1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

200 zł miesięcznie

Chcesz się pochwalić podcastem, blogaskiem, zbiórką lub inną fajną inicjatywę? A może po prostu usłyszeć swoje nazwisko w najlepszym podcaście po tej stronie Mississippi? Zostać patronem imiennym? Nic prostszego. Ten próg jest właśnie do tego. Zanim go opłacisz odezwij się do nas i zaproponuj opis, który mamy przeczytać na końcu odcinka (do 300 znaków, nasze odcinki mają ponad 100% przesłuchalność). Jeżeli inicjatywa i opis będą zgodne z naszymi sumieniami, damy ci znać, że możesz opłacić próg i czekać do najbliższego odcinka!

PS Imię i nazwisko lub ksywa każdego patrona - niezależnie od progu - znajdzie się w napisach, które dołączać będziemy do naszych następnych produkcji jutubowych (poza tymi, w których zapomnimy tego zrobić)

avatar

Nowy użytkownik

Niezatapialni

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.