1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

49 zł miesięcznie

WOW! Ty naprawdę wiesz, o co chodzi w Odpowiedzialnej Modzie, skoro zamiast T-shirtu z sieciówki wybierasz wsparcie kapłanki slow fashion ;D
Dziękuję, że jesteś i zachęcasz mnie, by rozwinąć skrzydła! Zapraszam Cię do współtworzenia podcastu! W każdym półroczu spotkajmy się na żywo na webinarze, aby porozmawiać o wymarzonych gościach i tematach na kolejne odcinki. W grupie raźniej :)
Raz w miesiącu dostaniesz ode mnie e-mail z garścią inspiracji i zakulisowych sekretów Odpowiedzialnej Mody, a na powitanie fajną niespodziankę (drogę elektroniczną), tradycyjny, ręcznie pisany list i pocztówkę! Jeśli masz takie życzenie (zaznacz to proszę wyraźnie), Twoje dane znajdą się na liście Zasłużonych Matronek i Patronów, na mojej stronie (zaznacz to proszę dokładnie). Jeszcze raz dziękuję, jestem wzruszona!

69 zł miesięcznie

Żarty się skończyły- tu dzieje się magia! Ten próg oznacza prawdziwą sympatię i poważne zaangażowanie w modową rewolucję! Prawdopodobnie nie straszny Ci nawet mój sarkazm i czarny humor, a to wymaga bliższego poznania :)) Zapraszam Cię do współtworzenia podcastu! W każdym półroczu spotkajmy się na żywo na webinarze, aby porozmawiać o wymarzonych gościach i tematach na kolejne odcinki. W stadzie raźniej :) Raz w miesiącu dostaniesz ode mnie e-mail z garścią inspiracji i zakulisowych sekretów Odpowiedzialnej Mody, a na dzień dobry fajną niespodziankę (drogę elektroniczną) oraz oldschoolowy, odręczny list i pocztówkę! Masz też swoje miejsce (o ile tylko wyrazisz ochotę) na tablicy najhojniejszych Matronek i Patronów. To spośród tej zacnej grupy dwa razy w roku wylosuję osobę, dla której przeprowadzę zamknięty webinar na temat odpowiedzialnej mody - prywatny bądź firmowy. Wdzięczność milion!

99 zł miesięcznie

Serio?! Tego się nie spodziewałam! To się nazywa rozmach! Chętnie poznam Cię osobiście, czy masz ochotę na wspólną kawę (wirtualnie lub w Krakowie)?
Ten próg to więcej niż wsparcie, to zaufanie! Zapraszam Cię do współtworzenia podcastu! W każdym półroczu spotkajmy się na żywo na webinarze, aby porozmawiać o wymarzonych gościach i tematach na kolejne odcinki. W stadzie raźniej :) Raz w miesiącu dostaniesz ode mnie e-mail z garścią inspiracji i zakulisowych sekretów Odpowiedzialnej Mody, a na dzień dobry fajną niespodziankę (drogę elektroniczną) oraz oldschoolowy, odręczny list i pocztówkę! Masz też swoje miejsce (o ile tylko wyrazisz ochotę) na tablicy najcudowniejszych Matronek i Patronów. To spośród tej zacnej grupy dwa razy w roku wylosuję osobę, dla której przeprowadzę zamknięty webinar na temat odpowiedzialnej mody - prywatny bądź firmowy. Jeszcze raz dzięki! Brak mi słów.

avatar

Nowy użytkownik

Odpowiedzialna Moda - Katarzyna Zajączkowska

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.