1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

200 zł miesięcznie

ALLY PALLY

Już z dala pachnie tu ogromną legendą. Najpierw zobaczysz Lakeside Leisure Complex, a później ogromne jezioro Wharfenden. Jest klimat do gry, ale także do wypoczynku. Czy może być lepiej?

Za to kupisz już całkiem niezłe lotki. Wow! Mimo to chcesz przekazać te pieniądze nam! Choć to liczba wciąż mniejsza niż tytuły, które zdobył w PDC Phil Taylor, to dla nas jest to prawie szczyt. Na tym etapie materialne nagrody już nie wchodzą w grę. Potrzeba czegoś więcej. Poza wszystkimi prezentami z poprzednich progów:

– raz w tygodniu będziesz mógł spędzić godzinę przy tarczy z Kubą Łokietkiem, jeśli tylko masz kamerkę i połączenie internetowe. Poza rozegraniem meczu będzie możliwość pogadania, pośmiania się i sprawdzenia umiejętności rywala :)

avatar

Nowy użytkownik

Nocna Liga Darta

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.