Avatar użytkownika

Niewyparzona Pudernica

12
patronów
285 
miesięcznie
7 545 
łącznie
12
patronów
285 zł 7 545 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Skwarek
Jest tu jakiś cwaniak? To daj piątaka! Piątak to jak przybicie piątki. Jak wspaniały, chrupiący skwarek na mojej kanapce – niby nic, a smak o niebo lepszy!
Każdy piątakowy skraweczek prosto z serca to dla mnie jak uśmiech w kiepski dzień. Skwarek jest niezobowiązujący, symboliczny i niezwykle miły. Dziękuję!
10 zł miesięcznie
Smalec
Dokładnie tyle kosztuje słoik mojego ulubionego smalcu. Jeśli dajesz mi dyszkę, to jakbyś dzielił się ze mną smalcem, a to najwyższa forma uznania!
W zamian za to zapraszam Cię do zamkniętej grupy na FB, gdzie wspólnie pośmieszkujemy, może stworzymy jakiś ciekawy projekt, a może zjemy se smalec na lajwie. Smalec is the limit!
25 zł miesięcznie
Chleb
Niby chleb jeszcze tyle nie kosztuje, ale z naciskiem na jeszcze. Na szczęście chleb piekę sama, a tyle kosztuje wór dobrej mąki. Ponieważ fundujesz mi mąkę, to ja z tego upiekę cos dobrego. Oferuję dostęp do spotkania Q&A raz w miesiącu na platformie Patronite.

Przysługuje Ci nagroda z poprzedniego progu.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
27 dostępnych miejsc
Flaszka
Dobra, nie czarujmy się. Powiem wprost – kierowniku to na flaszkę, nie będę ściemniać, że bez popity kanapka wejdzie. Zawsze wolałeś dać panu Mieciowi, który mówił wprost, że to na flaszeczkę, niż komuś kto bajerował, że to na ratowanie słoni na Grenlandii. Tak jest i teraz.
W zamian tego browarka, herbatkę, kawusie, czy co lubisz mieć we flaszce, dostaniesz ode mnie jednorazowy, imienny Certyfikat Honorowego Patrona Pudi (PDF).

Przysługują Ci nagrody z poprzednich progów.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
30 dostępnych miejsc
Ogórek kiszony
Za stówkę można kupić całkiem dużo kiszonych ogórków! Pewnie beczkę! A Ty wolałeś przekazać tę kwotę mi! Jestem Ci bardzo wdzięczna, w zamian trafisz na listę moich Patronów w przypiętym poście na FB.
Koniecznie daj mi znać jeśli chcesz pozostać anonimowy lub podpisać się pseudonimem.

Przysługują Ci nagrody z poprzednich progów.
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
10 dostępnych miejsc
Cebula
Nie wyobrażam sobie mojej kanapki doskonałej bez narodowego warzywa. Cebula musi być! 250 złotych to cały wór tego słodkiego przysmaku. Dziękuję, że dzięki Tobie moje życie będzie pachnieć cebulowym aromatem!
Pokażę Ci moją radość podczas prywatnej wideorozmowy. Pogadamy ze sobą minimum pół godzinki o czym tylko chcesz, nawet jeśli nie lubisz cebuli ;)
(Nagroda przysługuje każdemu Patronowi raz na pół roku).

Przysługują Ci nagrody z poprzednich progów.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
Kanapka doskonała
Mordeczko! Takie pińcetplus, to ja rozumiem! I to bez przewijania! Za ten hajs można kupić kanapkę doskonałą! Chleb, smalec, skwarki, cebula, ogórek, a nawet szczypta soli i kropelka octu! Mordo! Tu chyba nawet posypka ze złota wchodzi w grę! Kłaniam się w pas!
W nagrodę napiszę dla Ciebie tekst na zamówienie, o czym tylko marzysz. Felietonik, rymowankę, wiersz, co zechcesz, oczywiście o rozsądnej długości ;) Wrzucę gdzie chcesz! Walnę dedykację i zaklaskam uszami. Mordeczko Szczerozłota, Panie Kierowniku, za pięć stówek, to ja mogę Szanownej Mordeczce nawet odręcznie coś napisać, analogowo, długopisem i wysłać. Mordeczka da znać co woli.
(Nagroda przysługuje każdemu patronowi raz na pół roku. Przed wybraniem progu skonsultuj się ze mną żeby wybrać temat. Nagroda po minimum 3 miesiącach wsparcia).

Przysługują Ci nagrody z poprzednich progów.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
Deser z tatara!
Uszanowanko Czcigodny Kierowniku, Panie Prezesie Złoty! Pan jest mój Tatarowy Książę i Mecenas Twórczości Pudernicowatej!
Za takie wsparcie to my się dogadamy na osobności. Może przy tym tatarku? Może książeczkę z autografem dla Mordeczki? A może jakieś inne nagrody? Całuję rączki, przed wpłatą zapraszam na dogadanie przywilejów na moim mailu niewyparzona@gmail.com
(Nagroda dominimum 3 miesiącach wsparcia).

Przysługują Ci nagrody z poprzednich progów.
8000 zł miesięcznie
Wybierz 8000 zł
2 dostępne miejsca
To się nie wydarzy
Kategoria stworzona na wypadek, gdyby akurat ktoś z listy najbogatszych ludzi w kraju chciał mnie wesprzeć.
To się nie wydarzy. Ale jeśli jednak, to wypijemy sobie słodką kawusię, czy coś. Dogadamy sprawę.
Skontaktuj się ze mną zanim wybierzesz ten próg. Z lekarzem też się skontaktuj, bo nie chcę mieć nikogo na sumieniu.
Limit 2 osoby, gdyby przypadkiem syn koleżanki Twojej starej tez miał 8 koła na zbyciu.

Przysługują Ci nagrody z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Niewyparzona Pudernica w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Niewyparzona Pudernica – dla przyjaciół Pudi, dla poważnych instytucji Wioletta Pyzik. Pisząca - praktykująca, w sieci jestem aktywna od 8 lat, na świecie od 88 roku. Widzę, słyszę i piszę!

Niewyparzona Pudernica – dla przyjaciół Pudi, dla poważnych instytucji Wioletta Pyzik. Pisząca - praktykująca, w sieci jestem aktywna od 8 lat, na świecie od 88 roku. Widzę, słyszę i piszę. Czasami widzę za dużo, słyszę za wiele, piszę za ostro i mówię za szczerze.
 

Zamiast lukru wolę chleb ze smalcem, ogórkiem kiszonym i cebulą. Zamiast szampana pijam krafty. Kocham pisać, kocham się uśmiechać, kocham zwiedzać i kocham jeść. Święty spokój to mój ulubiony stan. Zwierzę salonowe, kanapa w salonie to moje centrum dowodzenia. Nie wiem co to trema, nie boję się spadochronu, ani wystąpień publicznych, ale czekolady nie tknę.

Znajoma milionerka mówi o mnie, że jestem „jak chmura brokatu w pochmurny dzień”. Debiutancka książka „Narodowe Kalendarium Prawdziwego Polaka”, to dopiero początek. Ktoś w końcu musi wygryźć Remka. I Wojewódzkiego. I kilka innych osób ;)

Jestem fetyszystką kanap w śniadaniówkach. Zaliczyłam wszystkie. Te zakazane jeszcze przed sezonem na osiem gwiazd ;) Miałam trochę wywiadów. Między innymi w Wysokich Obcasach i radiu. Liczne publikacje na mój temat krążą także w portalach internetowych. Nieodpłatnie wspieram browar Incognito. Dzięki temu mam piwo sygnowane własną nazwą – Niewyparzona Pudernica.
 

Rozkręciłam kilka grubych inb, przez co zostało naprostowanych kilka ważnych lub mniej ważnych spraw i przekrętów. Piszę prawdę, dlatego dla niektórych firm jestem niewygodna. Dla niektórych szczerość jest kontrowersyjna. Współpracom robię ostrą selekcję i przyjmuję niewiele. Zdecydowanie częściej wspieram różne akcje charytatywne.

Do kilku lat współpracuję z Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Wspólnie przeprowadziliśmy kilka akcji. W ostatnim czasie działam intensywnie jako wolontariusz w lokalnym punkcie przyjmowania i wydawania darów. Rozładunek tirów mam w małym paluszku. Ubieram całe rodziny, wydaję spożywkę, chemię, kosmetyki i robię to co akurat jest potrzebne 7 dni w tygodniu. Mam zamiar robić to tak długo jak trzeba, a po wojnie będę nadal pomagać innym potrzebującym.

Dlaczego Patronite?

Właśnie po to, żeby móc pomagać innym i żeby nie zabrakło mi na rachunki ;) Oprócz tego chciałabym więcej pisać dla moich odbiorców. Chcę napisać drugą książkę. Jeśli sytuacja pozwoli – chciałabym ją wydać bez wsparcia wydawnictwa, ale na ten moment jest to dla mnie finansowo niemożliwe.

A resztę przejem, bo ja lubię jeść ;) Takie moje małe marzenie to podróże kulinarne. Niekoniecznie bardzo odległe, ale smaczne. Może jutuby z konsumpcji? Mogłabym opłacić montażystę i jeść do rozpuku ;) Patronite da mi trochę wolności i dużo możliwości.

 

Cele Autora

Na smalec bez umiaru
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 715 zł brakuje
28%
Tysiąc złotych to z jednej strony niewiele - jedne zakupy w Biedrze, z drugiej to aż 100 słoików smalcu z Roztocza! 100 słoików smalcu miesięcznie nawet ja nie przerobię, bo mnie rozsadzi, ale taka kwota pozwoli na bezproblemowe ogarnięcie podstaw okołopisankowych. Bez problemu opłacę sobie hosting, domenę, oprawę bloga, który z braku czasu lekko się przykurzył, ale koszty nadal ponosi. Raz w miesiącu będę mogła też zjeść Wasze zdrowie poza moją kuchnią. Na wyprawy kulinarno-zwiedzankowe oczywiście Was zabiorę przy pomocy moich social media.
Na chleb do smalcu
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 715 zł brakuje
14%
Dwa tysie, to już sensowna kwota! Nie będę musiała jeść samego smalcu, upiekę sobie do niego chleb! Oprócz tego będę mogła częściej jeździć w miejsca, w których potrzebne są moje nadprzyrodzone moce. Kto mnie czyta, ten wie, że jestem jak Krysia Tuchałowa, tam gdzie się pojawię dzieją się dziwne rzeczy. Nie żeby specjalnie… ale od lat naciskacie żebym na Wiejską częściej jeździła ;) Przy takim zabezpieczeniu mogłabym też ograniczyć pracę na rzecz pisania dla Was większej ilości tekstów.
Na ogórki kiszone do chleba i smalcu
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 715 zł brakuje
9%
Trzy tysiące to pełny zestaw, który zaspokaja moje podstawowe pragnienia. Przy tej kwocie mogę w końcu odgrzebać bloga, może nawet You Tube? Nie muszę zamartwiać się, czy zlecenie wypali, a współpraca pojawi się przed rachunkiem za internet ;) Bez większych trosk będę mogła zabierać Was w różne miejsca, żreć, komentować otaczający świat i oczywiście jeść chleb ze smalcem i kiszonym ogórkiem!
Złota cebula świętego spokoju!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 715 zł brakuje
5%
Cel, którego osiągnięcie byłoby tak wspaniałe, że aż nie do końca wierzę, że jest osiągalny. Ale potrzymajcie mi piwo! Zróbmy to! Pokażcie mi, że pięć koła jest do ogarnięcia za moje 8 lat pisania. A może nawet to przebijecie? Niezbadane są ścieżki moich Lubiczy! Przy tej kwocie kupujecie mi święty spokój. O nic się nie martwię. Jestem cała dla Was! Siadam i piszę kolejną książkę. Wolontariat, akcje charytatywne? Chętnie będę ciężko pracować dla innych. Może nawet udałoby się zrobić jakiś zjazd PudiTeam? Mordeczki, za pięć koła to ja mogę się już tylko rozwijać – jeździć, pisać, nagrywać, zainwestować w lepszy sprzęt i jebnąć dodatkowe zlecenia. Marzenie! A marzenia przecież się spełniają! Tak, złota cebula to must have do mojej kanapki z ogórkiem i smalcem!
Toż to szok!
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 715 zł brakuje
2%
To się po prostu nie uda. Ale gdyby jednak, to stawiam wszystkim patronom piwo. Niewyparzoną Pudernicę oczywiście!W tym pułapie robimy imprezę, a ja jestem Pudi na 200 pro, nie odkleję się od internetów i działam jakby jutra miało nie być!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Niewyparzona Pudernica już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jaroslaw Zielinski
Jaroslaw Zielinski
25 zł
Mariusz Kozak
Mariusz Kozak
10 zł
Maja Pyzik
Maja Pyzik
25 zł
Renata Markowska
Renata Markowska
10 zł
Gabrysia Biernacka
Gabrysia Biernacka
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.