1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

W imieniu całej społeczności korzystającej z Odyseos.com dziękujemy za to, że rozwijasz z nami bezpłatny portal przewodników lokalnych.
Zostajesz wpisany na listę naszych Patronów w specjalną zakładkę portalu Odyseos.com. Wspominamy o Tobie na naszym profilu na portalu społecznościowym.
Z pewnością przyda ci się podczas Twoich podróży nie tylko dostęp do portalu Odyseos, ale także Identyfikator bagażowy, który chętnie wyślemy ci w podziękowaniu.
Dzięki Twojemu wsparciu wszyscy polskojęzyczni przewodnicy mogą umieszczać swoje wizytówki w Odyseos.com za darmo!
Jeśli jesteś przewodnikiem lokalnym Twoja wizytówka pojawi się na Odyseos.com na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania w tym mieście, w którym oferujesz swoje usługi. Nie musisz czekać na zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów, zostajesz polecony, jako pierwszy.

400 zł miesięcznie

Z pewnością masz poczucie misji, tak jak my. Chcesz, by każdy turysta bez barier językowych mógł zwiedzić każdy zakątek na świecie w towarzystwie lokalnego przewodnika. Będziesz wyróżniony jako nasz Patron na Odyseos.com i na naszych profilach społecznościowych.
Jeśli wybrałeś ten próg, to znaczy, że masz świadomość konieczności dotarcia do tych wszystkich Polaków, którzy mają obawy związane z barierami językowymi. Wiesz, że takich ludzi jest przeważająca ilość, a my wspólnie postaramy się dotrzeć do każdego i zarekomendować im najlepszego przewodnika lokalnego.
Jako dowód wdzięczności za Twoje zaangażowanie w rozwój naszego portalu prześlemy ci kalendarz z pięknymi zdjęciami najatrakcyjniejszych miejsc – teraz możesz już tylko odliczać dni do kolejnej podróży!
Jeśli jesteś przewodnikiem na stronie głównej Odyseos.com umieścimy banner z Twoimi usługami. Będzie on się wyświetlał w wybranym języku w kategorii miasta i regionu, w którym jesteś przewodnikiem.

800 zł miesięcznie

To już jest prawdziwy angaż w społeczność Odyseos.com. Teraz już masz konkretny wpływ na rozwój portalu. Tu już nie ma barier językowych, czy geograficznych. Tworzymy razem globalną społeczność turystyczną, dzięki której żaden turysta nie będzie się czuł zagubiony!
Dzięki Patronom tego progu o Odyseos będzie głośno u nas i za granicą. Dziękujemy Ci za to, że wspierasz nas w takim zakresie. Oprócz oznaczenia Cię jako Honorowy Patron na naszej stronie i w mediach społecznościowych, dostajesz od nas specjalny dyplom z podziękowaniem podpisany przez nas ręcznie i wysłany pocztą tradycyjną. Do dyplomu dołączymy piękny kalendarz Odyseos.com.
Jeśli będziesz zainteresowany chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą na temat tworzenia stron www i zaistnienia w sieci. Jeśli masz swoją stronę – podeślemy ci analizę, co w niej zmienić i poprawić, aby generowała ruch. Razem możemy naprawdę wiele zdziałać!

avatar

Nowy użytkownik

Odyseos.com

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.