Nieprzeciętne Życie

W Patronite od 13.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3045

Liczba Patronów: 2175

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
15 miesięcznie
4 975 łącznie

Podstawowe prowadzenie kanału na YouTube

500 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

485 zł

brakuje

Prawda jest taka, że kanał oczywiście już istnieje i istnieć będzie. Robię go dla przyjemności, bez względu na koszty - chodzę do pracy na 8h dziennie i opłacam go z moich oszczędności.

Subskrypcja programu VideoScribe, w którym pracuję to 25 Euro miesięcznie, czyli w przeliczeniu 100 zł na miesiąc.
Koszt przeciętnej książki, na podstawie której tworzę filmik, wynosi średnio 30 zł. Koszt większych pozycji to już średnio 50 zł. Zainwestowałem w laptop z ekranem dotykowym do rysowania za 3400 zł, dodatkową bazę rysunków za 2000 zł, profesjonalny mikrofon pojemnościowy za 500 zł oraz dysk zewnętrzny za 300 zł. Do tego inne, mniejsze ale potrzebne narzędzia jak rysiki, popfiltry itp. To już kupiłem i na tym pracuję. Nie narzekam, bo uważam, że było warto (!), ale przedstawiam realia poniesionych już kosztów.

Dobre animacje powstają na dobrym sprzęcie i oprogramowaniu. Kolejne programy, które chciałbym włączyć do swojego warsztatu animacji to oczywiście kolejne koszty, średnio każdy program to 100 zł miesięcznie. Sprzęt jest znacznie droższy. Inwestycja w sprzęt i oprogramowanie to niekończąca się historia.
Cel 500 zł miesięcznie pozwoli mi na opłacenie podstawowych kosztów kanału i odkładanie na inwestycje w sprzęt i programy. Kanał będzie się rozwijać!

Poświęcenie się w całości działalności na YouTube

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 985 zł

brakuje

Jeśli dzięki Wam ten cel zostanie osiągnięty, to otworzycie mi możliwość zmiany mojego życia i podejścia do działalności na YouTube o 180 stopni.
Aktualnie dziennie spędzam 8h w pracy na etacie, a na kanał poświęcam jedynie kilka godzin wieczorami. Osiągając ten cel, będę mógł 8h pracy na etacie zamienić na pełnowymiarową działalność na YouTube, a więc dostarczać Wam najlepszą wartość, w największej ilości filmików, jaką tylko mam moc stworzyć. To przejście z progu amatora na profesjonalną działalność.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Szymon Struniawski
Szymon Struniawski
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Jakub Mrozek
Jakub Mrozek
Próg: 10 zł
Ewa Druzgalska-Divljak
Ewa Druzgalska-Divljak
Próg: 10 zł