1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

500 zł miesięcznie

Kanapka doskonała
Mordeczko! Takie pińcetplus, to ja rozumiem! I to bez przewijania! Za ten hajs można kupić kanapkę doskonałą! Chleb, smalec, skwarki, cebula, ogórek, a nawet szczypta soli i kropelka octu! Mordo! Tu chyba nawet posypka ze złota wchodzi w grę! Kłaniam się w pas!
W nagrodę napiszę dla Ciebie tekst na zamówienie, o czym tylko marzysz. Felietonik, rymowankę, wiersz, co zechcesz, oczywiście o rozsądnej długości ;) Wrzucę gdzie chcesz! Walnę dedykację i zaklaskam uszami. Mordeczko Szczerozłota, Panie Kierowniku, za pięć stówek, to ja mogę Szanownej Mordeczce nawet odręcznie coś napisać, analogowo, długopisem i wysłać. Mordeczka da znać co woli.
(Nagroda przysługuje każdemu patronowi raz na pół roku. Przed wybraniem progu skonsultuj się ze mną żeby wybrać temat. Nagroda po minimum 3 miesiącach wsparcia).

Przysługują Ci nagrody z poprzednich progów.

avatar

Nowy użytkownik

Niewyparzona Pudernica

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.