Stowarzyszenie Odra-Niemen

W Patronite od 23.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 506

Liczba Patronów: 748

Zostań Patronem
Kup na prezent
21 patronów
1 057 miesięcznie
6 747 łącznie
Stowarzyszenie Odra-Niemen od ponad 10 lat prowadzi projekty krajowe i międzynarodowe. Opiekujemy się kombatantami, remontujemy polskie miejsca pamięci zza wschodnią granicą, współpracujemy z Rodakami na całym świecie. Poprzez nowoczesne narzędzia rozwijamy edukację historyczną i mocny wolontariat.

O Autorze

      

Stowarzyszenie Odra-Niemen od ponad 10 lat działa w kraju i za granicą. Inicjatywy organizacji oparte są na wartościach międzypokoleniowych. Jesteśmy organizacją pozarządową zbudowaną oddolnie, z mocnym wolontariatem i zdobytym zaufaniem środowiska kombatanckiego. Łączymy środowiska i budujemy inicjatywy krajowe, międzynarodowe, lokalne i regionalne.

  • Działamy w wielu krajach, mamy ponad 300 członków, setki wolontariuszy i przyjaciół w całym kraju i za granicą. Zbudowaliśmy ideową, patriotyczną organizację, współpracującą z Polakami na całym świecie z mocnym wolontariatem i strukturami. Stworzyliśmy miejsce międzypokoleniowych spotkań, promocji polskiej historii, ze świetną atmosferą oraz zawiązanymi wieloma formami współpracy.   
  • Działamy w oparciu o wartości, postawy i doświadczenia spotkanych bohaterów naszej wolności, którzy nauczyli nas kochać i szanować Ojczyznę, działać ponad podziałami oraz włączać do działań młode pokolenia.
  • Oddziały SON zostały zbudowane oddolnie przez wolontariuszy akcji Rodacy-Bohaterom. Realizujemy kilkadziesiąt projektów w ciągu roku.

 

Rodacy Bohaterom –  To główny program wspierający żyjących weteranów I i II Konspiracji, w Polsce i za granicą. Rozwijający pamięć o pokoleniu i promujący doświadczenia, postawy, wartości bohaterów naszej wolności.

            

Jeżeli chcesz wesprzeć nas jednorazowo, możesz kupić cegiełkę na konkretny cel w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM 

        

Jeżeli chcesz przeczytać o nas więcej, zapraszamy na nasze media społecznościowe i stronę internetową: www.odraniemen.org.

       

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Grzegorz Szczukocki
Grzegorz Szczukocki
Próg: 50 zł
Aleksandra Gołofit
Aleksandra Gołofit
Próg: 200 zł
Andrzej Klimek
Andrzej Klimek
Próg: 10 zł
Kamila Gosiewska
Kamila Gosiewska
Próg: 20 zł
Piotr Klinger
Piotr Klinger
Próg: 100 zł