Avatar użytkownika

Łączy Nas Dart

17
patronów
680 
miesięcznie
18 530 
łącznie
17
patronów
680 zł 18 530 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie

Trafiłeś do naszego pubu! Oczywiście, pożyczymy Ci lotki. Weź piwo i usiądź przy stole.

Trafiłeś podwójne pięć. Rzadko lubiane, ale gdy już się je trafi, to daje ogromną satysfakcję. Nam najbardziej. Dzięki, że pomagasz nam się rozwijać. High (double) five! Po tej wpłacie:

twój nick lub imię i nazwisko zostanie umieszczone (jeśli będziesz chciał/chciała) na specjalnej planszy wyświetlanej w trakcie każdej naszej transmisji.
Obrazek progu
30 zł miesięcznie

Tarcza numer 7. Grasz z Devonem Petersenem. Obok Dimitri van den Bergh mierzy się z Nathanem Aspinallem.. 128 darterów w hali. Jesteś wśród najlepszych...

Rzucasz niedaleko od podwójnej dziesiątki, ale w znacznie trudniejsze pole, a ręka drży coraz bardziej. Dlatego ten trud chcemy docenić wyjątkowo! Otrzymujesz rzeczy z poprzednich progów, ale dodatkowo także:

- jeśli zostaniesz Patronem do 28 listopada 2023, to twoje nazwisko znajdzie się w Przewodniku MŚ 2024 Łączy Nas Dart;
- po 28 listopada 2023 otrzymasz spersonalizowaną opaskę na rękę Łączy Nas Dart (przy minimum trzech miesiącach wsparcia).
Obrazek progu
50 zł miesięcznie

Jeśli byłeś tam choć raz, to wiesz, że wrócisz znów. Po lewej ogromna karuzela, po prawej aquapark z gigantycznymi zjeżdżalniami. W centrum scena, na której za moment obejrzysz finał UK Open. Witamy w Minehead!

BULLSEYE! Jeśli w głowie usłyszałeś głos Wayne'a Mardle'a, to oznacza, że jesteś nie tylko naszym fanem, lecz również wielkim sympatykiem darta! Ustrzeliłeś najmniejsze pole na tarczy, ale nagrody nie mogą być proporcjonalnie nieduże. Poza wcześniejszymi rzeczami możesz liczyć na:

– pierwszeństwo oraz możliwość wyboru dogodnej godziny w otwartych turniejach Nocnej Ligi Darta.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie


Ahoj! Widzisz morze pomarańczowych koszulek? Zapnij pasy, bo zaraz będziesz miał okazję przeżyć widowisko z jedną z najlepszych publiczności na świecie. Barney Army czeka, a "Eye Of The Tiger" już rozbrzmiewa z głośników.

Takiego pola już nie ma na tarczy. Tak samo nie ma słów, którymi moglibyśmy opisać to, jak bardzo jesteśmy wdzięczni. Jesteś turbofanem Nocnej Ligi Darta lub po prostu nie masz na co wydawać pieniędzy. Nie szkodzi. My wiemy, w jaki sposób je zainwestować. A Ty w tej inwestycji będziesz wygranym! Poprzednie granty masz gwarantowane, a poza tym:

– będziesz mógł przyjechać i skomentować razem z nami spotkania Nocnej Ligi Darta i wziąć czynny udział we współorganizacji turnieju

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Łączy Nas Dart w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kompleksowo zajmujemy się dartem, zwanym przez niektórych lotkami, rzutkami, a nawet... strzałkami. Prowadzimy portal informacyjny Łączy Nas Dart, a także organizujemy turnieje pod szyldem Nocnej Ligi Darta. Nieważne czy chcesz grać, czy chcesz czytać - zapraszamy Cię do nas!

Kim jesteśmy? 

Pasjonatami, fanami sportu, ludźmi, którzy lubią działać i robić coś dla innych. Jest nas czterech: Adam, Robert, Mariusz i Kuba. Staramy się tworzyć coś, co sami z chęcią byśmy oglądali i do tej pory całkiem dobrze nam to wychodzi. 

Co robimy? 

Propagujemy darta w Polsce. Podnosimy z kanap ludzi, którzy szukają zajęcia w życiu. Aktywizujemy sportowych amatorów, którzy do tej pory nie mieli odwagi lub chęci rywalizacji. Organizujemy dla nich turnieje darterskie, w trakcie których priorytetem jest dobra zabawa. 

Nocna Liga Darta została powołana do życia by stworzyć Wam idealne warunki do gry. Chcemy jednak być rozpoznawalni nie tylko z dobrze zorganizowanych turniejów. Zależy nam, by NLD była platformą do wymiany poglądów na temat darta, do zwiększania Waszej darterskiej wiedzy czy też pomocy tym, którzy dopiero stawiają w tej dyscyplinie pierwsze kroki. 

Nie zamykamy się jednak na amatorów. Chcemy też być miejscem, do którego chętnie przybywają "weterani" szukający gry na wysokim poziomie, ale również odpowiedniego "opakowania" rywalizacji.

Stąd też zdecydowaliśmy się poszerzyć nasze portfolio i obecnie działamy jako Łączy Nas Dart. To portal internetowy, gdzie fani mogą znaleźć aktualności z całego świata, informacje na temat ogólnopolskich i zagranicznych turniejów, a także przejrzeć historię naszej działalności. Chcemy tworzyć tę stronę internetową dla wszystkich jako podstawowe miejsce wiedzy o tej dyscyplinie. 

Dlaczego dart? 

Po pierwsze dlatego, że to sport nadal niezbyt popularny w Polsce, a my jesteśmy jego fanami. Chcemy zarażać pasją i pokazać, że nie ma dyscypliny, którą można łatwiej uprawiać. Nikt nie jest wykluczony. Możesz być chudy, gruby, wysportowany lub nie. Możesz codziennie biegać maratony lub popołudnia spędzać popijając piwo, przegryzając słonymi paluszkami. Możesz być kobietą, która rywalizuje na równi z mężczyznami. Możesz mieć 13 lat i ogrywać pięćdziesięciolatka z łatwością. Dart NIKOGO nie spycha na drugi plan. 

Po drugie dlatego, że chcemy przecierać szlaki i robić rzeczy na najwyższym poziomie. Choć dart narodził się w Polsce dziesiątki lat temu, to wciąż są w nim niezagospodarowane przestrzenie. To ziemia, która mimo regularnej uprawy nadal nie obrodziła w bogate plony. Chcemy być współodpowiedzialni za rozwój sportu w naszym kraju i mamy na to plan. 

Po trzecie dlatego, że nie potrafimy usiedzieć w miejscu. Nocna Liga Darta i Łączy Nas Dart to tylko część naszego portfolio. Wcześniej powstały Nocna Liga Halowa i Strefa 6. Dzięki tym projektom wielu fanów piłki nożnej może mierzyć się w pełni profesjonalnych ligach, a to wszystko można oglądać za darmo w Internecie. W trakcie pandemii rozgrywanie dużych futbolowych rozgrywek było znacznie utrudnione, stąd narodził się pomysł, aby powołać do życia NLD. 

Po czwarte dlatego, że doceniamy trud, który wkładają inni propagatorzy darta. Zawodnicy, którzy od lat mierzą się w międzynarodowych rozgrywkach i nie mają odpowiedniego rozgłosu. Organizatorzy turniejów, którzy często ledwo wiążą koniec z końcem i nie otrzymują za to wynagrodzenia. Kibice, którzy wciąż łakną nowych informacji na temat sportu i chcą wiedzieć coraz więcej. Pragniemy Wam wszystkim pomóc, dając platformę do oglądania darta, wymiany doświadczeń i dobrej zabawy.

Dlaczego Patronite?

Zabrzmi banalnie, ale po prostu do realizacji celów. Duże pieniądze na darcie w Polsce zarabia tak naprawdę tylko jedna osoba – Krzysztof Ratajski, który jest jednym z czołowych graczy na świecie. Naszym celem nie jest zarobek. Nie chcemy jedynie dokładać. 

Wiemy, że nie to nie jest już tylko prośba o lajki i subskrypcje. Z pewnością sami oglądacie każdą złotówkę kilka razy. Wiecie jednak jak działamy, a jeśli nie, to zawsze możecie się zapytać tych, którzy widzieli lub sami sprawdzić, wchodząc na nasz profil na YouTube lub Facebooku. Wkładamy w to mnóstwo serca, ale również funduszy, więc jeśli nawet macie dołożyć nam drobne do skarbonki, to będziemy ogromnie wdzięczni. Nie zostawimy Was jednak bez realnej podzięki. Sprawdźcie nasze progi, aby przekonać się, co przygotowaliśmy w zamian. 

Jaki mamy plan działania? Stworzyliśmy nowoczesny serwis internetowy, na którym będą pojawiają się regularne newsy, kalendarz z największymi imprezami, wywiady z polskimi zawodnikami i znacznie więcej. Zrobiliśmy bazę wszystkich graczy, którzy brali lub będą brać udział w naszych turniejach. Z indywidualnymi zdjęciami, statystykami i wynikami. Niewykluczone, że w przyszłości wzbogacona będzie w sklep, w którym będzie można kupić nasze gadżety.

Nie chcemy  zapominać o Was – o tych, którzy z gry w darta czerpią po prostu frajdę i wiedzą, że pewnego poziomu i nie przeskoczą. Według Waszych opinii nasze zawody już stoją na wysokim poziomie, lecz wciąż widzimy wiele rzeczy, które możemy poprawić. Nie da się jednak ukryć, że każda innowacja wiąże się z kosztami. Trochę nas już poznaliście i wiecie, że nie rzucamy słów na wiatr, a udany turniej liczymy nie w zarobionych pieniądzach, ale w dobrych słowach. Kto jeszcze nie widział jak to wygląda – może obejrzeć poniżej.

W skrócie 

Jesteśmy grupą darterskich amatorów, która pragnie zrobić coś dla innych amatorów, ale w pełni profesjonalnie. Chcielibyśmy, aby za kilka lat, a może wcześniej, dart był jednym z najpopularniejszych sportów w kraju. Być może wtedy wielu z Was będzie mogło powiedzieć: "dzięki Nocnej Lidze Darta kibicowałem zanim to było popularne". To byłby miód na nasze uszy. 

Każda złotówka od Was przybliża nas do tej wizji. Nikt nie mówi, że będzie łatwo, ale z takim wsparciem, jakie nam dajecie, możemy przenosić góry. Prośba o pieniądze zawsze jest kłopotliwą sprawą, ale wierzymy, że potraktujecie to nie jak jałmużnę, ale jako bilet do kina na ulubiony film, kubek gorącej kawy o poranku czy wieczorne piwo ze znajomymi. Czyli jak coś, co po prostu weszło Wam w krew i nie możecie bez tego żyć. 

Dziękujemy za każde wsparcie i dobre słowo. Cytując jednego z naszych fanów, z darterskim pozdrowieniem, "alleluja i do tarczy"!

Cele Autora

Strona internetowa Łączy Nas Dart
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 820 zł brakuje
45%
Jak wiecie, od jakiegoś czasu prowadzimy także portal Łączy Nas Dart, który kompleksowo zajmuje się opisywaniem wydarzeń z podwórka krajowego i światowego.

Domena, utrzymanie serwera, stworzenie szaty graficznej, najświeższe treści oraz praca redakcji. Do tego potrzebne nam wsparcie. Wchodzicie w to?
Ekipa filmowa
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 320 zł brakuje
22%
Livestreamy z turniejów, supermecz i rozmowa z Piotrkiem "Zolą" Szulowskim, odpowiednie oświetlenie tarczy i ustawienie kamer, program do liczenia punktów i jego obsługa. Dużo tego, prawda?

Dzięki temu wszystkiemu nie moglibyśmy pokazywać rozgrywek tak jak robimy to teraz. Pomóżcie nam docenić ludzi, którzy dbają o jakość materiałów i transmisji.
Konserwacja i nowy sprzęt
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Włókna w tarczy bardzo szybko wychodzą. Żarówki się przepalają. Kable się przecierają, a sprzęt zużywa. Prąd płynie w gniazdkach i trzeba za niego płacić. Woda i przekąski dla zawodników muszą być.

To teoretycznie drobnostki, ale zebrane w całość często dają sporą sumę. Chcielibyśmy zawsze działać w pełni profesjonalnie i do tego przydadzą nam się te pieniądze. Pomożecie?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Łączy Nas Dart już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
baadixx
baadixx
10 zł
kamilzabrze
kamilzabrze
30 zł
Paweł Kucharski
Paweł Kucharski
50 zł
Zbigniew Dwornowski
Zbigniew Dwornowski
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.