Niewyparzona Pudernica

W Patronite od 27.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1113

Liczba Patronów: 930

Zostań Patronem
Kup na prezent
16 patronów
380 miesięcznie
3 530 łącznie
Niewyparzona Pudernica – dla przyjaciół Pudi, dla poważnych instytucji Wioletta Pyzik. Pisząca - praktykująca, w sieci jestem aktywna od 8 lat, na świecie od 88 roku. Widzę, słyszę i piszę!

O Autorze

Niewyparzona Pudernica – dla przyjaciół Pudi, dla poważnych instytucji Wioletta Pyzik. Pisząca - praktykująca, w sieci jestem aktywna od 8 lat, na świecie od 88 roku. Widzę, słyszę i piszę. Czasami widzę za dużo, słyszę za wiele, piszę za ostro i mówię za szczerze.
 

Zamiast lukru wolę chleb ze smalcem, ogórkiem kiszonym i cebulą. Zamiast szampana pijam krafty. Kocham pisać, kocham się uśmiechać, kocham zwiedzać i kocham jeść. Święty spokój to mój ulubiony stan. Zwierzę salonowe, kanapa w salonie to moje centrum dowodzenia. Nie wiem co to trema, nie boję się spadochronu, ani wystąpień publicznych, ale czekolady nie tknę.

Znajoma milionerka mówi o mnie, że jestem „jak chmura brokatu w pochmurny dzień”. Debiutancka książka „Narodowe Kalendarium Prawdziwego Polaka”, to dopiero początek. Ktoś w końcu musi wygryźć Remka. I Wojewódzkiego. I kilka innych osób ;)

Jestem fetyszystką kanap w śniadaniówkach. Zaliczyłam wszystkie. Te zakazane jeszcze przed sezonem na osiem gwiazd ;) Miałam trochę wywiadów. Między innymi w Wysokich Obcasach i radiu. Liczne publikacje na mój temat krążą także w portalach internetowych. Nieodpłatnie wspieram browar Incognito. Dzięki temu mam piwo sygnowane własną nazwą – Niewyparzona Pudernica.
 

Rozkręciłam kilka grubych inb, przez co zostało naprostowanych kilka ważnych lub mniej ważnych spraw i przekrętów. Piszę prawdę, dlatego dla niektórych firm jestem niewygodna. Dla niektórych szczerość jest kontrowersyjna. Współpracom robię ostrą selekcję i przyjmuję niewiele. Zdecydowanie częściej wspieram różne akcje charytatywne.

Do kilku lat współpracuję z Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Wspólnie przeprowadziliśmy kilka akcji. W ostatnim czasie działam intensywnie jako wolontariusz w lokalnym punkcie przyjmowania i wydawania darów. Rozładunek tirów mam w małym paluszku. Ubieram całe rodziny, wydaję spożywkę, chemię, kosmetyki i robię to co akurat jest potrzebne 7 dni w tygodniu. Mam zamiar robić to tak długo jak trzeba, a po wojnie będę nadal pomagać innym potrzebującym.

Dlaczego Patronite?

Właśnie po to, żeby móc pomagać innym i żeby nie zabrakło mi na rachunki ;) Oprócz tego chciałabym więcej pisać dla moich odbiorców. Chcę napisać drugą książkę. Jeśli sytuacja pozwoli – chciałabym ją wydać bez wsparcia wydawnictwa, ale na ten moment jest to dla mnie finansowo niemożliwe.

A resztę przejem, bo ja lubię jeść ;) Takie moje małe marzenie to podróże kulinarne. Niekoniecznie bardzo odległe, ale smaczne. Może jutuby z konsumpcji? Mogłabym opłacić montażystę i jeść do rozpuku ;) Patronite da mi trochę wolności i dużo możliwości.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Gabriela Sievers
Gabriela Sievers
Próg: 50 zł
Aleksandra Weder Sawicka
Aleksandra Weder Sawicka
Próg: 50 zł
Jaroslaw Zielinski
Jaroslaw Zielinski
Próg: 25 zł
Izabella Olszewska
Izabella Olszewska
Próg: 10 zł
Katarzyna Ziembicka
Katarzyna Ziembicka
Próg: 10 zł