1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Gwiazda CZERWONY KARZEŁ

W galaktykach najwięcej jest Czerwonych Karłów. One są kręgosłupem galaktyki i żyją najdłużej. Wspierając mnie na tym poziomie mówisz mi wprost, że to co robię ma sens dla Ciebie i chcesz abym tworzył jak najdłużej i stale.
Na tym etapie naszej wspólnej kreacji galaktyki Nocnych Marków uwzględnię Cię w napisach końcowych każdego filmu czy transmisji "na żywo". Poza tym dodatkowo dostajesz dostęp do prywatnej grupy na Facebook "Nocne Marki" gdzie dzielimy się ekskluzywnymi , autorskimi materiałami jak zdjęcia i filmy o tematyce astronomicznej. Te materiały w zależność od treści będę zamieszczał za twoją zgodą oczywiście w moich filmach razem z podpisem kto je zrobił.
Moja aktywność na tej grupie jest duża i publikuję na niej dodatkowe materiały w postaci zdjęć i filmów z naszych spotkań "na żywo" podczas transmisji i moich nie pokazywanych obserwacji.

15 zł miesięcznie

Gwiazda POMARAŃCZOWY KARZEŁ

Jesteś gwiazdą wybijającą się ponad większość. Jesteś więcej niż Czerwonym Karłem. Przy takich gwiazdach istnieją planety zdatne do życia.
Wspierając mnie na tym pośrednim progu poza tym, że jesteś wyróżniony w napisach końcowych każdego mojego filmu publikowanego na YouTube to dodatkowo dostajesz dostęp do prywatnej grupy na Facebook "Nocne Marki" gdzie dzielimy się ekskluzywnymi , autorskimi materiałami jak zdjęcia i filmy o tematyce astronomicznej. Te materiały w zależność od treści będę zamieszczał za twoją zgodą oczywiście w moich filmach razem z podpisem kto je zrobił.
Moja aktywność na tej grupie jest duża i publikuję na niej dodatkowe materiały w postaci zdjęć i filmów z naszych spotkań "na żywo" podczas transmisji i moich nie pokazywanych obserwacji.
To nie wszystko! Dla patronów wspierających Nocnego Marka na tym poziomie robię oddzielne spotkania "na żywo" z obserwacji Wszechświata przez teleskop. Są to spotkania wyjątkowe bo mam z Wami lepszy kontakt. Dostajesz przynajmniej kilka ładnych godzin więcej w miesiącu podziwiając wszechświat.
W ten sposób będziemy realizować ciekawe pomysły, które mam w głowie. Na przykład tworzenie najbardziej szczegółowych wysoko jakościowych mozaik powierzchni Księżyca i Słońca. Następnie przygotowanie ich pod wydruk wielkoformatowy aby zawiesić sobie na ścianie. Co Ty na to? Chciałbym abyśmy razem stworzyli najbardziej szczegółowe zdjęcia Księżyca i Słońca. Myślę także o bardzo szczegółowym fotograficznym atlasie Księżyca online. Możesz być współautorem tego projektu.
Na tym etapie jesteś wyjątkową gwiazdą bo przy takich właśnie gwiazdach może istnieć skomplikowane życie w tworzącej się galaktyce Nocnych Marków. Bardzo doceniam twoje zaangażowanie na takim poziomie. Dziękuję!

20 zł miesięcznie

Gwiazda ŻÓŁTY KARZEŁ

Jesteś wyjątkowy jak Słońce. Decyzja o takim wsparciu już nie jest taka banalna ale pozwól, że napiszę jak Cię się za to odwdzięczę. Wspierając Nocnego Marka na tym poziomie dostajesz wszystko to co jest dostępne na niższych progach wsparcia, czyli:
- uwzględnienie Ciebie w napisach końcowych wszystkich filmów;
- dostęp do prywatnej grupy na Facebook gdzie znajdziesz wiele dodatkowych materiałów astronomicznych;
- obserwacje "na żywo" dla mniejszej grupy ;
i więcej.
Opcja "obserwacja na życzenie" - będziesz miał możliwość raz w miesiącu proponowania kosmicznego obiektu na który skierujemy teleskop podczas jednej transmisji z obserwacji nieba. Cała kilku godzinna obserwacja będzie poświęcona obiektom, które wcześniej zaproponujecie kontaktując się ze mną albo w czasie transmisji.
Wspierając moją aktywność na tym etapie przyczyniasz się znacznie do osiągnięcia niezwykłych celów jakie zaplanowałem dla naszej grupy. Te cele to między innymi ogromny teleskop 20" czy wielki teleskop słoneczny. To będzie COŚ i dziękuję Ci z całego serca za tak duże wsparcie.

30 zł miesięcznie

Gwiazda PODOLBRZYM

Jesteś gorącą gwiazdą, którą widać z daleka. Nie wypalaj się jednak zbyt szybko :) Wyróżniasz się większą średnicą niż większość gwiazd w galaktyce. Twoje wsparcie tworzy główną strukturę powiększającej się galaktyki Nocnych Marków i dzięki Tobie nasza galaktyka jest widoczna z bardzo daleka. To dla mnie bardzo istotne. Świetnie, że chcesz być podolbrzymem.
Wspierając moją aktywność na tym poziomie docenię Cię szczególnie. Oczywiście poza plusami wynikającymi z niższych progów wsparcia wyróżnię Cię wysyłając zestaw okularów 3D (anaglifowe) dla całej rodziny oraz zestaw trzech około 5 minutowych filmów/animacji kosmicznych. Wszystkie animacje w jakości 1080p (FHD) w formacie mp4. Każdy z filmów to kosmiczna wycieczka po Wszechświecie. Wszystko nagrane w technice anaglif abyś mógł razem z twoją rodziną doznać trójwymiarowego Wszechświata. Każdy film będzie unikatowy i zrobiony tylko dla Ciebie. W sprawie filmów koniecznie porozmawiaj ze mną po przez email lub na Facebook. Dogadamy się co do szczegółów.

100 zł miesięcznie

Gwiazda Wolfa-Rayeta

Jesteś jedną z najmasywniejszych i najbardziej energetycznych gwiazd w galaktyce Nocnych Marków. Twój blask widać z odległości setek tysięcy lat świetlnych. Trudno dokładnie opisać jak bardzo twoje wsparcie wpływa na całą galaktykę ale jest ono wielkie i bardzo znaczące. Bardzo to doceniam i wiem, że dzięki takim gwiazdom jak Ty szybciej zbudujemy ciekawszą galaktykę.
Masz dostęp do wszystkich przywilejów z niższych progów (jak chcesz to napisz do mnie w tej sprawie). Dodatkowo twoje imię/nick będzie wyróżnione na liście patronów wyświetlanej przed i po każdym filmie czy transmisji. To jeszcze nie wszystko. Wystarczy abyś wspierał mnie jeden miesiąc, a otrzymasz ode mnie w super promocji wyjątkowy autorski kubek (w tej sprawie także koniecznie do mnie napisz).

avatar

Nowy użytkownik

Nocny Marek

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.