Avatar użytkownika

Nieprzeciętne Życie

1
patron
10 
miesięcznie
5 150 
łącznie
1
patron
10 zł 5 150 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
200 dostępnych miejsc
Każda kwota się liczy - doceniam, że poświęciłeś ją dla mnie!

Zostajesz moim Patronem i realnie przyczyniasz się do rozwoju tworzonych przeze mnie treści. Napisz do mnie na maila, na Facebooku czy gdziekolwiek i powiedz kim jesteś. Na pewno Cię zapamiętam i podziękuję Ci na miarę moich możliwości.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
99 dostępnych miejsc
To jest próg, przy którym większość Autorów tworzy zamknięte, tajne grupy na Facebooku, do których zaproszenia dostają tylko Ci, którzy płacą. W zamian za opłatę Patroni mogą zadawać pytania, dyskutować z Autorem i oglądać materiały, których on nigdzie nie publikuje. Mam zatem stworzyć taką grupę, a tych co mi nie zapłacą olewać? Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytanie, to proszę, zadaj je, niezależnie od tego czy płacisz czy nie. Ja i tak odpowiadam na wszystkie wiadomości i na prawie wszystkie komentarze. Nie zamykam się do grona płacących mi ludzi.

Jeśli jednak czujesz, że możesz mnie wspomóc taką kwotą, to umieszczę podziękowanie z Twoim imieniem i nazwiskiem, ksywką, nazwą Twojej firmy czy produktu, w opisie pod każdym filmem na YouTube (chyba, że nie chcesz?).
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
50 dostępnych miejsc
Inwestujesz w mój kanał niezłą kwotę, a ja chyba zdobyłem Twoje zaufanie. Dziękuję!

Tak, tak, za 30 zł powinieneś już mieć uprawnienia do wybrania tematu na kolejną animację. Wiesz co? Podaj mi ten temat, niezależnie czy płacisz czy nie. A jeśli czujesz, że ja zasługuję na taką kwotę od Ciebie, to bardzo mi miło. Obiecuję spożytkować ją na rozwój kanału.

Ten próg zawiera oczywiście nagrodę z poziomu 10 zł.

50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
Około 50 zł kosztuje książka z górnej półki, a Ty właśnie mi ją zafundowałeś. Dziękuję Ci!

Imię i nazwisko, ksywka, nazwa Twojej firmy, Twojego produktu czy inicjatywy zostanie zamieszczona w animacji - podziękowaniach na końcu każdego nowego filmu na YouTube. Daj mi znać co wirtualna ręka ma zapisywać.

100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Taka kwota zobowiązuje.

Zatem zobowiązuję się stworzyć specjalnie dla Ciebie animację rysunkową. Potrzebujesz prezentacji do szkoły lub firmy? Prezentu dla bliskiej osoby? Reklamy swojego produktu? Napisz czego potrzebujesz! Stworzę dla Ciebie animację na dowolny temat, o długości do 1 minuty.

Ten próg zawiera oczywiście nagrodę z poziomu 50 zł.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
5 dostępnych miejsc
Kto daje takie kwoty? Tego nie wiem. Zapewne coś Cię zmotywowało. Dlatego napisz do mnie i powiedz o co chodzi, bo chyba masz jakieś specjalne życzenia. Wszystko uzgodnimy - jestem do Twojej dyspozycji.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Nieprzeciętne Życie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

YouTuber, tworzę animacje rysunkowe o książkach i wszystkim co ulepsza nasze życie.

Cześć!

Swój kanał na YouTube o nazwie ,,Nieprzeciętne Życie"  uruchomiłem w kwietniu 2016 roku. 

Od czego to wszystko się zaczęło? Zawsze lubiłem czytać książki, głównie z zakresu rozwoju osobistego. Interesowały mnie tematy niezależności finansowej, relacji z ludźmi, związków, sukcesu i rozwoju kariery. Czytałem i czytałem, jednak nic z tego nie wynikało... Rozwój osobisty i rozwiązywanie problemów bardzo mnie interesowały, jednak nie widziałem siebie jako coach, trener czy mówca motywacyjny zagrzewający publiczność. Nie mam takiej śmiałości i polotu. To nie dla mnie.

Ale....! Pojawiło się dla mnie światełko w tunelu - ANIMACJE RYSUNKOWE. Oto odkryłem możliwość podzielenia się swoją wiedzą i przemyśleniami. Mogę wyciągać samą esencję z książek i przedstawić rozwiązania życiowych problemów w formie kilkuminutowej animacji, przy jednoczesnym zachowaniu mojej anonimowości.

W momencie pisania tych słów mój kanał posiada ponad 60 tys. subskrybentów. Tworzę filmiki / animacje w ramach kilku serii:

  • Animacja książek - animacje o książkach, głównie z zakresu rozwoju osobistego, rzadziej na tematy rozrywkowe i geopolityczne.
  • Draw my life - animacje przedstawiające biografie ludzi sukcesu. 
  • Inne animacje - niektóre tematy nie są oparte na książkach, tylko na filmach, publikacjach czy moim doświadczeniu. 

Oto moje animacje:

Wciąż poszerzam swój warsztat. Planów i pomysłów mam wiele, znacznie więcej niż czasu na ich realizację. Moje przyszłe cele związane z działalnością na YouTube:

  • Tworzenie animacji innego gatunku, co wymaga inwestycji w nowe oprogramowanie i sprzęt. Nie chcę skupiać się tylko na animacjach rysunkowych.
  • Nagrywanie tradycyjnych filmików, vlogów, serii Q & A przy użyciu kamery - w końcu kiedyś trzeba będzie pokazać twarz.

Cel nadrzędny to tworzenie najbardziej wartościowej treści dla Was. Wszystkie moje siły angażuję w tworzenie jak najlepszych filmików i animacji, dzięki którym każdy z Was będzie mógł ulepszyć swoje życie. Na pomaganiu Wam w rozwiązywaniu Waszych problemów zależy mi najbardziej!

Cele Autora

Podstawowe prowadzenie kanału na YouTube
  • 500 zł miesięcznie
  • 490 zł brakuje
2%
Prawda jest taka, że kanał oczywiście już istnieje i istnieć będzie. Robię go dla przyjemności, bez względu na koszty - chodzę do pracy na 8h dziennie i opłacam go z moich oszczędności.

Subskrypcja programu VideoScribe, w którym pracuję to 25 Euro miesięcznie, czyli w przeliczeniu 100 zł na miesiąc.
Koszt przeciętnej książki, na podstawie której tworzę filmik, wynosi średnio 30 zł. Koszt większych pozycji to już średnio 50 zł. Zainwestowałem w laptop z ekranem dotykowym do rysowania za 3400 zł, dodatkową bazę rysunków za 2000 zł, profesjonalny mikrofon pojemnościowy za 500 zł oraz dysk zewnętrzny za 300 zł. Do tego inne, mniejsze ale potrzebne narzędzia jak rysiki, popfiltry itp. To już kupiłem i na tym pracuję. Nie narzekam, bo uważam, że było warto (!), ale przedstawiam realia poniesionych już kosztów.

Dobre animacje powstają na dobrym sprzęcie i oprogramowaniu. Kolejne programy, które chciałbym włączyć do swojego warsztatu animacji to oczywiście kolejne koszty, średnio każdy program to 100 zł miesięcznie. Sprzęt jest znacznie droższy. Inwestycja w sprzęt i oprogramowanie to niekończąca się historia.
Cel 500 zł miesięcznie pozwoli mi na opłacenie podstawowych kosztów kanału i odkładanie na inwestycje w sprzęt i programy. Kanał będzie się rozwijać!
Poświęcenie się w całości działalności na YouTube
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 990 zł brakuje
0%
Jeśli dzięki Wam ten cel zostanie osiągnięty, to otworzycie mi możliwość zmiany mojego życia i podejścia do działalności na YouTube o 180 stopni.
Aktualnie dziennie spędzam 8h w pracy na etacie, a na kanał poświęcam jedynie kilka godzin wieczorami. Osiągając ten cel, będę mógł 8h pracy na etacie zamienić na pełnowymiarową działalność na YouTube, a więc dostarczać Wam najlepszą wartość, w największej ilości filmików, jaką tylko mam moc stworzyć. To przejście z progu amatora na profesjonalną działalność.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Nieprzeciętne Życie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
5 zł
Jakub Mrozek
Jakub Mrozek
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Szymon Struniawski
Szymon Struniawski
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.