1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

To jest próg, przy którym większość Autorów tworzy zamknięte, tajne grupy na Facebooku, do których zaproszenia dostają tylko Ci, którzy płacą. W zamian za opłatę Patroni mogą zadawać pytania, dyskutować z Autorem i oglądać materiały, których on nigdzie nie publikuje. Mam zatem stworzyć taką grupę, a tych co mi nie zapłacą olewać? Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytanie, to proszę, zadaj je, niezależnie od tego czy płacisz czy nie. Ja i tak odpowiadam na wszystkie wiadomości i na prawie wszystkie komentarze. Nie zamykam się do grona płacących mi ludzi.

Jeśli jednak czujesz, że możesz mnie wspomóc taką kwotą, to umieszczę podziękowanie z Twoim imieniem i nazwiskiem, ksywką, nazwą Twojej firmy czy produktu, w opisie pod każdym filmem na YouTube (chyba, że nie chcesz?).

avatar

Nowy użytkownik

Nieprzeciętne Życie

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.