1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

30 zł miesięcznie

Pomoc na Ukrainie. Stowarzyszenie Odra-Niemen od 12 lat wspiera Polaków na Ukrainie w ramach akcji Rodacy Bohaterom.
Mamy wiele zaprzyjaźnionych środowisk, setki osób, z którymi współpracowaliśmy, którym pomagaliśmy.
W obliczu agresji Rosji na Ukrainę nie możemy pozostać obojętni.
Po konsultacjach z naszym Oddziałem ze Lwowa oraz z pozostałymi oddziałami i środowiskiem Federacji Patriotycznej zdecydowaliśmy się na podjęcie konkretnych działań i organizujemy szeroką akcję pomocy przede wszystkim dla naszych Rodaków.

Twoje wsparcie zostanie przekierowane na następujące cele:

– zakupu żywność długoterminowej,
– zakupu środków higieny osobistej i podstawowej chemii gospodarczej,
– wsparcia finansowego dla poszkodowanych rodzin,
– zakupu podstawowych środków medycznych (plastry, bandaże, etc.)
– transportu darów z całej Polski na Podkarpacie i Lubelszczyznę

W zamian za udzielone wsparcie otrzymasz od nas kod rabatowy na 30 zł do wykorzystania w naszym sklepie charytatywnym odraniemen.org/sklep

100 zł miesięcznie

Kosmos!
Tą kwotą finansujesz paczkę, która waży 13 kilogramów. Dla wielu ludzi jej zawartość jest nieocenioną pomocą i daje wiele radości. Wiedz, że cała ta kwota przeznaczona jest na zakup i transport artykułów spożywczych.
Dzięki za Twoje wielkie serce! :)

W zamian za udzielone wsparcie otrzymasz od nas kod rabatowy na 100 zł do wykorzystania w naszym sklepie charytatywnym odraniemen.org/sklep i zostaniesz zaproszony na niezapomniany wyjazd prawdopodobnie gdzieś na dawne Kresy Wschodnie. Jeździmy kilkanaście razy w roku na Litwę, Ukrainę czy Białoruś (chwilowo wstrzymane). Zdarzają się też wyjazdy do Rumuni, Mołdawii, a czasem nawet do bardziej odległych miejsc. Jak będziemy mieli wolne miejsca w busie to poinformujemy Cię o tym. Nasze wyjazdy to prawdziwa przygoda! Docieramy w miejsca niedostępne dla zwykłych turystów.

200 zł miesięcznie

Dobry człowieku! Cieszymy się, że wspierasz nas tak dużą kwotą. Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań :)
Decydując się na ten próg, oprócz paczki dla Rodaków, finansujesz remonty polskich kwater na dawnych Kresach Wschodnich. To wielka rzecz. Mamy nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę.

W zamian za udzielone wsparcie otrzymasz od nas kod rabatowy na 100 zł do wykorzystania w naszym sklepie charytatywnym odraniemen.org/sklep i zostaniesz zaproszony na niezapomniany wyjazd prawdopodobnie gdzieś na dawne Kresy Wschodnie. Jeździmy kilkanaście razy w roku na Litwę, Ukrainę czy Białoruś (chwilowo wstrzymane). Zdarzają się też wyjazdy do Rumuni, Mołdawii, a czasem nawet do bardziej odległych miejsc. Jak będziemy mieli wolne miejsca w busie to poinformujemy Cię o tym. Nasze wyjazdy to prawdziwa przygoda! Docieramy w miejsca niedostępne dla zwykłych turysty

Dzięki wielkie! :)

avatar

Nowy użytkownik

Stowarzyszenie Odra-Niemen

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.