1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

300 zł miesięcznie

Zostań wpisany na listę naszych Platynowych Patronów i bądź dumny z Twojego przeolbrzymiego wsparcia dla Ukraińców walczących na wschodzie i ukraińskich uchodźców w Polsce (na co obecnie przeznaczamy wszystkie środki); a w pozawojennym czasie ze wspierania demokracji i praworządności w Polsce.

Dodatkowo zostaniesz też wpisany(/a) na specjalną listę mailingową patronów, którzy otrzymują nasze publikacje i zapowiedzi akcji przed ich oficjalną premierą! Co więcej, będziesz mógł(/a) aktywnie wpływać na prace Fundacji - zostaniesz połączony(/a) bezpośrednio z dedykowanym przedstawicielem ODF, któremu będziesz mógł(/a) sugerować pomysły na akcje, kampanie czy raporty. Będziemy się też do Ciebie zwracali przy akcjach, w których możesz wziąć udział, oraz konsultowali z Tobą inne nasze projekty.

500 zł miesięcznie

Zostań wpisany na listę naszych Diamentowych Patronów i bądź dumny z Twojego totalnie fantastycznego wsparcia dla Ukraińcow walczących na wschodzie i ukraińskich uchodźców w Polsce (na co obecnie przeznaczamy wszystkie środki); a w pozawojennym czasie ze wspierania demokracji i praworządności w Polsce.

Dodatkowo zostaniesz też wpisany(/a) na specjalną listę mailingową patronów, którzy otrzymują nasze publikacje i zapowiedzi akcji przed ich oficjalną premierą! Co więcej, będziesz mógł(a) aktywnie wpływać na prace Fundacji - zostaniesz połączony(/a) bezpośrednio z dedykowanym przedstawicielem ODF, któremu będziesz mógł(/a) sugerować pomysły na akcje, kampanie czy raporty. Będziemy się też do Ciebie zwracali przy akcjach, w których możesz wziąć udział, oraz konsultowali z Tobą inne nasze projekty. Dodatkowym bonusem, tylko dla Diamentowych Patronów, są regularne spotkania przy piwie lub lunchu (na nasz koszt) z liderami Fundacji - Bartoszem Kramkiem w Warszawie i/lub Ludmiłą Kozłowską w Brukseli.

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Otwarty Dialog

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.