogli ze spokojem działać i z nadzieją patrzeć w przyszłość, potrzebne nam dodatkowe źródło finansowania na zaspokojenie podstawowych potrzeb Na Setkę.
Na Setkę w formie podcastu
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 400 zł brakuje
6%
Bardzo chcielibyśmy rozwinąć Na Setkę o podcast, ale ponieważ zależy nam na odpowiednim przygotowaniu nagrań audio, konieczna jest ich dodatkowa edycja przez naszego asystenta. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli powierzyć mu tę odpowiedzialną pracę.
Ponadto planujemy w przyszłym podcaście oferować słuchaczom dodatkowy, branżowy content poza cotygodniowymi rozmowami live z YouTube!
Współpraca z grafikiem
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 900 zł brakuje
5%
Naszym kolejnym marzeniem jest stała współpraca z grafikiem, który będzie projektował i przygotowywał regularnie materiały marketingowe zgodnie z identyfikacją wizualną Na Setkę, aby podrasować promocję i budować spójny, profesjonalny obraz marki. Nie będzie to możliwe bez kolejnego, regularnego zastrzyku gotówki.
Upgrade sprzętu i oprogramowania wideo
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 900 zł brakuje
3%
Na realizacji audio i produkcji muzyki znamy się całkiem nieźle, ale dziedzina streamingu wideo to dla nas zupełnie nowa dziedzina, wymagająca pewnego obycia oraz przygotowania technicznego. O ile doświadczenia nabywa się z czasem - a uczymy się dosłownie z dnia na dzień! - to lepsze wyposażenie samo nie chce się zmaterializować... Chcielibyśmy zaoferować Ci dużo lepszą jakość i stabilność obrazu niż do tej pory było to możliwe z użyciem dostępnych nam narzędzi - w tym celu potrzebujemy profesjonalnego oprogramowania do streamingu wideo, a także lepszej kamery dla każdego z nas. Dzięki osiągnięciu tego progu będziemy mogli sukcesywnie ulepszać naszą konfigurację sprzętową z pożytkiem dla wszystkich widzów Na Setkę.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Na Setkę już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Radek Bieńkuński
Radek Bieńkuński
10 zł
Wojtek Sarwa
Wojtek Sarwa
20 zł
Dawid Zieliński
Dawid Zieliński
20 zł
Weronika Górska-Wolniewicz
Weronika Górska-Wolniewicz
50 zł
Konto usunięte
Konto usunięte
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.