Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Odra-Niemen

11
patronów
601 
miesięcznie
18 212 
łącznie
11
patronów
601 zł 18 212 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie!
Twoje 5 złotych pozwoli kupić dwie czekolady do paczki dla Polaków mieszkających poza granicami kraju! Największa nagroda to wywołać uśmiech na ich twarzach! Brawo :)
10 zł miesięcznie
Mamy dyszkę!
Dzięki niej, do czekolad dokupimy kawę i herbatę, które pozwolą naszym Rodakom chociaż na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego i rozkoszować się odpoczynkiem. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile to dla nich znaczy. Świetna robota! :)
16 zł miesięcznie
Wspaniale, wspierasz naszą akcję "Posiłek dla Kombatanta" Dzięki temu jednego dnia w miesiącu w Twoim imieniu zawieziemy obiad do jednego z naszych podopiecznych kombatantów. Nasza akcja wspiera tylko samotnie mieszkających kombatantów, którym brakuje sił żeby robić zakupy i przygotowywać posiłki.
20 zł miesięcznie
To już nie przelewki :)
Dla nas to już konkretna kwota. Pozwoli ona dokupić makaron, ryż i olej, dzięki którym nasi Rodacy będą mogli przyrządzić obiad dla całej rodziny. Dodatkowo Twoja złotówka finansuje transport tych artykułów na dawne Kresy Wschodnie.
Możesz być z siebie bardzo dumny. My z Ciebie jesteśmy! :)

W zamian za udzielone wsparcie otrzymasz od nas kod rabatowy na 20 zł do wykorzystania w naszym sklepie charytatywnym odraniemen.org/sklep
30 zł miesięcznie
Pomoc na Ukrainie. Stowarzyszenie Odra-Niemen od 12 lat wspiera Polaków na Ukrainie w ramach akcji Rodacy Bohaterom.
Mamy wiele zaprzyjaźnionych środowisk, setki osób, z którymi współpracowaliśmy, którym pomagaliśmy.
W obliczu agresji Rosji na Ukrainę nie możemy pozostać obojętni.
Po konsultacjach z naszym Oddziałem ze Lwowa oraz z pozostałymi oddziałami i środowiskiem Federacji Patriotycznej zdecydowaliśmy się na podjęcie konkretnych działań i organizujemy szeroką akcję pomocy przede wszystkim dla naszych Rodaków.

Twoje wsparcie zostanie przekierowane na następujące cele:

– zakupu żywność długoterminowej,
– zakupu środków higieny osobistej i podstawowej chemii gospodarczej,
– wsparcia finansowego dla poszkodowanych rodzin,
– zakupu podstawowych środków medycznych (plastry, bandaże, etc.)
– transportu darów z całej Polski na Podkarpacie i Lubelszczyznę

W zamian za udzielone wsparcie otrzymasz od nas kod rabatowy na 30 zł do wykorzystania w naszym sklepie charytatywnym odraniemen.org/sklep
50 zł miesięcznie
Wow!
Ta kwota to połowa wartości całej paczki, która wyrusza na Kresy. Jej zawartość jest realną pomocą dla polskich rodzin i środowisk mieszkających poza granicami kraju. Może nie zdajesz sobie sprawy, że robisz coś wyjątkowego ale uwierz nam - dla nich jesteś Bohaterem :)
A dla nas- Przyjacielem. Dzięki

W zamian za udzielone wsparcie otrzymasz od nas kod rabatowy na 50 zł do wykorzystania w naszym sklepie charytatywnym odraniemen.org/sklep
100 zł miesięcznie
Kosmos!
Tą kwotą finansujesz paczkę, która waży 13 kilogramów. Dla wielu ludzi jej zawartość jest nieocenioną pomocą i daje wiele radości. Wiedz, że cała ta kwota przeznaczona jest na zakup i transport artykułów spożywczych.
Dzięki za Twoje wielkie serce! :)

W zamian za udzielone wsparcie otrzymasz od nas kod rabatowy na 100 zł do wykorzystania w naszym sklepie charytatywnym odraniemen.org/sklep i zostaniesz zaproszony na niezapomniany wyjazd prawdopodobnie gdzieś na dawne Kresy Wschodnie. Jeździmy kilkanaście razy w roku na Litwę, Ukrainę czy Białoruś (chwilowo wstrzymane). Zdarzają się też wyjazdy do Rumuni, Mołdawii, a czasem nawet do bardziej odległych miejsc. Jak będziemy mieli wolne miejsca w busie to poinformujemy Cię o tym. Nasze wyjazdy to prawdziwa przygoda! Docieramy w miejsca niedostępne dla zwykłych turystów.

200 zł miesięcznie
Dobry człowieku! Cieszymy się, że wspierasz nas tak dużą kwotą. Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań :)
Decydując się na ten próg, oprócz paczki dla Rodaków, finansujesz remonty polskich kwater na dawnych Kresach Wschodnich. To wielka rzecz. Mamy nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę.

W zamian za udzielone wsparcie otrzymasz od nas kod rabatowy na 100 zł do wykorzystania w naszym sklepie charytatywnym odraniemen.org/sklep i zostaniesz zaproszony na niezapomniany wyjazd prawdopodobnie gdzieś na dawne Kresy Wschodnie. Jeździmy kilkanaście razy w roku na Litwę, Ukrainę czy Białoruś (chwilowo wstrzymane). Zdarzają się też wyjazdy do Rumuni, Mołdawii, a czasem nawet do bardziej odległych miejsc. Jak będziemy mieli wolne miejsca w busie to poinformujemy Cię o tym. Nasze wyjazdy to prawdziwa przygoda! Docieramy w miejsca niedostępne dla zwykłych turysty

Dzięki wielkie! :)
500 zł miesięcznie
Ta kwota przekracza nasze najśmielsze oczekiwania. Nie jesteśmy w stanie wyrazić naszej wdzięczności. Ten próg pozwala nam działać we wszystkich naszych obszarach. Daje nam oddech i motywację do dalszej pracy. Dziękujemy, że dmuchasz w nasze skrzydła i w nas wierzysz.

Jedyne czym możemy się odwdzięczyć to wyjazd z nami na Kresy. Wszystko bierzemy na siebie :) Pokażemy Ci za co kochamy to co robimy i mamy nadzieję, że zarazimy też Ciebie :)Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie Odra-Niemen w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Stowarzyszenie Odra-Niemen od ponad 10 lat prowadzi projekty krajowe i międzynarodowe. Opiekujemy się kombatantami, remontujemy polskie miejsca pamięci zza wschodnią granicą, współpracujemy z Rodakami na całym świecie. Poprzez nowoczesne narzędzia rozwijamy edukację historyczną i mocny wolontariat.

      

Stowarzyszenie Odra-Niemen od ponad 10 lat działa w kraju i za granicą. Inicjatywy organizacji oparte są na wartościach międzypokoleniowych. Jesteśmy organizacją pozarządową zbudowaną oddolnie, z mocnym wolontariatem i zdobytym zaufaniem środowiska kombatanckiego. Łączymy środowiska i budujemy inicjatywy krajowe, międzynarodowe, lokalne i regionalne.

  • Działamy w wielu krajach, mamy ponad 300 członków, setki wolontariuszy i przyjaciół w całym kraju i za granicą. Zbudowaliśmy ideową, patriotyczną organizację, współpracującą z Polakami na całym świecie z mocnym wolontariatem i strukturami. Stworzyliśmy miejsce międzypokoleniowych spotkań, promocji polskiej historii, ze świetną atmosferą oraz zawiązanymi wieloma formami współpracy.   
  • Działamy w oparciu o wartości, postawy i doświadczenia spotkanych bohaterów naszej wolności, którzy nauczyli nas kochać i szanować Ojczyznę, działać ponad podziałami oraz włączać do działań młode pokolenia.
  • Oddziały SON zostały zbudowane oddolnie przez wolontariuszy akcji Rodacy-Bohaterom. Realizujemy kilkadziesiąt projektów w ciągu roku.

 

Rodacy Bohaterom –  To główny program wspierający żyjących weteranów I i II Konspiracji, w Polsce i za granicą. Rozwijający pamięć o pokoleniu i promujący doświadczenia, postawy, wartości bohaterów naszej wolności.

            

Jeżeli chcesz wesprzeć nas jednorazowo, możesz kupić cegiełkę na konkretny cel w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM 

        

Jeżeli chcesz przeczytać o nas więcej, zapraszamy na nasze media społecznościowe i stronę internetową: www.odraniemen.org.

       

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Stowarzyszenie Odra-Niemen w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie Odra-Niemen już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Małgorzata Z
Małgorzata Z
50 zł
Aleksandra Gołofit
Aleksandra Gołofit
200 zł
Kamila Gosiewska
Kamila Gosiewska
20 zł
Wookie .Hc
Wookie .Hc
16 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.