1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Dzięki Tobie nie przestaję się uśmiechać, a nawet jeśli akurat twarz jest poważna, to radość można dostrzec w moich oczach. Są pełne wdzięczności za Twoje wsparcie. Jest większe, więc i moją wdzięczność chcę wyrazić w odpowiedni sposób.

Nie tylko Twoje imię i nazwisko (lub podpis, jaki podasz) pojawi się w gronie Patronów na stronie z bajkami (jeśli nie masz nic przeciwko temu), ale też do stworzonej dla Ciebie galerii prac plastycznych, będzie mogło trafić aż do 8 obrazków w ciągu miesiąca. O istnieniu galerii prac Twojej pociechy, dowiedzą się też obserwujący profil strony w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, w przyszłości Instagram). Jednorazowa informacja z linkiem do galerii pojawi się po ok. 3 miesiącach od jej założenia.
To jednak nie wszystko :)

Za każdym razem, gdy upłyną 3 miesiące Twojego patronowania, możesz przesłać do mnie propozycję jednego tematu, który chciałbyś, aby został ubrany w bajkową historię i dzięki temu, by lepiej zrozumiało go Twoje dziecko.
Informację o tym, która to będzie bajka, otrzymasz w osobnym mailu, gdy ta będzie już gotowa i pojawi się na stronie.

100 zł miesięcznie

Jesteś na samym szczycie wsparcia, dlatego i moje podziękowania będą wyjątkowe.

Dzięki Tobie bowiem, mogę jeszcze pełniej zanurzyć się w świat bajkowych historii i tym samym tworzyć kolejne opowieści, do czego tym razem w wyjątkowy sposób zapraszam również Ciebie i Twoją pociechę.

Zanim jednak przejdę do konkretów, chcę tylko przypomnieć, że w ramach moich podziękowań:

- Nie tylko Twoje imię i nazwisko (lub podpis, jaki podasz) pojawi się w gronie Patronów na stronie z bajkami (jeśli nie masz nic przeciwko temu), ale też do stworzonej dla Ciebie galerii prac plastycznych, będzie mogło trafić aż do 12 obrazków w ciągu miesiąca.

- O istnieniu galerii prac Twojej pociechy, dowiedzą się też obserwujący profil strony w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, w przyszłości Instagram). Jednorazowa informacja z linkiem do galerii pojawi się po ok. 3 miesiącach od jej założenia.

- Możesz też co trzy miesiące przesyłać propozycję 1 tematu, który ubiorę w bajową historię i zamieszczę na stronie. Dam znać, gdy tylko się pojawi.

Jak zapewne się domyślasz, to nie wszystko, co przygotowałem w tym progu dla Ciebie i Twojej pociechy.

Po pół roku Twojego patronowania możesz zaproponować nowego bohatera moich bajek (ze świata zwierząt) wraz z jego imieniem i cechami, które posiada. Być może Twoja pociecha ma ulubione zwierzątko i to ono dołączy do przyjaciół z Pogodnego Ogrodu i zostanie częścią bajkowej rodziny. Szczegóły na temat informacji, których będę potrzebował do stworzenia tej postaci, otrzymasz w osobnym mailu. Kolejnych bohaterów możesz proponować po upływie każdych kolejnych pięciu miesięcy Twojego wsparcia jako Patrona. Każdy bohater będzie gościł w bajkach dopóty, dopóki Ty będziesz Patronem na tym progu wsparcia.

avatar

Nowy użytkownik

Nie Tylko Bajki

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.