Avatar użytkownika

Odpowiedzialna Moda - Katarzyna Zajączkowska

24
patronów
562 
miesięcznie
11 912 
łącznie
24
patronów
562 zł 11 912 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wielkie dzięki, ta dycha to znacznie więcej, niż myślisz! Wysyłasz wraz z nią sygnał, że to co robię ma dla Ciebie wartość i sens. Witaj w drużynie!
W ramach wdzięczności, raz w miesiącu pofrunie do Ciebie list (po nowemu e-mail) z garścią inspiracji i przeciekami o tym, co dzieje się za kulisami Odpowiedzialnej Mody. Jeśli zechcesz (proszę zaznacz to wyraźnie), Twoje dane znajdą się na mojej stronie na tablicy Zacnych&Zasłużonych :)
21 zł miesięcznie
Oczko i jaka piękna kwota! Kłaniam się nisko i bardzo doceniam Twój gest. Zgaduję, że znamy się nie od dziś i wierzysz w wymianę wiedzy i energii.
W ramach podziękowania, raz w miesiącu dostaniesz ode mnie e-mail z garścią inspiracji i zakulisowych sekretów Odpowiedzialnej Mody! Jeśli masz takie życzenie, Twoje dane znajdą się na liście Dobrodziejek i Dobrodziejów podcastu Odpowiedzialna Moda, na mojej stronie (zaznacz to proszę dokładnie).
33 zł miesięcznie
Moja ulubiona liczba i dawny numer w dzienniku :) Jesteś niesamowita/-y, że wybierasz wsparcie podcastu, zamiast dwupaku skarpet z sieciówki!!!
To dla mnie wyraźny znak, że słuchasz, doceniasz moje treści i wierzysz w wymianę energii!
W ramach podziękowania, dostaniesz ode mnie małą niespodziankę (drogę elektroniczną), a raz w miesiącu e-mail z garścią inspiracji i zakulisowych sekretów Odpowiedzialnej Mody! Jeśli masz takie życzenie, Twoje dane znajdą się na liście Super Zasłużonych, na mojej stronie (zaznacz to proszę dokładnie). ) Dziękuję!
49 zł miesięcznie
Wybierz 49 zł
47 dostępnych miejsc
WOW! Ty naprawdę wiesz, o co chodzi w Odpowiedzialnej Modzie, skoro zamiast T-shirtu z sieciówki wybierasz wsparcie kapłanki slow fashion ;D
Dziękuję, że jesteś i zachęcasz mnie, by rozwinąć skrzydła! Zapraszam Cię do współtworzenia podcastu! W każdym półroczu spotkajmy się na żywo na webinarze, aby porozmawiać o wymarzonych gościach i tematach na kolejne odcinki. W grupie raźniej :)
Raz w miesiącu dostaniesz ode mnie e-mail z garścią inspiracji i zakulisowych sekretów Odpowiedzialnej Mody, a na powitanie fajną niespodziankę (drogę elektroniczną), tradycyjny, ręcznie pisany list i pocztówkę! Jeśli masz takie życzenie (zaznacz to proszę wyraźnie), Twoje dane znajdą się na liście Zasłużonych Matronek i Patronów, na mojej stronie (zaznacz to proszę dokładnie). Jeszcze raz dziękuję, jestem wzruszona!
69 zł miesięcznie
Wybierz 69 zł
32 dostępne miejsca
Żarty się skończyły- tu dzieje się magia! Ten próg oznacza prawdziwą sympatię i poważne zaangażowanie w modową rewolucję! Prawdopodobnie nie straszny Ci nawet mój sarkazm i czarny humor, a to wymaga bliższego poznania :)) Zapraszam Cię do współtworzenia podcastu! W każdym półroczu spotkajmy się na żywo na webinarze, aby porozmawiać o wymarzonych gościach i tematach na kolejne odcinki. W stadzie raźniej :) Raz w miesiącu dostaniesz ode mnie e-mail z garścią inspiracji i zakulisowych sekretów Odpowiedzialnej Mody, a na dzień dobry fajną niespodziankę (drogę elektroniczną) oraz oldschoolowy, odręczny list i pocztówkę! Masz też swoje miejsce (o ile tylko wyrazisz ochotę) na tablicy najhojniejszych Matronek i Patronów. To spośród tej zacnej grupy dwa razy w roku wylosuję osobę, dla której przeprowadzę zamknięty webinar na temat odpowiedzialnej mody - prywatny bądź firmowy. Wdzięczność milion!

99 zł miesięcznie
Wybierz 99 zł
15 dostępnych miejsc
Serio?! Tego się nie spodziewałam! To się nazywa rozmach! Chętnie poznam Cię osobiście, czy masz ochotę na wspólną kawę (wirtualnie lub w Krakowie)?
Ten próg to więcej niż wsparcie, to zaufanie! Zapraszam Cię do współtworzenia podcastu! W każdym półroczu spotkajmy się na żywo na webinarze, aby porozmawiać o wymarzonych gościach i tematach na kolejne odcinki. W stadzie raźniej :) Raz w miesiącu dostaniesz ode mnie e-mail z garścią inspiracji i zakulisowych sekretów Odpowiedzialnej Mody, a na dzień dobry fajną niespodziankę (drogę elektroniczną) oraz oldschoolowy, odręczny list i pocztówkę! Masz też swoje miejsce (o ile tylko wyrazisz ochotę) na tablicy najcudowniejszych Matronek i Patronów. To spośród tej zacnej grupy dwa razy w roku wylosuję osobę, dla której przeprowadzę zamknięty webinar na temat odpowiedzialnej mody - prywatny bądź firmowy. Jeszcze raz dzięki! Brak mi słów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Odpowiedzialna Moda - Katarzyna Zajączkowska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Odpowiedzialna Moda jako zjawisko i pretekst do rozmów o świecie, życiu i relacjach. Patchworkowy mix tematów. Czasem o tym jak się ubrać, innym razem jak uratować świat. Kulisy branży mody i slow fashion bez ściemy.
Podcast o nadziei w mroku, eko-feministyczny, nie testowany na zwierzętach.

Dziękuję, że tu jesteś, Droga Matronko, Drogi Patronie!

Podcast Odpowiedzialna Moda tworzę od marca 2020 roku, dzieląc się swoją wiedzą i dwudziestoletnim doświadczeniem w branży mody.  To wyraz wrodzonego gadulstwa oraz pasji do rozmów i poznawania ludzi. Szczęśliwie okazało się, że ja kocham nagrywać, a kilka tysięcy osób regularnie słucha:).

Solowe merytoryczne odcinki przeplatam z wywiadami. Gościłam w podcaście wspaniałe ekspertki i ekspertów z różnych obszarów, najczęściej blisko związanych z modą, między innymi Karolinę Sulej, Joannę Glogazę, Annę Orską, Martę Karwacką, Natalię Hatalską, Tomasza Bociana, Marię Humę, Paulinę Górską, Monikę Kapłan, Osę i Radzkę.  Do połowy 2023 roku ukazało się 106 odcinków, które odsłuchano ponad 330 000 razy.
Jest nas więc całkiem sporo i to dodaje mi skrzydeł!

Jak to się zaczęło?

Podcast Odpowiedzialna Moda, to nie wszystko, czym się zajmowałam, zanim w 2019 zaczęłam udzielać się publicznie na blogu i na Instagramie @odpowiedzialnamoda.pl

Przez kilkanaście lat tworzyłam kolekcje dla wiodących marek odzieżowych w Polsce. Projektując i zarządzając zespołami, poznałam od podszewki specyfikę pracy w korporacjach i małych polskich firmach. Śledziłam trendy, spinałam budżety i odgadywałam modowe zachcianki klientów. Jednak moja ulubiona branża coraz bardziej zaczęła mnie rozczarowywać.

Przyszła jednak refleksja, że obecny system mody nie działa i najwyższy czas głośno o tym mówić. W pogoni za szybkim zyskiem straciliśmy z oczu człowieka i przyrodę. Zamieniliśmy jakość na ilość, a rzemiosło na wyzysk.

Szukając alternatywnych rozwiązań, trafiłam na koncepcję zrównoważonej mody (sustainable fashion). Odkryłam, że cyrkularna, etyczna i ekologiczna moda to nie mrzonka, a jedyna ścieżka rozwoju dla branży (i ratunek dla świata). Takiej mody uczę teraz w SAPU, jako wykładowczyni (od 2009 roku).

Lepsze projektowanie nie wystarczy, bo zmiana w modzie wymaga świadomych konsumentek i konsumentów. Rozumiejąc mechanizmy branży, łatwiej wybierać mądrze i wspierać dobrą modę. Styl nie wymaga tony nowych ubrań rocznie. Uczę o tym na warsztatach i webinarach, które prowadzę dla firm i organizacji i w podcaście!

Co to zmienia?

Piszecie, że podcast Odpowiedzialna Moda otwiera oczy i pomaga ogarnąć nie tylko szafę, ale też głowę. Uzdrowić relację z ciałem, okiełznać kompleksy i kompulsywne zakupy. Wspiera Waszą markę w przejściu na jasną stronę, albo pomaga zmienić pracę. Inspiruje, edukuje, a czasem nawet bawi, mimo ciężkich tematów. To więcej, niż się spodziewałam i marzyłam! Dziękuję!

Dlaczego Patronite?

Tworzenie darmowych treści nie jest bezkosztowe. Podcast wymaga sporo czasu, energii i finansowych nakładów związanych z edycją, sprzętem i obsługą techniczną platform. Przygotowanie merytorycznych odcinków to długie godziny reaserchu, wiele przeczytanych książek i wypitych litrów kawy. To pasja, ale też praca, w której przyda się Twoje wsparcie, abym mogła trzymać pion i poziom :)
Dziękuję, że tu ze mną jesteś!

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Odpowiedzialna Moda - Katarzyna Zajączkowska w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Nie spać, robić!
  • 1 700 zł miesięcznie
  • 1 138 zł brakuje
33%
Taka miesięczna kwota to podcastowa "gwarancja zatrudnienia", regularny zastrzyk kasy i energii. Oznacza, że nie straszne mi faktury za domeny i edycję podcastu. Mogę myśleć o podcaście jak o pracy, a nie kosztownym hobby. Wielkie dzięki!
Kocham poniedziałki!
  • 3 300 zł miesięcznie
  • 2 738 zł brakuje
17%
Proszę Państwa, robi się poważnie! Taka kwota to zaproszenie, by zagęścić ruchy, publikować częściej i z większym rozmachem. Stać mnie na więcej książek, kursów i szkoleń, którymi oczywiście się z Wami podzielę. Jednym słowem podcast kwietnie, a ja nie przekwitam ;)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Odpowiedzialna Moda - Katarzyna Zajączkowska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Barbara Dulinska
Barbara Dulinska
10 zł
Anonimowy patron
33 zł
Anonimowy patron
10 zł
Magda CK
Magda CK
21 zł
Anonimowy patron
21 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.